Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Prije mjesec dana na svijet stigao moj mali Andjeo :)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    19

    Početno Prije mjesec dana na svijet stigao moj mali Andjeo :)

    Prvo veliki pozdravi svima, evo rekoh da i ja napisem o svom porodu .
    Inace ovo mi je bio drugi porod .
    Sto mi se vise priblizavao datum poroda to sam sve vise imala neki strah kako ce sve to zavrsiti ,hoce li biti dugo kao prvi put,bolno i tome slicno milijun i jedno pitanje motalo mi se po glavi. :? Pa da li uzeti epiduralnu il ne ...... Par dana za redom ko luda sam sredivala po kuci iako mi je moja ginekologica zabranila i rekla da se vise odmaram. I eto dosao je i taj 27.11. ,kad sam osjetila bolove al sam se na njih oglusila jer kao nije mi jos termin vec za dva dana ,i nastavila sam dalje da sredivam po kuci . Kad sam prestala sa kucnim poslovima odlucila sam malo da odmorim i tad sam isto osjecala bolove al i dalje rekoh nije to nista ,bolovi su se pojavljivali svakih 10 minuta al nije me kicma boljela , tad u neko doba dana nazove me prijateljica i kao ako imam volje da dodjem do nje na kavu ja rekoh eto me ,sjedam u auto i onako s bolovima ja sam vozila ,sat vremena koliko sam kod nje bila ja sam se svaku 10minuta ustajala sa stolice kako bi naisla bol da mi bude lakse ,kako vise nisam mogla izdrzati rekoh joj idem ja kuci da se spakujem istusiram i da vidim sta cu dalje dal u rodiliste il ostat kod kuce .
    Oko 21 :30 zovnem ja mamu na telefon i kazem joj sta je na stvari ,kaze ona meni ajde krenite put mene skupite me i idemo za rodiliste, i tako nedalo od kuce dok smo se vozili put Splitskog rodilista meni pukne vodenjak .na sam ulaz u Split voda je curila ko luda jer je naisao trud ja reko da se vozi sporije no ipak me nisu poslusali sto se na kraju pokazalo dobro.I tako dolazim ja ispred rodilista kad svako pola minute meni nailazi trud brzo sam se presvukla odveli su me u radaonu ,ginekologica me pregledala gdje je ustanovila da sam 8prstiju otvorena , sve u svemu u radaonu sam usla u 22 :25 a rodila sam moga predivnog Andjela moju slatku curicu u 22:35 . skoro 4 kilograma teska i 51 cm duga . Mogu da vam kazem da je to bio neopisiv osjecaj kad sam ju ugledala kad su mi je stavili na prsa nesto predivno nesto sto se ne moze opisati vec samo osjetiti. Eto jedna mala prica o mom porodaju

  2. #2
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Super stvarno brz porod.

  3. #3
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Čestitam!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Super stvarno brz porod.
    da jako brz porod cak su mi rekli u radaoni da sta sam cekala do sada ,sta nisan prije dosla al mislim da san pametno odlucila sta nisam jer samo bi se namucila a ovako sam do zadnje bila u pokretu ))

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj laura29 prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam!
    hvala Laura

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •