Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Željezo u koje doba dana?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Istra-Istria
    Postovi
    243

    Početno Željezo u koje doba dana?

    Moja M je nešto malo anemična pa nam je dr propisao željezo za neka 2 mjeseca i to onaj u obliku sirupa (na znam sada točan naziv). Na uputama piše da ga se treba na tašte piti odmah u jutro. Ali ona ide u jaslice i budimo se jako rano tj. nju budim zadnji čas pa ju samo obučem i idemo tako da doručkuje u jaslicama ali tamo joj naravno ne daju ljekove. Pa sada se ja pitam da li baš mora piti to željezo u jutro na tašte ili može i kasnije?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Istra-Istria
    Postovi
    243

    Početno

    Šta nitko ne zna?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    284

    Početno

    obično željezo treba piti ujutro natašte. Ako je u sirupu, mislim da ne bi trebao biti problem da ga nabrzaka popije prije nego što krene u vrtić. Meni je u trudnoći željezo teško padalo, pa mi je doktor rekao neka pijem navečer prije spavanja.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Istra-Istria
    Postovi
    243

    Početno

    Da mogu joj dati prije jaslica ali čini mi se da bi joj bilo teško na prazan želudac ako odmah poslije ne pojede nešto. A to bi bilo tek sat i pol poslije!

  5. #5
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    fgm1236 ajd mi reci kolika joj je bila vrijednost hemoglobina kad ste vadili. i mi smo kao anemični pa me baš zanima, ali ne pijemo željezo.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Istra-Istria
    Postovi
    243

    Početno

    Sandra ne znam jer sam telefonski zvala dr i rekao mi je da je malo ispod granice! Inače bila je ona već malo ispod granice pa sam joj bila davala hranu bogatu željezom neko vrijeme.

  7. #7
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    Mi pijemo poslije klope, tako piše i u uputma,...kad dođe iz vrtića nešto poklopa, tipa barem keksić. Prije spavanja nikako, baš zato d anej sjedne teško na želudac

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Istra-Istria
    Postovi
    243

    Početno

    A vidiš tako bi i mi mogle Nela! Dođe iz vrtića nešto pojede i popije željezo i onda ruča to bi bilo taman!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •