Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: zavjese

  1. #1
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno zavjese

    imate prijedloge kako i na koji način staviti zavjese na balkonska vrata (imam 3-toja)iznad kojih je svjetlarnik do stropa.. :/ dakle trebalo bi nešto ići od stropa do dolje-ima netko nešto tako ili neku ideju?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    157

  3. #3
    faith avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    428

    Početno

    Ima nekakav sustav s vodilicama gdje se zavjese mogu prevući jedne preko drugih, ima nešto na ovoj kreativinoj stranici gore slično. Baš sam se zapetljala. Mislim na sliku pod dnevne sobe 7/13. Moja frendica ima takve i super su joj.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Faith misliš na panele?

    Za velike svjetle otvore od stropa pa do poda meni su najljepši paneli, ali oni imaju svoju cijenu koja i nije jeftina :/
    Postoje i karniše koje se montiraju na strop pa može i klasična neka zavjesa.

    Lijepe materijale i povoljne i super uslugu imaju u www.zavjesedekori.com isto kao i "ivano" u Solidumu i Paradiso u Samoborskoj samo što su na Malešnici znatno jeftiniji i ne čeka se tako dugo.

  5. #5
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    super link, super izgleda, no kako se to ponaša ako su mi recimo kad je toplo balkonska vrata često otvorena, zapravo prolaz je prometan dosta, jel se mogu nesmetano pomicati ili?i kako da dođem do cijene toga?

  6. #6
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Pužić takvih panela i sustava vodilica imaš za kupiti i u Ikei , puno jeftinije nego tu. Bilo je već govora ovdje o tome. Inače takve zavjese su samo u startu poveća investicija jer su u biti skupe te vodilice i prateći pribor, dok materijala za zavjesu ne trebaš puno. Tako da kad se odlučiš jednog dana na zamjenu materijala, onda sama zavjesa nije skupa. Kod klasične zavjese karniša nije toliko skupa, ali zato treba daleko više materijala za zavjesu, pa ti nekako dođe na isto pogotovo ako želiš neki bolji materijal.

  7. #7
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Pužić evo vidi OVO

  8. #8
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    hvala Amelie32 ...još da sam u zg :/ , no nadam se da u u Os ima neki salon zavjesa koji radi nešto takvo.trebala mi je inspiracija/ideja, isprintam si što otprilike želim i u obilazak salona zavjesa...

  9. #9
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    a ako ima u vinkovcima ima i u osijeku...
    moja mamam je šila panele, jest da samo do radijatora, duže nije.
    Ima tu jedan salon, žena lijepo šije, malo je skuplja, ali ja sam uzimala onu na falte (sad bih na panele) i svaka falta fino stoji... prekrasno. onda idem tako između zgrada i gledam tko šije kod nje još

  10. #10
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    čula sam za tu u vk, da je skupa al super šije

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •