Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Poplun

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    112

    Početno Poplun

    Gdje kupiti poplun, što većih dimenzija (npr. 250cm x 250cm), a da se može kupiti i navlaka tih dimenzija? Poplun bi još i našla ali nema navlake takvih dimenzija za kupiti. Vidjela u Kiki 250x260 (ima i navlaka) ali košta preko 3000kn. Puno previše :shock:

  2. #2
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Nama?

  3. #3
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mi imamo krevet dimenzija 180x210. Ne znam točnu dimenziju popluna ali je 'velik'. 'Veliku' posteljinu kupujemo od slovenskog proizvođača BPT (kod nas je ima kupiti u Svilanitovom dućanu u Mercatoru). Poplun je isto neki slovenski, možda Odeja.

  4. #4
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,583

    Početno

    ima u bivsoj nami vrbani neki ducan.. Ravanca, mislim.
    Imaju i velike, i navlake za njih.

    evo nasla sam sajt, ne stignem pregledati, al mozda nesto nades
    http://www.ravanca.hr/

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    A koje su cijene npr. za poplune 200x200 ili 200x180 od Odeje ili Ravanace? Kakva su punjenja?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    ja imam poplun dim. 200x260 cm i za kupit presvlake samo ti mogu reći teško, ako misliš jeftinije proći. Uglavnom, znam da ima u Svilanitu

  7. #7
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Znam da je Goricateks iz Vel. Gorice šivao ekstra dimenzije popluna po narudžbi i isto posteljinu za to, ali to ej bilo prije 3 godine, ne znam da li je još uvijek tako.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    162

    Početno poplun

    ja sam si željela neki veliki, veći od 190X200 cm kakav sam imala, koji je na krevetu 180x200 cm bio premali. moja iskustva iz hr su tavka da bi me pernati željenih dimenzija (220X240 cm) došao cca 2500-3000 kn, što mi je bilo previše. no, problem sam riješila u ikei u grazu gdje sam pernati poplun platila 125 EUR. da napomenem da je poplun u dva dijela pa se ustvari poplun može korisiti cijelu godinu, samo se miče jedan dio.
    jedino mi je sad frka sa šliferom, ne da mi se opet do graza po to. probat ću po vašim uputama naći štogod...

  9. #9
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,678

    Početno

    Mi se pokrivamo necim sto zapravo nije poplun, nego onako, malo deblji, futrani prekrivac za krevet. A dimenzije naravno nebulozne, 250X250. Jednom sam u Ikei (u Njemackoj - skuzila kasnije da nemaju u svim zemljama iste dimenzije posteljnog rublja) kupila posteljinu, navlaka je 240Xneznamtocnokoliko ali je podnosljivo.

    Uglavnom, mislim da je meni svojedobno teta u Ravanci rekla da oni siju i po narudzbi (ako nisam polupala loncice), ali meni se dezeni ne svidjaju.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa
    ima u bivsoj nami vrbani neki ducan.. Ravanca, mislim.
    Imaju i velike, i navlake za njih.

    evo nasla sam sajt, ne stignem pregledati, al mozda nesto nades
    http://www.ravanca.hr/
    Nemaju više dućan na toj lokaciji.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    411

    Početno re

    svi slovenski proizvođači imaju i poplune dimenzija 200*260, zato kod njih ni navlake nisu problem. ja imam sve od BPT i Odeje. jesu nešto skuplji nego npr. u Ravanci, ali su super kvalitetni. nekima je i preko 10 godina, kao novi.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Ima kod Kvatrića dučančić, blizu Škrinjice. Koliko sam shvatila, oni sami šivaju pa se možda može i naručiti. Ne znam kako se zove.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Je l netko kupio poplun u Mercatoru, ovaj uz naljepnice, Dormeo?
    Kako ste zadovoljni?

    Imam hrpu naljepnica pa razmišljam da ga uzmem. Djeluje jeftino, ali ja trebam dva pa više i nije tako jeftin da smijem pogriješiti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •