Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 157

Tema: adsl

  1. #51
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,089

    Početno

    ili nek nađe nekog studenta ili srednjoškolca koji se kuži u to pa da joj napravi za 100-tinjak kn :/

  2. #52
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    sun, kad klikne na instaliraj javlja joj da nema admin ovlasti (na lapopu koji je kupila i dobila zajedno s routerom)
    to mora prije promjeniti u postavkama (start --> control panel-->account(ne znam kak se ovo tocno zone jer sam trenutno u talijanskim windowsima - pogledaj ti) tamo moze svoj profil promjeniti, postaviti si admin ovlasti)
    i onda tek na instalaciju. i da, sta nema nekog poznatog tko se kuzi da joj slozi? fakat bi bilo prestrasno to ic placat

  3. #53
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,526

    Početno

    uspjela je nakon sto je dobila neku njihovu 062 sluzbu gdje poziv kosta po minuti toliko nevjerojatno puno da ne znam dal da joj uopce vjerujem sto je cula :/
    isti takav savjet (jedan pass koji je trebala upisat) nije mogla dobiti na besplatnom telefonu

    samo se nadam da ce joj maxtv uredjaj donijeti doma

  4. #54
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    samo se nadam da ce joj maxtv uredjaj donijeti doma
    ako je uzela preko samoinstalacije - neće. kakav je ugovor potpisala?


    a što se tiče b-neta, ja sam dobila obavijest da sutra (22.01.) prelaze na novu instalaciju, te da stara neće raditi.

    meni je kanalica provučena do vrata na stubištu, i to je sve od "nove instalacije". što bih sad trebala napisati o njima? i njima rade "vanjski izvođači" koji su me (navodno) odavno trebali kontaktirati. ali nisu. vjerojatno je i b-netu "preskupo držati ljude za takve radove." jer "sve im je otišlo vrit." i da dodam "prasci jedni."

    zgodno sam to napisala, jel tako?

    nakon što sam se načekala na liniji korisničke podrške, nikog nisam dobila (a impulsi se uredno naplatili) - poslala sam im mail. na koji su ekspresno odgovorili. i napisali da će me netko kontaktirati prije 22.1.

    pa sam im sad odgovorila da me nitko nije kontaktirao, i da ukoliko mi precvikaju program - mogu me brisati iz liste pretplatnika.

    uzet ću si maxtv, i neću imati rupe u vratima i prozorima za njihove kablove.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Slatina
    Postovi
    200

    Početno

    ja sam prezadovoljna sa adsl-om. imamo optimu, i zajedno sa internetom i telefonom, 2 GB, računi su oko 160-180 kuna, ... a da sam još uvijek na modemu, i na ht-u, koliko sad surfamo, bilo bi sigurno oko 500 kuna. ma kakvih 500 kn,......

    cijeli smo dan konektirani, više mi to nije ništa posebno, dok sam prije
    skroz gledala na sat, a prosjek računa oko 350 kuna,

  6. #56
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Ja sam kao i Dada na Optimi. Standardni paket 2 GB, bežični internet. Od početka ove godine sam prešla na Optimu pa nisam još dobila račun, ali bit će puno povoljnije nego T-com. Ništa T-com i max tv nego Optima i Digi.

  7. #57
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Mi smo svježi korisnici t-comovog adsl-a i max-tv-a. I nama su poslali taj samoinstalacijski paket za adsl, stvarno nije komplicirano spojiti, samo pratiš upute(ima i pisane osim one na cd-u). Prikazano je gdje se svaka od žica treba ukopčati(čak i po bojama). Za max-tv dođu kući spojiti, ali se čeka oko mjesec dana(i to od dana kada si spojio adsl pa te prepoznaju), to je važan detalj. Nama je čovjek bio jako ljubazan pa nam je čak skužio da se spajamo na susjedov wireless a ne na svoj(ko mu kriv kad nije stavio zaštitu, automatski je prvo njegov prepoznavao ) i to nam popravio. Mi sve što nam nije jasno zovemo na onaj 0800, je da se čeka 20 i više minuta, ali onda ih udavimo pa barem pola sata-sat. I sve lijepo objasne.

  8. #58
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    ovi koji su prešli na optimin adsl.... koliko ste čekali da vam dođu spojiti??

  9. #59
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja mogu samo reci da pljujem na adsl i na max tv. Stalno steka, sluzbu za korisnike zovem po nekoliko put dnevno i uopce mi nije bed. Par puta dosao njihov covjek pogledat u cemu je problem, sjedio samnom par sati i naravno, sve radi. On ode, sve krepa!
    Sad smo skuzili foru, kad crkne internet nazovemo s kucnog sluzbu ali uvjet je da telefon mora bit kraj uredaja. Cim njima zazvoni, moj adsl i max tv prorade.
    jedva cekam da istekne ugovor pa da ih sve posaljem u krasan krajolik!

  10. #60
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    Sad smo skuzili foru, kad crkne internet nazovemo s kucnog sluzbu ali uvjet je da telefon mora bit kraj uredaja. Cim njima zazvoni, moj adsl i max tv prorade.
    ma stvarno...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,351

    Početno

    Ma, navikneš se.

    Ja, npr. bez pol beda već svaka 3 sata resetiram router, jer se zblesira i zablokira.

    Pa ga resetiram, dobijem novu IP adresu i onda radi besprijekorno sljedeća 3-4 sata.

    Pa se opet zblesira.

    Ali se ne uzbuđujem ni najmanje.

    Radi.
    Crkne.
    Klik.
    Opet radi.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    Mi već (da pokucam u drvo) stvarno dugo nemamo problema ni s adslom niti s maxtvom.
    Sitnih trajeva smo imali kad je počela ona akcija za kunu, ali na to smo, na žalost, već navikli, pa nam je normalno.
    I Fran se već dere i trči po nas: Max teve šteka!

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Slatina
    Postovi
    200

    Početno

    Citiraj tinkie winkie prvotno napisa
    ovi koji su prešli na optimin adsl.... koliko ste čekali da vam dođu spojiti??

    e da, to je bio najveći problem, čekali smo sigurno tri tjedna. mada nas ne moraš računati pod nešto uobičajeno , jer navodno dolaze kod nas iz osijeka i čekaju da se "nakupi zahtjeva" pa onda sve iz Slatine koji smo se prijavili, pospajaju isti dan, za isti trošak. dolaze jednom-dvaput mjesečno. kad su došli, dečki su to brzo napraviti, ne znam da li su radili desetak minuta. znam da sam ja izašla nešto vani u dvorište, i vraćam se u kuću a oni izlaze van, kao gotovo.

    Bili smo na ht-u do tad, modem naravno, a imali smo telefon od Optime, i istog trena kad su oni to napravili konektirala sam se na net preko Optime, baj-baj ht.

    suprug kaže da navodno nije tako u velikim gradovima, da sve bude gotovo za nekoliko dana od dana prijave,

  14. #64
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    tinkie winkie:
    ovi koji su prešli na optimin adsl.... koliko ste čekali da vam dođu spojiti??
    Čeka se oko mjesec dana, ako vam je područje pokriveno njihovim signalom.

  15. #65
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Citiraj kalimero prvotno napisa
    tinkie winkie:
    ovi koji su prešli na optimin adsl.... koliko ste čekali da vam dođu spojiti??
    Čeka se oko mjesec dana, ako vam je područje pokriveno njihovim signalom.
    tako puno?

    Ima li neke velike razlike u odnosu na ht-ov adsl?? Mislim na kvalitetu?

  16. #66
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Za ovo pitanje morala sam konzultirati sina. On je sa T-coma prešao na Optimu, a daleko je veći korisnik interneta od mene.
    Optima je sporija ako se skidaju filmovi . Kod T-coma je 2 MBit, a kod Optime 1MBit. Ono što je dobro jeste da veza ne puca, nema problema sa spajanjem i računi su upola manji.
    Probaj na googlu pogledati Optimu i pakete koje nudi.

  17. #67
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    kalimero, hvala ti

  18. #68
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    mi bi se prebacili na optimu ponajviše zbog adsl-a tj flat opcije jer je puno jeftinija. da li se još uvijek plaća pretplata ht-u ili je s tim gotovo

  19. #69
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Moj sin je uzeo taj paket- flat opciju. Ako nemaš ugovor, odnosno obveze prema T- comu, onda je sa njima gotovo. Mislim na ugovor od 2 god. što su neki sklapali sa T-comom. I sa Optimom se ide na ugovor na 2 god.

  20. #70
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    mi imamo flat opciju preko ht i plačamo 6o kn pretplate i 140 kn je flat opcija, imamo umrežena 2 kompa i veza nam je savršena, ali me zanima koliko košta taj paket preko Optime ?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    a ima li tko iskustva sa metronet-om, sad su davali 1000 kn bona ali samo ako se potpise na 2 god, to mi je ipak malo previse :/

    paketi mi zvuce cjenovno prihvatljivi ali neznam za mrezu :/

    ima li tko??

  22. #72
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,089

    Početno

    mi imamo

    ne preporučam

    veza nam je stalno pucala, i svaki put morali resetirati router, svaki dan
    svako par dana se dešavalo da ne možemo sami resetirati pa zovi njih da to oni srede
    ma živi užas

    trajalo negdje pola godine

    sad smo opet na t-comu, i tu veza zna puknuti, al se odmah samo resetira, jedva skužiš da se desilo

    e, i mi smo potpisali 2godišnji ugovor, al raskinuli smo ga besplatno jer nam nisu pružili uslugu kakvu su obećali

  23. #73
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Sad ste me sterali u vrit! Taman smo se MM i ja nameračili na Metronet jer imaju akciju: 3 mj po 2 kn, sve flat, a poslije ta 3 mjeseca, osnovni paket za dalje...znači 99 kn! Što kod Metroa ne valja??? Mogu li u svakom trenu znati koliko sam prometa napravila...u neznanju sam sa tim stvarčicama jer je MM za komp katastrofa, jedva sam ga nagovorila na adsl... ...i sad čitam da metronet nevalja jer veze pucaju...ima li to veze sa pokrivenošću?? U Pž su ušli samo u 5 ulica (među kojima je i moja)...znači li to da bi moglo biti problema?? I da li oni izlaze na teren za instaliranje ili sami (iako ni to nije problemčina..) ! Ne znam muljaju li me njihovi na terenu, ali nude opciju na 2 godine, 3 mj. po 2 kn, s tim da nakon ta 3 mj. nazovu te i pitaju, ideš li na opciju flat voice i flet net, ili ideš na start paket od 99 kn (ovo drugo sa flatom bi bilo oko 220 kn-a to MM ne da ni u ludilu )! To mi nisu na tel. ponudili???

  24. #74
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ipak..kopala pa našla..jooj koja plavuša! Ide ta opcija da nakon 3 mj. free flat-a, ide opcija 99 kn! Ne mora se na 220 kn! Toooo...idem odmah to rješiti pa da sam mirna...

  25. #75
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,533

    Početno

    Citiraj kalimero prvotno napisa
    Za ovo pitanje morala sam konzultirati sina. On je sa T-coma prešao na Optimu, a daleko je veći korisnik interneta od mene.
    Optima je sporija ako se skidaju filmovi . Kod T-coma je 2 MBit, a kod Optime 1MBit. Ono što je dobro jeste da veza ne puca, nema problema sa spajanjem i računi su upola manji.
    Probaj na googlu pogledati Optimu i pakete koje nudi.


    Osnovni paket kod Optime je 1 Mbps a kod HT-a 2 Mbpsa, no kod Optime je paket od 2 Mbpsa još uvijek jeftiniji od HT-a!

    Paketi su ti na http://www.optima-telekom.hr/optidsl.aspx

  26. #76
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,533

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa
    Sad ste me sterali u vrit! Taman smo se MM i ja nameračili na Metronet jer imaju akciju: 3 mj po 2 kn, sve flat, a poslije ta 3 mjeseca, osnovni paket za dalje...znači 99 kn! Što kod Metroa ne valja??? Mogu li u svakom trenu znati koliko sam prometa napravila...u neznanju sam sa tim stvarčicama jer je MM za komp katastrofa, jedva sam ga nagovorila na adsl... ...i sad čitam da metronet nevalja jer veze pucaju...ima li to veze sa pokrivenošću?? U Pž su ušli samo u 5 ulica (među kojima je i moja)...znači li to da bi moglo biti problema?? I da li oni izlaze na teren za instaliranje ili sami (iako ni to nije problemčina..) ! Ne znam muljaju li me njihovi na terenu, ali nude opciju na 2 godine, 3 mj. po 2 kn, s tim da nakon ta 3 mj. nazovu te i pitaju, ideš li na opciju flat voice i flet net, ili ideš na start paket od 99 kn (ovo drugo sa flatom bi bilo oko 220 kn-a to MM ne da ni u ludilu )! To mi nisu na tel. ponudili???
    Metronet je u velikoj drami i tko zna kako će to završiti...



    http://business.hr/Default2.aspx?Art...7-19eefaaf9955

    Inace, u medjuvremenu je puno ljudi otislo iz Metroneta, smijenjen je predsjednik uprave...

  27. #77
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    čitam,vas čitam..i vidim da ima iskustva sa raznim mrežama,a ja baš planiram sa HT-a prijeći na Iskon Duo paket,pa ima li neko od vas da ga koristi i kako je zadovoljan?Privukla me cijena (dosta manja) pretplate i min razgovora (tel),a kažu i da je dosta brži internet! :/
    Do sad sam na HT-u imala najmanji paket koji sam plaćala oko 100 kn/mj,plus telefonska pretplata 70-tak kn..a na Iskonu je oko 100 kn oboje (ak se ne varam) :/ ..

  28. #78
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mi već cca 6 mj koristimo Amis. Flat internet kojim se koristimo na 3 kompjutora (mi, mama, brat) u tri stana, 2 telefonske linije (pretplata+promet) nas mjesečno dođu oko 220 kn. Troškove dijelimo na 3 pa su mi ti troškovi mjesečno oko 70 kn. Veza je ok, skidamo sa neta sve i svašta i koliko hoćemo i ne dobijem histerični napad kad shvatim da ono što sam skinula nije ono što želim, a ipak to moram platit! MaxTV me se nije dojmio jer filmove&serije skidamo s neta, a komp nam je spojen na TV i set zvučnika (5 kom) pa je doživljaj super. Lakše se diše bez T-coma kojeg smo se iz protesta pokušavali riješit godinama. Mišljenje o drugima (iskon, metronet) sam čitala na raznim forumima i zbog negativnih iskustava drugih smo ih prekrižili. Eto, to je naše iskustvo...

  29. #79
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Citiraj TATA MATA prvotno napisa
    Evo imas i ovaj paket !

    http://www.amis.hr/
    Mi smo od ponedjeljka na tome.
    Ima netko iskustva s njima? Kako ste zadovoljni?

  30. #80
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,508

    Početno

    da ne otvaram novi topic:

    razmišljamo MŽ i ja da si konačno uvedemo DSL za po doma (tak da se i vikendom možemo čitati i pisati) pa bih da mi oni koji to već imaju i prate promet kažu je l' bi 1GB mjesečno bilo dosta za čitanje maila i forumiranje?
    napominjem da bi to bilo ugl. vikendima, dok bi radnim danom koristili resurse i kapacitete naših radnih mjesta

  31. #81
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,891

    Početno

    uvrh glave. ni sumanuto surfajući ne uspijem potrošiti više - ako ne namjeravaš downloadati veće količine, bit će ti dosta.

  32. #82
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    ja imam 1 GB i to mi je više nego dovoljno za svakodnevno forumiranje, pričanje na Skype-u, čitanje novina, gledanje slika i sl., nisam još nijednom potrošila ni taj 1 GB

    ja ne skidam filmove i glazbu, a ako neki mjesec i odlučim nešto skinuti i potrošiti više prometa, još uvijem mi se isplati ostatak godine plaćati za samo taj 1 GB i samo taj jedan mjesec nadoplatiti

  33. #83
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    Citiraj mirjana prvotno napisa
    ja imam 1 GB i to mi je više nego dovoljno za svakodnevno forumiranje, pričanje na Skype-u, čitanje novina, gledanje slika i sl., nisam još nijednom potrošila ni taj 1 GB
    čekaj dok ti dijete sjedne za komp

    i meni je 1GB bio uvrh glave... pa je došlo na 2, pa na 3... a 3 koštaju koliko i 5 - pa sam uzela 5

  34. #84
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Ukopčali nam AMIS, imamo ga dva dana.
    Sve je super, internet ko zmaj, a za sat i 15 minuta razgovora moram platiti 0,44KN. 8) .

  35. #85
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj mirjana prvotno napisa
    ja imam 1 GB i to mi je više nego dovoljno za svakodnevno forumiranje, pričanje na Skype-u, čitanje novina, gledanje slika i sl., nisam još nijednom potrošila ni taj 1 GB
    čekaj dok ti dijete sjedne za komp

    i meni je 1GB bio uvrh glave... pa je došlo na 2, pa na 3... a 3 koštaju koliko i 5 - pa sam uzela 5
    to ću još pričekati par godina, a onda vjerojatno uzeti neki paket s flat rate-om

    koliko sam ja shvatila kod potpisivanja ugovora (a možda su mi krivo rekli :? ) lako se paket poveća, ali ga baš rado ne smanjuju 8)
    prvo lijepo par mjeseci vidjeti kolika je potrošnja pa ako treba uzeti veći paket

  36. #86
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ja isto nakon ane.m idem u postupak prebacivanja na amis.

    bila bi isto zahvalna ako ima netko kakav komentar za njih?? :? prije nego sve potpišem

  37. #87
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Citiraj Tea prvotno napisa
    ja isto nakon ane.m idem u postupak prebacivanja na amis.

    bila bi isto zahvalna ako ima netko kakav komentar za njih?? :? prije nego sve potpišem


    dobro sve procitaj i prostudiraj,i ona sitna slova.....oni meni nisu bas nesto....mora postojati neka caka kaj su trnutno jeftiniji od t coma....svi oni skinu cijene kad tad

  38. #88
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Citiraj Tea prvotno napisa
    ja isto nakon ane.m idem u postupak prebacivanja na amis.

    bila bi isto zahvalna ako ima netko kakav komentar za njih?? :? prije nego sve potpišem


    dobro sve procitaj i prostudiraj,i ona sitna slova.....oni meni nisu bas nesto....mora postojati neka caka kaj su trnutno jeftiniji od t coma....svi oni skinu cijene kad tad

  39. #89
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ja sam već 9 godina online preko t-coma Prvo sam bila na dial-upu, ali sam se prebacila na adsl čim sam imala tu mogućnost. Prvo sam bila na start paketu, pa na 5 GB i sad sam na flatu
    Stvarno puno vremena provodim na netu i mogu reći da mi u ovih x godina veza ne šteka, brza je, nemam nikakvih problema sa routerima (već sam ih 4 vrste promjenila )... I svaki put kako mi selimo (podstanari smo), tako nam sele i adsl i telefon. Malo mi je ovaj zadnji put diglo živac što smo čekali neka 3 mjeseca da dobijemo adsl, ali to je bilo navodno jer nije bilo tehničkih uvjeta (onda im svaka čast što su tako brzo stvorili uvjete ) A u ta 3 mjeseca sam kontaktirala sve ove operatere koje ste gore spomenuli i svi su mi isto rekli- da nema uvjeta za adresu gdje smo mi da tko zna kad će biti moguće spojiti adsl :/ Ukratko- svi ovi gore operateri teško da će ikada obuhvaćati područje koje t-com obuhvaća

  40. #90
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    ja uzela t-com adsl i nakon dial-up-a oduševljena!

  41. #91
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    joj ne stignem sve citati,
    ali
    ljudi uzmite amis flat rate jer je beskonacan - dakle nema da se navuces mjsesec dana a poslije zbrajas kolko si i sta si radio
    mi smo se s t coma prebacili na amis i prezadovoljni smo,

    sve dogovore smo obavili preko neta, ne dolaze ti ni doma ni nista nego samo posalju postom papire, oni srede raskid ugovora s tcomom i posalju ti paket, ti se sam spojis, ak ne znas, oni ti govore sta da radis.

    kao sto rekoh, prezadovoljni a cijene i pretplate i impulsa su jeftnije nego kod tcoma, vrlo su profesionalni i brzi, nema nikakvog pucanja veze i slicno, telefon i net rade kao i prije - besprijekorno.
    a t com su za nas lopine na kvadrat.

    i downloadamo sto se god zamislit moze, vec mi je zlo od silnih torenta i gluposti, ne stignem sve to ni poslusat ni vidit.

  42. #92
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    lukava pušačica, sad još imaju akciju do 30.07 besplatne pozive unutar fixne telefonije, samo uspostava poziva 0,07 kn oli ti ga 7 lipa što je

  43. #93
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj lukava puščica prvotno napisa
    ljudi uzmite amis flat rate jer je beskonacan - dakle nema da se navuces mjsesec dana a poslije zbrajas kolko si i sta si radio
    Pa svaki flat je "beskonačan" Ja sam na t-comovom flatu i isto tako mogu beskonačno skidati sa neta.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,351

    Početno

    Eh, blago vama, kad možete birati dobavljača

  45. #95
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,533

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa
    dobro sve procitaj i prostudiraj,i ona sitna slova.....oni meni nisu bas nesto....mora postojati neka caka kaj su trnutno jeftiniji od t coma....svi oni skinu cijene kad tad
    da, postoji caka... drugi nisu lihvari

  46. #96
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,848

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Eh, blago vama, kad možete birati dobavljača
    x

  47. #97
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    zvala sam danas B net, ali oni nemaju mrežu u mom kvartu (kao da sam na selu!). imaju dobru ponudu, al rek´o frajer, samo centar :/
    žao mi je jer i oni imaju besplatnu telefoniju

  48. #98
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Citiraj filip prvotno napisa
    dobro sve procitaj i prostudiraj,i ona sitna slova.....oni meni nisu bas nesto....mora postojati neka caka kaj su trnutno jeftiniji od t coma....svi oni skinu cijene kad tad
    da, postoji caka... drugi nisu lihvari
    Točno, nema cake...
    T-comovci su lihvari i ljudi im masovno odlaze. Neka se zapitaju zakaj. A kako me tek živciraju one njihove reklame .
    Kad smo odjavljivali maxadsl, u 10h ujutro sam došla da nas odjave sa 31.01. To je bilo taj dan, znači da nam ne ide pretplata za 2. mjesec dok sam se kroz koji sat vratila doma nema više, skinuli, a kad trebaju ukopčati, sjede dobiješ. Dobiti ih na telefon je nemoguća misija.
    Ma koma.
    A ovo, za sada je evo super, zadovoljni smo. Profesionalni su i brzi. I sve je onako kako ti kažu. Čak i prije nego kažu da će biti.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    727

    Početno

    Da li vi kuzite ispis spajanja Maxadsl-a? Kod mene to uopce ne odgovara stvarnosti - npr. pise da sam se spojila na internet u 5 ujutro i skinula tek navecer, neke dane pise da sam se dvaput spajala, a nisam, i slicno...

    Naravno i kolicina prenesenih podataka mi nije jasna, a niti kako to da pisu razlicite IP adrese (dobro, ovo mozda ne kuzim jer nisam pazila na satu informatike )

    I uvijek prekoracim taj 1GB, a nista ne skidam, surfam jednom dnevno po otprilike dva sata, pogledam filmice s youtubea i to je to.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    727

    Početno

    Da li vi kuzite ispis spajanja Maxadsl-a? Kod mene to uopce ne odgovara stvarnosti - npr. pise da sam se spojila na internet u 5 ujutro i skinula tek navecer, neke dane pise da sam se dvaput spajala, a nisam, i slicno...

    Naravno i kolicina prenesenih podataka mi nije jasna, a niti kako to da pisu razlicite IP adrese (dobro, ovo mozda ne kuzim jer nisam pazila na satu informatike )

    I uvijek prekoracim taj 1GB, a nista ne skidam, surfam jednom dnevno po otprilike dva sata, pogledam filmice s youtubea i to je to.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •