Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Trudnoća ili?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    5

    Početno Trudnoća ili?

    Imam jedno pitanje :
    s obzirom da mi ciklus nije bas uvijek redovan (policistični jajnici), tri mjeseca na 28 dana pa onda M nema mjesec dana, nisam bas davala previše pažnje na to. Medjutim zadnja M mi je bila od 29.11. do 07.12 . i danas je jos nema. Prvi test sam napravila pred mjesec i pol i bio je negativan, mislila sam da je mozda rano pa sam ponovila opet jučer ali isto je negativan , a ja se osjecam cudno . Možda samo zato što bi htjela
    Ne znam, u ponedjeljak sam naručena za pregled pa ćemo vidjeti.
    U prvoj trudnoći su me grudi jaaako bolile i da toga nije bilo ne bi ni znala da sam trudna. Sada kao da ih osjetim ali nije tako jako, kao da me zasvrbe ali ne često, umornija sam kroz dan, a kad zaspim samo bi spavala, jedem super, jede mi se odjednom često tvrdi sir i nesto slanije...ali to ne mora nista značiti....trbuh, kao da sam napuhnuta , ne znam mozda je to sve zbog toga sto je kolegica trudna pa bih i ja podsvjesno voljela opet. Inače stitimo se tako da prekinemo direktan snošaj u mene
    Eh, sad kako ne mogu dočekat ponedjeljak koja su vasa mišljenja?

  2. #2
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Teško je bilo što sa sigurnošću reći, možemo samo nagađati. Sklona sam povjerovati testovima jer su oba negativna. Možda je riječ o nekom hormonalnom disbalansu, možda nešto drugo. U svakom slučaju, u ponedjeljak ćeš saznati što je.
    Sretno!

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    1

    Početno

    lmam jedn0 pltanje: lmala sam menstruaclju sedm0g cetvrt0g, zatlm sam lmala 0dn0s l m0rala sam p0plt l pllulu za dan p0slje zadnjl dan menstruaclje, nlje nlsta bll0 pzblln0, vec za sgurn0st, jer sam se blla preplaa, l nak0n t0ga 19 sam 0pet d0blla valjda zb0g pllule, l sada zadnjl par dana lmam nekl sluzav0 krvavl lscjedak, nlje m0guce da sam trudna, ne vjerujem., pa sta bl m0gl0 b lt...((((

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    j000j tk0 ce znaaati000.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •