Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: OGTT i krvne pretrage štitnjače

  1. #1
    marijaa

    Početno OGTT i krvne pretrage štitnjače

    Ciao drage forumašice! Pozdrav svima! Evo, nakon podužeg izbivanja i mene ponovno s vama. Čestitke svima koje su postigle naš zajednički cilj, a nama koje još tapkamo u mraku želim da se sve uskoro pridružimo curkama na trudničkom forumu. Ja sam evo, nakon 3mj. kontraceptiva non-stop na nekim pretragama. Između ostalog radila sam i OGTT kao i krvne pretrage hormona štitnjače ,pa s obzirom da me nalaz malo zbunjuje zamolila bi vas koje se kužite u to da mi očitate rezultate, jer kod Lučija idem tek početkom veljače, a jako sam nestrpljiva,tim više što mi se iz mog laičkog kuta, čini da su mi nalazi loši. Evo curke, ja ću sad "prepisati" nalaze ,pa vas molim Vaše mišljenje,trebam li se zabrinuti ?!?!! :?
    -------------------------------------------------------------------------------------
    TEST glukoza natašte RESULT ( 5.47) UNITS mmo 1/L EXPECTED VALUE ( 4.2 - 6.0 )
    * * *
    Glukoza nakon 120min. (7.4 ) mmo1/L
    -------------------------------------------------------------------------------------

    TEST štitnjača
    TT3_MAb 2.70 nmo1/L UNDILUTED 1.17 - 2.18
    Flags :HIGH

    Total_T4 120.88 nmo!/L UNDILUTED 57.90 - 154.40

    hTSH_II 1.604 mIU/L UNDILUTED 0.470 - 5.010
    -------------------------------------------------------------------------------------

    P:S: HVALA NA STRPLJENJU !

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Hormoni stitnjace su ti vrlo dobri, to sto ti je T3 neznatno povisen, nema brige. Glukoza ti je nakon 2 sata bila nesto povisena, to ipak provjeri s doktorom. Bit ce sve ok.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •