Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: ICSI RIJEKA ILI ZAGREB?

  1. #1
    tota

    Početno ICSI RIJEKA ILI ZAGREB?

    Bok cure i ja sam nova na ovom forumu, sa mnom je reltivno sve ok a mužu je dijagnoza asthenozoospermija. Kako sada stvari stoje također također nam je neizbježna ICSI. Kako sam također nova, molim Vas dal ima ko kakav savjet (oni blizu Rijeke) dal da krenemo u Rijeku ili Zagreb i kamo u Zagreb?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    184

    Početno

    Dobrodošla tota!
    U Rijeci se radi ICSI bez velikog cekanja, nakon HSG-a, briseva i ev. hormonskih nalaza ide se u postupak. Cujem da u zadnje vrijeme imaju uspjeha. Ja sam nazalost bila na 2 neuspjesna ICSIja ali nadam se bingu(trenutno sam 10 DC i idem na ICSI prirodnjak).
    Moj dr. je dr.Vlastelic,a na istom poslu rade i dr.Severinski i dr. Vlašić.
    Sve sto o Zagrebu mogu reci sa sigurnosšću jest da je veća gužva i da se duze ceka.
    Ako imas jos pitanja slobodno pitaj. Sretno

  3. #3
    tota

    Početno

    Thanks,čula sam na dr. Vlastelića kakav je? Koliko se čeka za IVF u prosjeku, čula sam da se u Zg čeka 1 god.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    184

    Početno

    Uzmi uputnicu od svoje gin. i nalaze koje imas i idi bilo koje jutro u 7 i 30 na razgovor s doktorom (podrum ginekologije riječke bolnice, odjel za planiranej obitelji). Ako sve upucuje na potrebni IVF oan ce te odmah , zavsno od ciklusa, poslati. ne ceka se.
    Za Vlastelica imam samo rijeci hvale, no ima razlicitih misljenja, sto je normalno.
    No unatoc svemu tome....vrlo je vazna i sreca.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    47

    Početno

    Potpisujem asju što se tiče čekanja i dr. Vlastelića. On je stvarno divan, ali mislim da je u Rijeci najveći problem u kvaliteti laboratorija i biologa. U svakom slučaju možeš probati jednom u Rijeci, pa ako ne budeš zadovoljna prebaci se u Zagreb. Iako ti od srca želim da uspiješ od prve i da ti neće trebati ni jedna druga opcija.

    Sretno

  6. #6
    tota

    Početno

    Hvala na savjetu, probat ćemo tako pa uvijek nam ostaje dalje ići mislim zg. ili maribor. Nego da li možda znaš da li ima kakve razlike u postupku,tehnologiji u odnosu ri-zg. Iako je to super ako se ne čeka dugo.

  7. #7
    tota

    Početno

    Hvala na savjetu, probat ćemo tako pa uvijek nam ostaje dalje ići mislim zg. ili maribor. Nego da li možda znaš da li ima kakve razlike u postupku,tehnologiji u odnosu ri-zg. Iako je to super ako se ne čeka dugo.

  8. #8
    tota

    Početno

    A dal uopće imaju uspjeha kolike su šanse ako govorite o laboratoriju i biologu da nisu kao u zg?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •