Stranica 121 od 123 PrviPrvi ... 2171111119120121122123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,001 do 6,050 od 6101

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #6001

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Oba puta sam imala istu: clexan i prolutex inekcije, aspirin, impryil tab, decortin, utrogestan i estrofem.

  2. #6002

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    I evo javio se dr.L. Kaže, ako zelim, mogu napraviti imunoloske analize: lupus antikoagulans, Antifosfolipidna antitijela, antinukleinska antitijela, antikardiolipinska antitijela, zatim genetski profil hemostaze: Faktor II i V, PAI; MTHFR 677 i 1298. Te biopsiju endometrija. I onda i suprug i ja KIR analizu preko krvi.
    Dr.B.nebi radio nista od toga jer smatra da to nece nista pokazati, ali kako zelim. Posavjetovat cu se sa svojim ginekologom kad dodem s mora. Znaju li slavonke mogu li sve to u Osijeku odraditi? Neda mi se za Zg ako ne moram.
    Posljednje uređivanje od Ormašica : 27.07.2023. at 20:39

  3. #6003

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Ormašica prvotno napisa Vidi poruku
    I evo javio se dr.L. Kaže, ako zelim, mogu napraviti imunoloske analize: lupus antikoagulans, Antifosfolipidna antitijela, antinukleinska antitijela, antikardiolipinska antitijela, zatim genetski profil hemostaze: Faktor II i V, PAI; MTHFR 677 i 1298. Te biopsiju endometrija. I onda i suprug i ja KIR analizu preko krvi.
    Dr.B.nebi radio nista od toga jer smatra da to nece nista pokazati, ali kako zelim. Posavjetovat cu se sa svojim ginekologom kad dodem s mora. Znaju li slavonke mogu li sve to u Osijeku odraditi? Neda mi se za Zg ako ne moram.
    Sad mi nije jasno zašto bi to trebala raditi? Zbog ne uspjeha koji si sad imala ili?
    Citala sam sada tvoje postove ne znam dali sam sta fulala ali ne razumijem zasto ti je to dr L rekao. Rijetko kome uspije iz prvog puta. Ako zelis javi se u inbox. Ja sam iz Slavonije ali iskreno za ovo ne znam dali mozes ovdje vaditi.

  4. #6004

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Nisu mi se prikazali postovi od prije. Bila sam 2puta na postupku, jednom ET dvije blastociste, drugi puta FET dvije blastociste. Svjesna sam da je to dug put i da vecinom ne moze od prve, ali pitala sam dr L ima li nesto sto bih mogla napraviti da poboljsam stanje za iduci ET i to mi je napisao.

  5. #6005

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    228

    Početno

    Ekipa,
    Evo i mene napokon s malo dobrih vijesti.
    Bila sam u postupku sad u 7.misec.
    Ponovo tri jajne stanice al ovaj put su se sve tri oplodile i stigle do blastocista. Dvije su vraćene, a jedna zamrznuta. Naduta od dana transfera pa nadalje (ah taj utrogestan), a nakon tjedan dana su me grudi počele boljeti. Beta 9.dan poslije transfera 157, danas, 11.dan nakon transfera 311
    UZV za sedam dana
    Nakon svega me strah uopće se veselit i nekako nisam u potpunosti svjesna situacije.

    Kaja čestitam ti od srca. Uživajte sada

  6. #6006

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    DalmaIB pa prekrasne vijesti!! Cestitam od srca ❤️
    Posljednje uređivanje od Ormašica : 28.07.2023. at 23:13

  7. #6007

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Ekipa,
    Evo i mene napokon s malo dobrih vijesti.
    Bila sam u postupku sad u 7.misec.
    Ponovo tri jajne stanice al ovaj put su se sve tri oplodile i stigle do blastocista. Dvije su vraćene, a jedna zamrznuta. Naduta od dana transfera pa nadalje (ah taj utrogestan), a nakon tjedan dana su me grudi počele boljeti. Beta 9.dan poslije transfera 157, danas, 11.dan nakon transfera 311
    UZV za sedam dana
    Nakon svega me strah uopće se veselit i nekako nisam u potpunosti svjesna situacije.

    Kaja čestitam ti od srca. Uživajte sada
    DalmalB draga, veselim se s tobom i drzim fige da je to to!!!! Puse od mene i moje curice ❤❤❤

  8. #6008

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    DalmaIB čestitam od srca ❤️
    Evo da se i ja javim, rodila sam i ja svoje srecice. ❤️❤️
    Dvije male predivne bebice ❤️❤️

  9. #6009

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Cestitam mala85, sve najljepse vam zelim od srca, gustajte , tako je lijepo napokon cut ovoliko ljepih vijesti zaredom

  10. #6010

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Ekipa,
    Evo i mene napokon s malo dobrih vijesti.
    Bila sam u postupku sad u 7.misec.
    Ponovo tri jajne stanice al ovaj put su se sve tri oplodile i stigle do blastocista. Dvije su vraćene, a jedna zamrznuta. Naduta od dana transfera pa nadalje (ah taj utrogestan), a nakon tjedan dana su me grudi počele boljeti. Beta 9.dan poslije transfera 157, danas, 11.dan nakon transfera 311
    UZV za sedam dana
    Nakon svega me strah uopće se veselit i nekako nisam u potpunosti svjesna situacije.

    Kaja čestitam ti od srca. Uživajte sada
    Draga moja da ovaj put sve bude kako treba. Stalno si mi bila u mislima jer znam da je se već tu nakupilo puno toga....stresa, postupaka itd.
    Javi obavezno kako je prošao uzv
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 29.07.2023. at 14:40

  11. #6011

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    bibinsvijet kako si, kako tvoja trudnoća napreduje?

  12. #6012

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    DalmaIB čestitam od srca ❤️
    Evo da se i ja javim, rodila sam i ja svoje srecice. ❤️❤️
    Dvije male predivne bebice ❤️❤️
    Bravo čestitam

  13. #6013

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Nas dvi smo super, lijepo napredujemo od samog starta, hvala Bogu bez ikakvih teskoca i treudnickih tegoba ...nifty nam je isto dao savrsene rezultate , tako sad mirnije idemo dan po dan i uzivamo

  14. #6014

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Velike čeeeestitke mala i bibinsvijet. . .predivne vijesti!!!!
    Dalma, baš sam sretna,zaslužila si stvarno!
    Sretno dalje. . .

  15. #6015

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    228

    Početno

    Hvala vam svima od .
    I danas nakon UZV i dalje mi je sve nestvarno.
    Tu je jedna gestacijska od 5 mm i žumanjčana v.
    Idući uzv za 2 tjedna pa možda tada osvjestim kad vidim mrvicu i srčeko

  16. #6016

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Saljemo puno pozitivne enrgije da za dva tjedna ti kazu da je sve ok i da plod napreduje . Bila si rekla da ti se ova 2023 ne dopada nadam se da ce ti ipak biti najsretnija godina u zivotu

  17. #6017

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    228

    Početno

    Hvala Lucius
    Da, nimalo mi se nije sviđao početak ove godine..ma cila prva polovica, al napokon je krenula na dobro..nek se tako i završi pa dogodine onda taman pred 40ti rođendan najlipši mogući poklon sama sebi da dam

  18. #6018

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Bravo cure....to su prekrasne vijesti.
    Čestitam od

  19. #6019

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Evo da se i ja javim konačno.
    Čestitke novim mamama.
    Dalma tebi čestitke na trudnoći i nadam se da će biti dosadna i školska trudnoća.
    Mene su moji dečki počastili pa su se rodili na moj rođendan. Sad polako rastu i trudimo se uhvatiti ritam.
    Sretno svima.

  20. #6020

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja javim konačno.
    Čestitke novim mamama.
    Dalma tebi čestitke na trudnoći i nadam se da će biti dosadna i školska trudnoća.
    Mene su moji dečki počastili pa su se rodili na moj rođendan. Sad polako rastu i trudimo se uhvatiti ritam.
    Sretno svima.
    Bravo Afrodita....kako je to lijepo.
    Čestitam od srca i brz oporavak ti želim

  21. #6021

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    228

    Početno

    Afrodita divno Čestitam!!
    Ja sam danas (7tt) na uzv čula srce junačko
    Sve uredu i u skladu sa tjednima. Sad se malo lakše diše
    Sretno svima

  22. #6022

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    44

    Početno

    Cure moje čestitke na bebicama i trudnoćama. Uzela sam malenu pauzu nakon postupka. Neznam dal se koja sjeća, imala jedan ET, dva Fet a , no bezuspješno, niti jednom se nije uhvatilo. Imam sve manje vjere, no vi me malo dignete s lijepim vijestima. Sad uskoro idem sa drugom donoricom.
    Pusa svima

  23. #6023

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    228

    Početno

    Dot ne gubi vjeru... Evo ja nakon dva donorska materijala, 4 ETa (nijednom nije bilo niš za zamrznit) od kojih je jedan bio vanmaternična i još jednog postupka bez transfera, sa zadnjom slamčicom materijala (u 6.postupku)prvi put čujem srčeko i još me u Sistini čeka jedna mrvica. Tako da...vjeruj Bit će
    Sretno!
    Posljednje uređivanje od DalmaIB : 18.08.2023. at 22:29

  24. #6024

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Dot99 ne odustaj!! I ja sam imala 2 neuspjesna transfera, ali idemo dalje s nadom! Bit ce valjda!

  25. #6025

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Drage sve, evo da se i ja javim. Prije 2 mjeseca rodila sam dvije prekrasne djevojčice koje su nam neopisiva sreća. Rođene su u 35+0, carskim rezom zbog pucanja jednog vodenjaka. Curke su odlično i dobro napreduju.
    Želim vam svima da osjetite ovakvu sreću!

  26. #6026
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,328

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage sve, evo da se i ja javim. Prije 2 mjeseca rodila sam dvije prekrasne djevojčice koje su nam neopisiva sreća. Rođene su u 35+0, carskim rezom zbog pucanja jednog vodenjaka. Curke su odlično i dobro napreduju.
    Želim vam svima da osjetite ovakvu sreću!
    Čestitam! Uživajte i dalje!

  27. #6027

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Cure, cestitam svima od srca pa da se i ja javim sa dobrim vijestima, nasa malena je stigla na svijet prije mjesec dana, fino napreduje i samo bi papala

  28. #6028

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Cure čestitam....konačno malo i lijepih vijesti nakon zatišja.
    Uživajte

  29. #6029

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Pap ...inbox ti je pun

  30. #6030

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    94

    Početno

    Pozdrav svima... mene dugo nije bilo tu. Moj jack pot uskoro slavi drugi rođendan i sve ide kako treba.
    Tu i tamo bacim oko ovdje da vidim da sve i dalje funkcionira.
    Cestitke svim trudnicama i novim mamama!
    LaraLana ti bi trebala napravit neku support grupu za sve zene koje su samohrane majke iz ovih postupaka... nekad to bas nedostaje.

    Nego, ja moram platit cuvanje materijala. Da li je netko placao iz Hr u Mk? Meni nalog nikako ne prolazi. Stalno mi izbacuje pogresan IBAN.

  31. #6031

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Mia zar je već toliko prošlo.
    Probaj Bobana kontaktirati najbolje a ako ti IBAN opet bude isti nakon što ti on pošalje odi direktor u Banku i nek izvrše uplatu, nema druge.

    Što se tiče ovog za samohrane, prije sam to nekako bolje pamtila. Sad se i same mame slabo javljaju, pogotovo kad rode i onda je to teško poloviti.

  32. #6032

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Tako sam i ja prosla sa placanjem dok nisam skuzila da nisam odabrala devizni platni nalog, kad sam ga unesla kao devizni prslo je, placala sam preko rba internet bankarsvom

  33. #6033

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Čisto informativno, jel netko od vas dobivao u bolnici u RH Clexane 40 ili Prolutex? Prosli puta sam dobila Decapeptyl , Prolutex sam morala kupiti jer ga ne izdaju, a Clexane 40 nisam dobila uz obrazlozenje da nemam sluzbeni recept od dr.L pa mi ne mogu dati. Kao ne mogu oni dati lijekove zato sto je on to u mailu napisao. Sad ga planiram pitati da mi maila recept, ne znam jel to inace rade?

  34. #6034

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    228

    Početno

    Citiraj Ormašica prvotno napisa Vidi poruku
    Čisto informativno, jel netko od vas dobivao u bolnici u RH Clexane 40 ili Prolutex? Prosli puta sam dobila Decapeptyl , Prolutex sam morala kupiti jer ga ne izdaju, a Clexane 40 nisam dobila uz obrazlozenje da nemam sluzbeni recept od dr.L pa mi ne mogu dati. Kao ne mogu oni dati lijekove zato sto je on to u mailu napisao. Sad ga planiram pitati da mi maila recept, ne znam jel to inace rade?
    Pitaj ga za recept. Vjerujem da će ti poslati.
    Iako ne znam šta izvode.
    Znam za Prolutex jer ga ovdje valjda ne prakticiraju , a Clexan sam ja bez problema dobila na recept od soc.ginekologa, samo na temelju onog izvješća sa transfera na kojem na dnu piše terapija.
    Doduše ja nisam preko HZZOa pa nemam veze s bolnicama, al eto u domu zdravlja sam to dobila. I dobivam i dalje sve dok mi treba.
    Posljednje uređivanje od DalmaIB : 22.09.2023. at 17:41

  35. #6035

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Ti nisi preko HZZOa a dobivas, a ja sam na teret HZZOa pa me zezaju! Ponekad zbilja neke stvari ovise o njihovom raspolozenju! Pitat cu dr.L recept svakako, samo me zanimalo kakvo je stanje s drugim curama. Hvala ti
    Posljednje uređivanje od Ormašica : 22.09.2023. at 20:30

  36. #6036

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Ja sam radila nalaze za trombofiliju, pa sam isla kod hematologa koji mi napisao da kad se potvrdi trudnoca koristi clexane, kad je beta potvrdila trudnocu, nosila sam sve papire u bolnicu na komisiju da mi ga odobre.

  37. #6037

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    228

    Početno

    Citiraj Tomoe prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam radila nalaze za trombofiliju, pa sam isla kod hematologa koji mi napisao da kad se potvrdi trudnoca koristi clexane, kad je beta potvrdila trudnocu, nosila sam sve papire u bolnicu na komisiju da mi ga odobre.
    Ja isto imam nalaze trombofilije, al nisam na kraju išla kod hematologa kad su mi pustili recept čim je dr L rekao. Ja ga koristim od dana nakon punkcije. Znači recept sam dobila prije pozitivne bete. Sad sam vatila nalaze za vrijeme zgrušavanja krvi (nešto snižen) i D-dimere i nastavljam sa cleksanom.
    Više puta sam rekla da je na kraju, uz sve nedostatke malih sredina, prednost što dr.uglavnom ne kompliciraju.

  38. #6038

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Eto vidis, a meni nisu htjeli pustit recept (tjedan izmedu bete i komisije) nego sam ga na jedva jedvicete jade kupila u ljekarnoj na temelju zadnjag nalaza od ginekologa gdje je napisao da nastavim koristiti clexan.

  39. #6039

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Meni moja gin. napise recept na nekom obicnom bijelom papiru gdje bude njen pecat i potpis i jedino tako mogu kupiti Prolutex i Clexane u ljekarni bez toga mi ne daju. Oba dva naravno placam iako sam na teret hzz-a. Prolutex jer ga uvoze, ne koristi se kao u HR a Clexane mi moja gin ne zeli dati na recept bez placanja ne znam ni sama zasto.
    Posljednje uređivanje od Lucius : 24.09.2023. at 07:20

  40. #6040

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Cisto informativno, zna li netko ima li Acibadem mogucnost uzimanja embrioglu "ljepila"? Ako da, koliko se plati?

  41. #6041

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Embrioglue možeš tražiti u Acibademu, imaju tu opciju, moraš najaviti da ga želiš, ne znam cijenu ali ja kad sam pitala dr L je rekao da nema znanstvenog uporišta da to uopće pomaže i po njemu sam ja barem skontala da je to bacanje novaca pa mi nismo uzeli.

  42. #6042

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Hvala ti
    Posljednje uređivanje od Ormašica : 22.10.2023. at 15:11

  43. #6043

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Cure kako ste?
    Kako napreduju trudnoće?

  44. #6044

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    228

    Početno

    LaraLana hvala šta misliš na nas
    Ja i moja mrva smo super. Ne možemo se bunit. Sutra punimo 19 tjedana. Sve je super. Spol ne znam još, jer je na zadnjem uzv prase malo odlučilo pokazati kako ima lijepu kralježnicu hahahah
    Ja radim i osjećam se dobro. Da nije trbuha ne bi ni znala da sam trudna. Sad čekam da počnem osjećati migoljenje i jako sam nestrpljiva (a na uzv vidim da nije baš mirno).
    Nadam se da i ostale trudnoće teku u najboljem redu kao i da će ostalim trudilicama napokon uspjeti da se veselimo svi skupa.
    Veliki pozdrav svima od mene i moje mrvice.

  45. #6045

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Pozdrav svima...danas mi je 16.dan ciklusa, endometrij trolinijski 8,9mm. Na 9.dan ciklusa je bio 8,6mm. Pijem estrofem, bockam se i za 3 dana imam transfer kod dr L. Ne razumijem zasto se nije zadebljao. Prosli transfer je bio 10 i nesto mm. Cisto da se pojadam....
    Posljednje uređivanje od Ormašica : 17.11.2023. at 12:13

  46. #6046

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Cure mislim ja na sve vas
    Dalma drago mi je da je sve u najboljem redu i nadam se da će se mrvica uskoro pokazati tko je

    Ormašica kako je prošao transfer? Jel se zadebljao još malo endometrij?
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 28.11.2023. at 11:06

  47. #6047

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Transfer je prošao odlicno, 1 odlicna blastocista kaze dr L. Endometrij nisam vise mjerila kod soc.gin., ali sam na transferu pitala koliki je i samo sam dobila kom: sve je odlicno! Cekam betu i nadam se poz.vijestima.

  48. #6048

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Ormašica prvotno napisa Vidi poruku
    Transfer je prošao odlicno, 1 odlicna blastocista kaze dr L. Endometrij nisam vise mjerila kod soc.gin., ali sam na transferu pitala koliki je i samo sam dobila kom: sve je odlicno! Cekam betu i nadam se poz.vijestima.
    Tako je i meni jednom bilo. Jednom se zadebljao ajme a drugi put tako slabije i sve je bilo u redu na transferu, dr.L ti nece napraviti transfer da ti endo nije dovoljne debljine, odgodio bi ti, tako da se ne trebaš brinuti. Držim fige da sve bude u redu i da beta bude pozitivna.

  49. #6049

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj Ormašica prvotno napisa Vidi poruku
    Transfer je prošao odlicno, 1 odlicna blastocista kaze dr L. Endometrij nisam vise mjerila kod soc.gin., ali sam na transferu pitala koliki je i samo sam dobila kom: sve je odlicno! Cekam betu i nadam se poz.vijestima.
    Ormašica nadam se da je ovaj put lijepa velika beta

  50. #6050

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    41

    Početno

    Ipak nije. Steta. Sve smo potrošili, idemo na novi zahtjev.
    Posljednje uređivanje od Ormašica : 05.12.2023. at 17:59

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •