Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Gdje kupiti kućnu fontanu da biljem?

  1. #1
    daner avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    55

    Početno Gdje kupiti kućnu fontanu da biljem?

    Danas mi je 8. godišnjica braka. Nekoliko dana razmišljam šta bi mogla kupiti mužu za poklon i tek danas mi je pala na pamet genijalna ideja. Da skratim priču... HITNO, danas moram kupiti kućnu fontanu.
    Zna li netko gdje se može kupiti mala kućna fontana?
    Hvala!

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,385

    Početno

    Citiraj daner prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je 8. godišnjica braka. Nekoliko dana razmišljam šta bi mogla kupiti mužu za poklon i tek danas mi je pala na pamet genijalna ideja. Da skratim priču... HITNO, danas moram kupiti kućnu fontanu.
    Zna li netko gdje se može kupiti mala kućna fontana?
    Hvala!
    nemam pojma, ali jesi li sigurna da je to baš genijalan poklon za godišnjicu? :D
    Posljednje uređivanje od sirius : 21.08.2012. at 13:23

  3. #3
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nešto tipa fontana ima po dućanima tipa Kika, Lesnina... ali i onima s sitnicama za uređenje stana


    Citiraj Sirius prvotno napisa
    nemam pojma, ali jesi li sigurna da je to baš genijalan poklon za godišnjicu? :D
    gle, njoj je to genijalna ideja. i postavlja samo pitanje GDJE da ju kupi, a ne ima li to smisla ili što da kupi

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,281

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    nešto tipa fontana ima po dućanima tipa Kika, Lesnina... ali i onima s sitnicama za uređenje stana


    I ja sam to viđala po po tim dućanima - dodajem Bauhaus, Baumax i Pevec na popis.

    Ako baš mora biti i billje - to se može naći po centrima za akvaristiku. Ima jedan u starom Importanne centru kod kolodvora, ako se dobro sjećam jer dugo nisam bila. Ne bi bilo loše pitati i u Pet centru na Heinzelovoj, imaju puno opreme za akvarije.

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,385

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    nešto tipa fontana ima po dućanima tipa Kika, Lesnina... ali i onima s sitnicama za uređenje stana




    gle, njoj je to genijalna ideja. i postavlja samo pitanje GDJE da ju kupi, a ne ima li to smisla ili što da kupi
    No, da , jasno mi je. Gdje ti je nesto smisao za humor ? (osim toga nismo na servisnom , nego- pretpostavljam zabunom, na nekonvencionalnoj medicini.
    Zamislila sam izraz lica MM kada bi dobio fontanu u naš mali stan da zadovolji feng shui.)
    Mogu prebaciti na servisni ako otvaračica teme želi.


  6. #6
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    A ja cijelo vrijeme čitam i ne kužim koje će to biti bilje da je povezano s nekonvencionalnom medicinom.

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,281

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    A ja cijelo vrijeme čitam i ne kužim koje će to biti bilje da je povezano s nekonvencionalnom medicinom.
    Feng Shui - moraš imati sva četiri elementa zastupljena u kući. Tak se priziva bogatstvo, elementom vode tj. protoka.

    Btw. ja sam prije par godina djeci u sobu stavila zavjese koje imaju borduru s elementima vode i fakat, ti naši klinci vječito imaju nofce (ne zbog feng shui elemenata nego zbog darežljive rodbine , he he he, daj im Bog zdravlje i dug život).

    A sad natrag na temu - mm voli te fontane i vjerojatno će to jednom ući i u naš dom, samo kad nađemo prikladno mjesto. Za biljke baš nisam sigurna, ali fontana svakako...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.08.2012. at 14:43

  8. #8
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Bio je preko puta garaže na Langovom trgu dućan u kojem sam kupovala lijepe školjke. Imali su i te fontane. Davno je to bilo, nemam pojma ni kako se zbvao, ni da li još radi.... možda ti je usput...

  9. #9
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ako se daner ipak predomisli po pitanju fontane, ovo je inspirativna tema http://forum.roda.hr/threads/61936-Poklon-za-mu%C5%BEa?
    na 3. stranici Mooverov doprinos, ne propustiti.

  10. #10
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Možda je kasno, ali kućnih fontana ima u rasadniku mbm. Ja to redovno kupujem susjedima kao poklon za vjenčanje, ne ono na koje sam pozvana, nego samo onako, susjedski...

    Sviđalo im se ili ne...Meni se sviđa.

  11. #11
    daner avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    55

    Početno

    Obzirom da mi muž uživa uz vodu i obožava zvuk vode koja teče, mislim da je to pravi poklon za njega. Kaže da ga to opušta. Trenutno je u velikom stresu zbog posla i sigurna sam da mu baš sad treba nešto što će ga opustiti. A i meni se sviđa.
    Bila danas u Bauhausu, Baumaxu, Pevecu i Kiki ali bez uspjeha. Neki nemaju ništa, neki samo one velike fontane za vrt.
    Otići ću još kod Langovog trga i rasadnik mbm. Nadam se da ću tamo imati više sreće.
    Cure, hvala na pomoći.

  12. #12
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Pa daj nazovi MBM i provjeri prije nego kreneš tamo...
    Pada mi na pamet, možda toga ima u onm alternativnim dućanima, poput onog u Tkalčićevoj, http://www.novaarka.hr/kontakt.html

    Ili nazovi nekog feng-shui savjetnika pa pitaj di se to kupuje.

  13. #13
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    ako je zvuk vode u pitanju, mozda moze proci kisni stap? ima u ornamentu.ili sama napravis

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj daner prvotno napisa Vidi poruku
    Otići ću još kod Langovog trga i rasadnik mbm. Nadam se da ću tamo imati više sreće.
    Cure, hvala na pomoći.
    Ne trebaš ići, ta je trgovina nažalost već dugo zatvorena. Trenutno je na njenom mjestu fensi cvjećarna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •