Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: upala uha i homeopatija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno upala uha i homeopatija

    malo cudan tekst, kao nedoradjen, nepromisljen, sto li

    npr zanima me znacenje recenice

    Dijete je blago i cmizdravo kao i Pulsatilla, ali je manje zainteresirano za maženje i pažnju.

  2. #2

    Početno

    Možda se tekst čini malo nerazumljiv osobama koje još nisu upoznale homeopatiju...
    U homeopatiji su najvažniji emocionalni i mentalni simptomi ,tj. ponašanje dijeteta u bolesti.Svaki homeopatski pripravak ima svoju sliku;
    da bi pripravak djelovao slika lijeka i djeteta u bolesti moraju biti jako slične.
    Kad se jednom odredi lijek koji radi (ili to napravi profesionalni homeopat)
    svaki slijedeći put je lako jer isto dijete najčešće treba isti lijek u istoj bolesti.

  3. #3

    Početno

    Ovo prije sam bila ja -sirius
    Ali ne znam što trebam napraviti da ne budem" gost"

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Anonymous prvotno napisa
    Ovo prije sam bila ja -sirius
    Ali ne znam što trebam napraviti da ne budem" gost"
    Logiraj se na forum pod svojim nickom.

  5. #5
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    meni je tekst baš dobar i prilično temeljit i opširan.
    uz ovaj sirius-in dodatak bio bi još bolji .

  6. #6

    Početno

    slazem se sa svime. ja dok sam citala o homeopatiji (zapravo dok sam se uopce informirala sta je to) isto sam se to pitala, medjutim kad steknes neka osnovna znanja vidis zasto je to zapravo bitno (mislim na ovo cmizdravost i blagost).

  7. #7

    Početno

    ah sad vidim da sam i ja kao gost. trebalo je biti nevena

  8. #8
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    meni se tekst svida.
    i drago mi je da pokazuje i druge nacine ljecenja upale uha.

    par puta mi se dogodilo da me ljudi u dalmaciji gledaju kao neodgovornu mamu, koja sluh svog djeteta dovodi u opasnost, jer ne daje automatski antibiotik nego ljeci i izljeci hoomeopatski.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    124

    Početno

    tekst mi se čini dovoljno detaljnim i korisnim; samo što smo postali robovi službene medicine, pa je za priklanjanje homeopatskim pripravcima potrebno probijanje psihološke barijere

    a što sa trudnicama? nisam uspjela uhvatiti topic o tome, za razliku od onog prilično iscrpnog za prehladu

    jutros sam počela osjećati neke simptome upale uha, prvi put nakon petnaestak godina. sjećam se bolova i popijenih enormnih količina klavocina... pa ako netko ima kakav savjet kako da se spasim prije odlaska doktoru...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •