Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Za što ste sve koristili sling?

  1. #1
    Iz pera tate avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    43

    Početno Za što ste sve koristili sling?

    Naravno, Sling nosiljka ima osnovnu funkciju za nošenje bebe i djece. Ono što me zanima jest za što ste sve koristili sling u svakodnevnom životu osim nošenja beba?

    Evo mojeg iskustva...
    1. Nošenje stvari
    Prvi put sam u slingu nosio lubenicu jer sam jedino tako mogao dovući iz auta sve stvari iz jednog puta. Svidjelo mi se i zbilja je praktično kada ti je potreban dodatan par ruku. Kad idemo u veliki šoping nosimo veći ruksak sa nama. Više nego jednom sam uz vrećice, velki i mali ruksak koristio sling kako bi sve donesao doma iz jednog cuga.



    2. Zavjesa u autu- zaštita od sunca
    Auto nema zatamnjena stakla niti ikakvu zaštitu od sunca. Cijelo prošlo ljeto smo za vrijeme vožnje bebonji slingom osiguravali hlad.


    3. Nosač kišobrana
    Uz kišobran (s kukom) sad razmišljam da na ring od slinga stavim karabiner (metalne karike s vratašcima koje se mogu jednostavno otvoriti i zatvoriti). Tak da kad se vraćamo iz pekare ili dućana samo na karabiner objesim vrećicu. Pokušat ću jednom.


    4. Dojenje na javnom mjestu
    Sling osigurava intimno dojenje na javnom mjestu. Poput paravana prekrije bebinu glavu i dojenje makne iz vidokruga prolaznika.

  2. #2
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Nešto slično, a nešto novo:

    - kao zavjesu na kolicima
    - kao dekicu za pokrivanje
    - kao deku za piknik
    - dojenje se podrazumijeva

    Ovo s nošenjem stvari iz dućana je odlična ideja! Neće trebati dugo da ju isprobamo

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,524

    Početno

    Citiraj Iz pera tate prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno, Sling nosiljka ima osnovnu funkciju za nošenje bebe i djece. Ono što me zanima jest za što ste sve koristili sling u svakodnevnom životu osim nošenja beba?

    Evo mojeg iskustva...
    1. Nošenje stvari
    Prvi put sam u slingu nosio lubenicu jer sam jedino tako mogao dovući iz auta sve stvari iz jednog puta. Svidjelo mi se i zbilja je praktično kada ti je potreban dodatan par ruku. Kad idemo u veliki šoping nosimo veći ruksak sa nama. Više nego jednom sam uz vrećice, velki i mali ruksak koristio sling kako bi sve donesao doma iz jednog cuga.
    nadam se da je lubenica još malo čitava , pa da se malo navrati pogledati tvoj sling

  4. #4
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Ovo sve več nabrojano+
    - vezala njime dj za bicikl-guralicu da se ne ljuja u stranu,

  5. #5
    Iz pera tate avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    43

    Početno

    Ha,ha, vezati dijete za kolica da se ne ljulja-super!
    I dekica za piknik! Odlična stvar!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •