Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 141

Tema: ZPB 2005. (26. dio)

  1. #51
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ja još tri mjeseca do 30.


    sad još samo čekam da se josie javi na ovu temu, ne propušta

    Maruška, nadam se da će mišić što prije ozdraviti!

  2. #52
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    evo ja opet danas ubila oko s klincima nemam pojma koji mi je. a nešto me i tlak zeza. preksinoć me nekakva nesvjestica lovila, a danas kičma mi otpada koda trebam dobiti m( uh nadam se da neće još )baš sam neka trula. ubio me GO još nisam do kraja raspakirala torbe, muka mi je kad ih vidim.
    dakle na očigled se vidi promjena na Kali otkad nema bake, čak je zagrlila i tatu i mene i dobili smo puse :D
    ni ja još nisam u klubu +30 još 7 mj.
    Lovre ~~~~~~~~~~~ da se više ne vrati temperatura ( iš iš iš )
    Maruška sad ćeš nam biti super brza i popodne.

  3. #53
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    vas je nemoguće pohvatati.
    prvo ću našoj bombončici haribo čestitati okruglasti

    a onda ću reći da sam ja u ludnici sa poslom.
    spremamo se na dva sajma na jesen, izbacujemo nove proizvode, imamo tisuću snimanja i fali nam ljudi.
    sve je puno akcije ali me veseli jer je sve to zapravo dobar znak.
    šaljem vam svima veliku pusu u kositmiću prekrivena papirima i koncima i ako koga zanima, može virnuti u albumić sa novim proizvodima koje uskoro puštamo u dućančić :

    www.pixiekid.com/patchwork

  4. #54
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Sve genijalno izgleda

    A kako je Jakov? I jel ima šta novoga kod vas??

  5. #55
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    stavila sam još slikica pa nas možete škicnuti smjena kompa

  6. #56
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    josie, znala sam da se kod vas sprema nešto veliko
    kad nam se slabo javljaš
    baš mi je drago za tebe, super mi kad netko talentiran
    i kreativan uspije ono što u čemu uživa pretvoriti u posao

    daj mi reci kakvih su dimenzija prekrivači i kakva je ono
    nosiljka za djecu
    može i novorođenče u to, da se odmah pribilježim

    i koliko novčića?

  7. #57
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mial-prelijepi su zaista-a Kala ista ti

  8. #58
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    lijepe sličke, krasna djeca

  9. #59
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    hvala curke!

  10. #60
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Drage moje dobro vam jutro i hvala puno na cestitkama!

    danas ce tek biti naporan dan...
    trebam pripremiti sve za sutrasnju proslavu a sama sam sa Kristijanom uffff
    ako bude lijepo rostiljamo u vrtu, ako opali kisa onda smo u stanu...

    juce mi je Kristijan pomogao promijeniti posteljinu i super je funkcioniralo, jedino smo se oko usisavanja posvadjali :Grin:....

  11. #61
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Haribo-ako se sad krenemo spremati,stignemo na party !

    Dobru zabavu i još bolje kolače!!

  12. #62
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    ljepo se provedite i da nebude kiše pa da možete uživati u vrtu !!!!!
    molim puno slikaj tak da i mi možemo protulumariti gledajući slikice naravno kad napraviš albumić. nisam ja zaboravila, ali sad imaš ispričnicu a ja

  13. #63
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa


    Al zato, ne bi izostao sa nogometne rekreacije (3x tjedno) za ne znam koju cijenu
    Nisi valjda ljuta zbog toga? Pa daj čovjeku da diše,dobro je dok je nogomet !
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa

    Nisi valjda ljuta zbog toga? Pa daj čovjeku da diše !
    Dobro da si ti ovo rekla. !
    :shock: :shock:

    Nisam se nadala od VAS !!!
    Maruška-žuti karton

    Al ako "rekreacija" traje od 19-23,30 sati, ma kako god se zvala,ja ću p***iti, šta god vi mislili o tome 8)

  14. #64
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ček,ček-nisi rekla da ta rekreacija traje cijelu vječnost,eeeee ne može baš toliko dugo,imaš pravo.Ja sam mislila sat,dva popodne i gotovo,čisto da se malo rekreira čovjek!
    Kaži mu da to ne može tako i da se baš ljutim na njega !!

  15. #65
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    ja prešutila, al odmah sam bila malo :/ kad su muške rekreacije u pitanju. a kak se ti rekreiraš? jadničci kak su oni uvijek umorniji od nas evo npr. moj - u autosalonu radi i nema posla ( samo što mu gazde nisu propale ) 3 auta i po cijeli dan se igra, malo šeta do dućana i to je sve. a ja s dvoje doručak spremi, šetnja od 4,5 sati , ručak kad zaspu pospremim, malo na forum to mi je odmorko, pa poslje buđenja malo igra pa klopa dvoje okupat, između ima hrpa podoja. MM kad dođe doma odma za komp, ak ga tražim da mi pomogne umoran je i sve nekak bez volje nekad mu baš iz inata stalno nešto tražim da napravi a nekad ga pustim jer mi je lakše samoj. imao je i on rekreacije bagminton ( to smo išli nekad i zajedno pa je uvijek kraće trajalo nego kad smo išli zajedno) , nogomet, ribičija ...
    nije crnjak da ne mislite da se žalim, ima on i dobrih , al ne treba im baš sve puštati. ja sad mom za sve kvocam, jer kad je išao s mojim blagoslovom uzeo je maha e pa sad eto mu

  16. #66
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ček,ček-nisi rekla da ta rekreacija traje cijelu vječnost,eeeee ne može baš toliko dugo,imaš pravo.Ja sam mislila sat,dva popodne i gotovo,čisto da se malo rekreira čovjek!
    Da pojasnim: nogomet je u 20,00 sati, on mora doći pola sata ranije, da se zagrije, što znači da od kuće kreće u 19,00. Traje do 21,00, pa onda pivica-dvije, pa komentari igre, pa ako upadne kakav pregled HNLige... otegne se, a sa društvom vrijeme letiiiiiiii.

    Bio je i on uzeo maha, od jednog tjedno došlo na 4 tjedno, pa ja pop*** smanjio na 2/3 kako kad

    Ma krenila sam dalje pisat, NEĆU, samo sam se iznervirala .

  17. #67
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Razumijem u potpunosti i tebe i mial. Sve toleriram ali u granicama 8)
    Dakle,svatko treba malo oduška za sebe,mm to traži(i dobije u fotografiranju,a tu nema tajminga od-do) i ja to toleriram dok nije narušen naš obiteljski život. Dogovor je da može ići kad se unaprijed dogovorimo,najčešće dok Roko spava,ili je kod bake . Ionako puno radi,nema smisla da ga zakida i to malo vremena što su skupa. Ja sam zaista tolerantna,jer isto tražim i za sebe.
    Dok je recimo Roko kod bake,ja želim biti bar sat,dva sama doma pa se lijepo dogovorimo da on onda ode fotkati,a ja uživam u tišini i miru. Nemam neki poseban hobi,osim prijateljica,šopinga i Roda,pa se tako uglavnom i opuštam....
    I mislim da svatko mora imati neki ventil za relaksaciju,ali i u skladu sa dogovorom naravno.
    Sve može,ali bez pretjerivanja .

  18. #68
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mi oboje imamo tako krasno radno vrijeme, pa su sve dodatne aktivnosti stvarno morale biti svedene na minimum.


    josie, i mene zanimaju detalji o novim proizvodima...


    Lovri se temperatura nije vraćala ali je počeo užasno kašljati. Krenuli smo s homeopatijom ali ako se ne poboljša do ponedjeljka, mislim da nećemo izbjeći antibiotik.

  19. #69
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Maruška ah nadam se da ćete uspjeti izbjeći antibiotik ~~~~~~~~~
    traktorka e vidiš to je super, Roko nije zakinut a moji bome jesu. nekad se tako znam naljutiti na MM da sam mu prije GO rekla da će za prvi Kiarov rođ dobiti zahtjev za razvod braka. postao je totalni ovisnik o igricama na kompu i njegovih 5 min pretvori se na 5 sati. kad puknem onda se on malo primiri i čeka da mu ja velim šta mora napraviti za pop***. dogovor je bio jučer da on poslje ručka oper suđe evo ga i sad u sudoper e pa neću ga oprat iz inata ( samo sve sam isplahnula i stalno mjenjam vodu da se ne usmrdi ). danas ga žicam da ide s nama u šetnju, njemu se neda i onda mu dođe mama da joj mora nekaj pomoći u vrtu - kazna Božija, mi se vratimo on se igra ja njemu pa kaj nisi mogao dok nas nema usisati, a on me bljedo gleda jer mu nisam nacrtala, a za doručak su on i Kala pol kruha po podu smrvili i još je sam to komentirao. skroz se promjenio odkad sam rodila Kiara, a kakav je bio kad sam Kalu rodila ... ma divan. pa još da se rekreira, mam mu dam metlom po glavi

  20. #70
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Opičena si skroz ,a šta ćeš,takvi su metro i ostali muškarci danas .Ili se pomiriti s tim pa rintati ko mazga(kao ja recimo) ili grintati stalno(opet kao ja recimo) ili ga utamaniti s nečim .

    E....zato je na nama da svoju djecu odgojimo da ne budu lijeni,površni i "pravi muškarci".....

  21. #71
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ili ga utamaniti s nečim
    kao ja recimo

    - e ovog sad prvi put vidim i baš mi zape za oko , reko šta se to cakli kod traktorke

  22. #72
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Dobar vam dan drugarice moje

    Šta se radi nedjeljom popodne?
    Ja čekam da se dečki probude,pa ćemo u goste.

    Mare-kako Lovre? Nadam se da neće morati piti antibiotike.Aj kad stigneš,pliz,da mi malo pojasniš to sa homeopatijom,gdje ste bili,kako se obavlja pregled,kakve su terapije,utisci,iskustva...
    Mene to jako zanima,iako mislim da u Os. nema toga :/

    Jel ima još netko iskustva s tim?

  23. #73
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Dobar dan i od mene!

    evo i ja cekam da se Kristijan probudi pa cemo na rostiljadu...
    MM je vec otisao tako da mi idemo na gotovo, mislim njegovo je ispec meso a ja sam ostalo pripremila
    nece nas biti puno, ja volim okupljanja na kojima se mogu sa svima ispricati, sto manje to bolje :smile:

    a vi sto iskopavate nove smajlice nemoj te me izazivati jer ja ne mogu staviti ni ove osnovne i zato evo jedan smajlic koji :plazijezik:

    nisam imala snage ubaciti se na forum dok su bile teme o muzevima, jer mislim da bi se od mojih postova srusio cijeli sustav, pa ne bi bilo RODE a to ne zelim

    trenutno sam MALO ljuta na MM, nadam se da ce brzo proci

  24. #74
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    evo ja mog uspjela sterati s kompa
    Maruška ljepo sve obasni Traktorki a ja ćuse švercati i mene zanima. imam jednu poznanicu koja svoju malu samo homeopatijom lječi ali mi ona nije pouzdana kad se bavi sa svim i svačim, pa nju nikad nisam pitala
    Haribo samo ti podjeli muke neće pasti sustav bez brige.
    opro dragi jutros suđe, ponadao se on da ću ja, al je skužio da hrpa raste
    nema nam mame27 valjda se muči sa stavljanjem slikica

  25. #75
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    DA....Mama27 nas opet zaboravila

    Ajde Haribo,svi se mi nekada posvađamo,to je zdravo za vezu ,meni bi fakat bilo čudno da se redovno ne zakačimo,samo mi je najgore što mm-u na jedno uho uđe,a na drugo izađe ,a njegovo obravdanje je ionako da uvijek mora moja biti zadnja što uopće nije istina...ali ja se više neću uopće s tim zamarati 8)

    I javi kako je prošla zabava :D :D !

  26. #76
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    uh svi se negdje odmaraju, a ja odmaram na kompu.
    dobila sam britu pa sam malo tražila šta ima o njoj. trak jel još prokuhavaš vodu? mi Kali kupujemo, jer mi imamo hidrofor pa nam je nekad voda fina a nekadd katastrofa i puna svega i svačega. već se duže vrijeme razmišljam o briti i sad ju dobijem, al Kali baš nije fina. malo je čudan okus al nekako sam mirnija kad ju pijem

  27. #77
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ja sam totalni frik što se vode tiče-i dalje prokuhavam ili kupujem flaširanu. Naša voda iz pipe je jako fina,ali i puuuna kamenca,tako da sam se odlučila još uvijek prokuhavati i to mi je pod normalno.
    A SVI mi govore da sam luda,i da nitko to ne radi tako velikom djetetu,ali mene baš briga,a do kada ću to raditi ne znam točno,vidjet ću !!

  28. #78
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ja sam prokuhavala dok je bila mala pa nam pedijatar reko da tako ubijam sve što valja da je bolje da kupujem. pa smo od tak na kupovnoj. a sad baš čitam i da brita ubija sve , en ti miša niš na kraju ne valja, al mislim si ja bolje sve da ubija pa sam na miru a ono što valja već ćemo nadoknaditi.
    i da htjela sam vam se pohvaliti koliko Kala pije vode po noći da joj 4 pelene promjenim, a ak fulam samo 5 min ima vodeni krevet. užasno puno pije

  29. #79
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ivan je sinoć 1. noć spavao u svom krevetu u svojoj sobici, nakon 2 i pol godine co-sleepinga
    dugo smo se spremali na taj korak
    sve je proteklo glatko, kao da oduvijek tamo spava, jedino sam ja zaspala tek u 5
    probudio se jednom i tražio vode, pa se malo zalio, i bio par minuta budan i onda produžio do jutra čekali smo da mu iz IKEE stigne malo noćno svjetlo i tepihić pa smo oko toga razvili cijelu priču kako bi ga pripremili,

    http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90010877
    lampica mu stoji kod uzglavlja da si je može sam upaliti i to je najveća fora
    kupili smo i zvjezdice i mjesec za strop koje svjetle u mraku i najčešće tako i zaspi, par puta upali i ugasi svjetlo pa gleda u te zvjezde, ja se zadržim u sobi 5-10 minuta, ispričam mu nešto ili prolistamo slikovnicu i onda izađem, čujem ga kako još priča i i kako pali i gasi lampicu i onda zaspi

    uzeli smo mu i tepihić za autiće, IKEA je zakon!
    http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20101871

    preponosna sa na svog malog-velikog čovjeka!


  30. #80

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    može virnuti u albumić sa novim proizvodima koje uskoro puštamo u dućančić :

    www.pixiekid.com/patchwork
    josie, ja bih imala nekoliko pitanja....prije svega da li sling može za novorođenče ili je bolja marama? Jel' u pixieu imate marame? Jel' ja iz Sarajeva mogu naručiti?

  31. #81

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    :shock: Božeee žene jeste se rasklafrale...
    Prvo dobro jutro -vidim da imam čestitanja za odraditi ali prvo ću vas isčitati a onda krenut u akciju

  32. #82
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj bera prvotno napisa
    Citiraj josie prvotno napisa
    može virnuti u albumić sa novim proizvodima koje uskoro puštamo u dućančić :

    www.pixiekid.com/patchwork
    josie, ja bih imala nekoliko pitanja....prije svega da li sling može za novorođenče ili je bolja marama? Jel' u pixieu imate marame? Jel' ja iz Sarajeva mogu naručiti?
    u slingu može i novorođenče, moj već spreman čeka
    mene zanima taj mei tai jer mi nekako izgleda najsličniji marami kad se zaveže, pa dok nam se prezaposlena josie ne javi...

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Bok cure!
    NIsam vas zaboravila , nego smo bili kod bake na vikendu i bilo nam je jako lijepo.
    Klinci uvijek uzivaju kad dodjemo tamo jer imaju puno prijatelja tako da su cijele dane vani.
    Luka je cak naucio voziti bicikl bez pomocnih kotaca :D .
    MM i ja smo inace strastveni vozaci brdskog biciklizma tako da smo i mi nakon duzeg vremena otisli zajedno na voznju .
    Inace , slikice jos nisam stavila , ali moram reci da se trudim .
    Bas kad sam ja to sve proucila sto mi je Mial poslala i hocu poceti stavljati slikice, vidim da su mi slike puno prevelike i da ih moram smanjiti ,
    a to je za mene opet novi problem .
    Tako da sad cekam da MM to smanji i danas sigurno stizu slikice.
    Yasmin bas mi je drago zbog Ivana.
    Lampica i tepih su super.
    Mi smo trenutno u fazi trazenja nekih ideja po internetu kako da uredimo klincima sobicu,
    a bas sam vidjela da Ikea ima lijepih sitnica za djecje sobice, tako da se mozda i mi zaputimo do Ikee.
    Haribo s velikim zakasnjenjem zelim ti sretan rodjendan

  34. #84
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    ja malo ppejala sa Josi oko tih stvarčica. nešto bi al ni sama neznam šta. kod Maruške sam vidjela onu smib nosiljku. ja bi nešto jednostavno jer mislim da neću znati svezati maramu ni namjestiti sling. a htjela bi za oboje, jer kad Kala vidi htjet će i ona.
    noćas smo imali napredak samo jednom sam mjenjala Kali pelenu
    Yasmin super izgleda zvjezdica, a po tepihu bi se i ja igrala
    :D za Ivana veliki dečko ,
    mi smo svi u istoj sobi, iako imamo još jednu veliku sobu(glup raspored do boli ), ali kroz tu sobu ide dimljak koji ima vrata da se može čistiti.to bi još trebalo uređivati, ali ja baš nemam ni volje jer sam definitivno odlučila da se moramo odseliti, pa još koju godinu ćemo izdržati

  35. #85

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    u slingu može i novorođenče, moj već spreman čeka
    mene zanima taj mei tai jer mi nekako izgleda najsličniji marami kad se zaveže, pa dok nam se prezaposlena josie ne javi...
    i meni se sviđa mei tai, ali meni se čini da je on od 4-5 mjeseci, dosta ga cura hvali. Ma ja ovdje nemam gdje naručiti ni sling ni maramu, a da mi neko šije nisam baš sigurna da bi to bilo to

  36. #86
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ah,evo napokon i nas,probudili smo se svi u 15 do 10,mm zakasnio raditi i uopće ne znam kako sam ja zaspala,valjda zato što je oblačno......

    Yasmin-mogu si samo zamisliti kako je lijepa Ivanova soba , mislim da je super što će spavati u svojoj sobi,najviše zbog bebe!!

    Mama27-željno isčekujem sličke :D

    MB-nešto si nam škrta na riječima u zadnje vrijeme

    Mial- :shock: 4 pelene,ajme......pa koliko tekućine Kala popije? Sva sreća nama je jedna pelena sasvim dovoljno,a prošle zime smo morali presvlačiti ga jednom po noći

  37. #87
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj bera prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa
    u slingu može i novorođenče, moj već spreman čeka
    mene zanima taj mei tai jer mi nekako izgleda najsličniji marami kad se zaveže, pa dok nam se prezaposlena josie ne javi...
    i meni se sviđa mei tai, ali meni se čini da je on od 4-5 mjeseci, dosta ga cura hvali. Ma ja ovdje nemam gdje naručiti ni sling ni maramu, a da mi neko šije nisam baš sigurna da bi to bilo to
    evo me
    mei tai je, recimo, hibird marame i čvrste nosiljke.
    najbolje odgovara djeci od 5-6 mj nadalje, no mogu se nositi i novorođenčad.
    ima 3 pozicije, leđa, bok i prsa.
    sling savršeno funkcionira od rođenja , pa sve dok se dijete hoće nositi.
    i više pozicija nošenja.

    sve što vas zanima možete pitati, rado ću vas uputiti.

    bera- može ti se poslati u bih, ali ti poštarina iznosi oko 100 kn i treba se platiti unaprijed, jer plaćanje pouzećem nije međunarodno podržano.
    mi ćemo uskoro imati i mogućnost plaćanja kreditnim karitcama u dućanu, pa će međunarodne narudžbe biti lakše odraditi.

  38. #88
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mial- :shock: 4 pelene,ajme......pa koliko tekućine Kala popije? Sva sreća nama je jedna pelena sasvim dovoljno,a prošle zime smo morali presvlačiti ga jednom po noći
    popije po 3,4 bočice od 3 dcl. ponekad me strah šećera kad vidim koliko po noći pije al odkad je počela piti pije jako puno.
    spavalice jedne
    uh kak se premišljam oko tih nosljkica.
    znači na slingu nema nikakvog veza, samo one alkice ?!

  39. #89

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Tra to ti se samo čini jer sam zauzeta iskorištavanjem svog muža dok mi nema djece
    Sad se nemam još na kaj žalit, al da vidiš iza 1.9 kad krene lavina
    Ma ufatilo me gnjavit na poslu, a kad se ja uključim nigdje nikog

  40. #90
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    MB-šta su tvoji tak dugo na moru ???? Blago njima !!!
    Daj kad stigneš napiši neki izvještaj o njima i s mora!

    Mial-A šta pije po noći? Probaj joj dati vodu,možda joj bude bljak!

    A gdje nam je wana danas :? ,a i njena prija zabušava!!

  41. #91
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    vodu i samo vodu po nekad imam filing da samo od vode živi. probala joj malo točit u flašicu al me onda više šeta. veli mi pedijatar da moram biti sretna da koliko ima djece koja nezna piti vodu sam sokiće i čajeve. prek dana popije i proba ona svašta ali voda je zakon , a mljeko pije iz tetrapaka iz fržidera i to sama kad joj dođe. počela mi je jesti mlječne proizvode napokon :D
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAlo spličanke

  42. #92

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    Josie hoće li to uskoro biti do Nove Godine? Ako bi bilo ja bih pričekala, pa ako mogu biti slobodna tebe kontaktirala, jer fakat bi voljela probati sling. A možda neko bude dolazio i na skijanje, onda ja častim čevapima kod Želje umjesto poštarine :D

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Dobro jutro!
    Evo, napokon sam i ja stavila slikice tako da mozete i nas vidjeti :D .

    MI smo se svi ujutro probudili bolesni .
    Vanja se probudila s placem da ne moze gutati ni disati,
    Luka kaslje i curi mu nosic, a i mene boli grlo tako da se sad lijecimo .
    Ne znam da li da ih vodim doktoru jer nemaju temperaturu,
    ali vidim da je Vanji grlo jako crveno.
    Sad su prvi put nakon osam mjeseci bolesni.

  44. #94
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    mama27 imaš prekrasnu dječicu, super su ti sličice a tek dvorište i bazen aaaaaaaaaaaah
    pa možda bi ih trebala odvesti doktoru da ih pregleda, ja baš nisam za trčati doku ali meni je super naš pedijatar jer se poznamo pa ja njemu samo velim može kontrola bez nepotrbnih antibiotika i pikanja - hvala Bogu samo jednom sam bila tako u sumnji i sve prošlo ok.
    Kala mi do one ljetne viroze nikad nije bila bolesna, znala je imati malo povišenu temperaturu kad bi joj zubići izbijali i to je sve, a sad kad krene u vrtić nadam se da neće nadoknaditi.
    a noćas samo 2 pelene :D

  45. #95
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    GENIJALNI STE :D

    Svi ste jaaako lijepi,po slikama bi rekla da je Luka dobar i miran dečko, Vanja je prekrasna veeelika cura(mogli bi i neke svatove organizirati za 25 godina ),a i ti i tm ste pravi komadi!. Jako mi se sviđate i tako sam vas otprilike i zamišljala!
    Vanja mi djeluje starije nego što je,a zaista je prava mala miss!!
    Žao mi je što ste bolesni...

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Josie jesi smislila kaj za nošenje trojki?

    Tra je tak su dugo na moru. Nema nekog posebnog izvještaja osim kaj Dora povezuje riječi u rečenice idu s bakomi didom na pizzu, polako se uče bit bez pelena i naređuju po okolo

  47. #97
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    MB-vidi se tko je šefica ,a i za pelene suuuper,polako ali sigurno. Mi smo jučer prvi put kakali vani tj. u kafiću i sve ok,a bojala sam se kako ćemo to izvesti ! A kad treba kakati kaže : "Idemo piškiti govno"!

  48. #98
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    i naređuju po okolo
    Kako mi je ovo poznato... Sinoć je Lovre ostao s tatom u dvorištu, ja nešto sređivala po stanu - na prvom katu. Pa ga čujem: Antonija, ajde kod moje kuće! Duje, ne tako! U pišku!... i dalje u sličnom tonu. Od cijele ekipe (koja ga, moram reći, zapravo jako dobro trpi) najmlađe dijete ima 6 godina. Naravno da mu to uopće ne smeta...

    Bera, ako ne smisliš neki praktičniji način, često imam kolege koje idu za Sarajevo pa bi im mogla uvaliti paketić za tebe...

    yasmin, super za Ivana! Mi nikako da krenemo s projektom preseljenja Lovre u njegovu sobu...

    Izvješće o zdravstvenom stanju: jučer Lovri vadili krv - pokazalo se da je sve na virusnoj bazi, čekamo nalaze brisa grla. U svakom slučaju, puuuno mu je bolje. Sad smo MM i ja u totalnoj komi (začepljen nos, otečeo grlo, bolovi u kostima...). Kao prava obitelj - sve dijelimo!

  49. #99
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Mi nikako da krenemo s projektom preseljenja Lovre u njegovu sobu...
    Možda i bolje....mislim ako bude kao s kupatilom

    Sorry,morala sam!

  50. #100
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Neka, neka... imaš pravo.

    Hoćeš najnoviji biser iz kupatila? Zapravo, dva.
    1. mašina za robu negdje 'pušta' struju! :shock:
    2. imam jedan dupli utikač (jedna rupa za mašinu, druga za npr. fen): od dvije 'rupe' - jedna ne radi...

    Upravo idem zvat za reklamirat tuš-kabinu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •