Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 153 od 153

Tema: Kada muža voditi sa sobom na UZV

  1. #151
    arwenzg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    I MM je samnom bio na svakom pregledu u prvoj trudnoći, a sada u drugoj je propustio samo jedan pregled i bio je uzasno tuzan, jako mu je bilo krivo što nije mogao biti samnom tada jer nam je gin tada rekao spol djeteta (princeza ). Sada idemo u ponedjeljak na pregled, radit ćemo 4D i ne zna se tko je uzbuđeniji, on ili ja!
    S obzirom da sam sad u 24 tjednu razmišljam da li da povedem i našeg sina sa nama ili je možda ipak još prerano?

  2. #152

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    22

    Početno

    bio mm na zadnja dva vaginalna uzv samnom, nije mu to uopće bilo bed, sav je oduševljen i da je na njegovo išli bi na uzv svaki tjedan
    uvijek dr obavi prvo uzv dok je mm u ordinaciji, i onda ga pošalje van i mi obavimo sve ostalo od pregleda, konzultacija i svega drugoga
    tako da ne razumijem zašto bi termini bili duži ako je tatek isto na pregledu, moj pregled još nikad nije trajao dulje od 10, max 15 min.....

  3. #153

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    129

    Početno

    MM ide sa mnom na preglede od kad smo saznali da smo trudni. jedan je propustio na početku i to onaj kad se mali kikiriki transformirao i dobio glavicu i ručice i nožice i bilo mu je užasno bed kaj je propustio. sad komentira s dr svaki pregled pokrete od malca i to mi je tak slatko. dr je otvorenih pogleda pa je čak i moja mama jednom bila na pregledu. prvo obavimo pregled i konzultacije, a onda idemo na UZV i tada ulazi mužić.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •