Pokazuje rezultate 1 do 47 od 47

Tema: Doktorica izbacuje trudnice

  1. #1

    Početno Doktorica izbacuje trudnice

    Drage mame,

    ostala sam zaprepaštena kada mi je dr. rekla da više kod nje ne dolazim ako vjerujem drugom specijalistu a ne njoj i da nju ne zanima mišljenje doktora kod kojeg sam bila.
    Neka uzmem karton i kažem sestri da me više ne naručuje na kontrole i neka idem kod koga kod hoću samo da njoj više ne dolazim i da oslobodim mjesto drugim pacijentima.
    NISAM MOGLA SEBI DOĆI!!!!
    Toj navodno finoj liječnici idem od samog početka od kada je počela raditi u Cambierievoj ulici u Rijeci i kada nije imala pacijenata, a sada ih ima previše pa joj to očito daje za pravo da se tako ponaša prema stalnim pacijentima i što je još gore trudnicama.
    Naime, DR. mi je rekla da od 4 mjeseca trudnoće pa do kraja moram ići na ultrazvuk na polikliniku u KBC Rijeka.
    Ne znam zašto je to tako jer ona nerado daje objašnjenja ali sam ju poslušala i naručila se na poliklinici.
    Da bih nakon što sam obavila taj pregled saznala neke stvari vezano za moje komplikacije u trudnoći o kojima sada ne bih pisala a na koje me dr. nije upozorila.
    Pokušala sam joj objasniti što mi je specijalist rekao i preporučio za daljnji tijek trudnoće i da moram na pregled ponovno za 2 tjedna. Na to sam dobila odgovor da se ona ne slaže s tim i neka uzmem karton ako vjerujem tom specijalistu a ne njoj ...itd, itd...sve već gore navedeno.
    U cijelom tom šoku ja sam ju molila da ne bude takva prema meni i da ne razumijem zašto me tjera i zašto se ljuti na mene kada me je onda sama poslala na pregled u polikliniku.
    Jedva sam se ustala sa stolice izašla van sva u suzama i pokušavala objasniti med.sestrama što se zbilo jer su me pitale zašto plačem.
    I one su ostale u šoku pokušavale su me smiriti a ja sam samo htjela što dalje i brže otići iz te ordinacije.
    Poslije je doktorica prošla pored mene uplakane dok sam sjedila kod med. sestara nije me ni pogledala ni pitala da li sam ok.
    Da me med.sestre nisu smirile ne znam kako bih uspjela doma doći.
    Suprug i otac su bili bijesni kada sam im ispričala što se dogodilo u ordinaciji, htjeli su je natući, ali im nisam dala jer znam koliko me vole i paze pogotovo sada u trudnoći i da to ne bi dobro sve skupa završilo.

    Što je još najgore od svega izgleda da ja nisam ni prva, a vjerovatno ni posljednja trudnica kojoj se to dogodilo u toj ordinaciji, a vjerujem i ostalim ženama se to događalo, pa se pitam kako ta liječnica i dalje može raditi kao da se ništa nije dogodilo i biti sve bahatija i bahatija.
    Neću upotrebljavat ruže riječi za nju jer jednostavno nisam takva osoba i jedino što želim je da se moja beba rodi živa i zdrava, usprkos svemu!!!
    A vjerujete nema ni riječi kojom bih opisala takvu osobu, to je jednostavno neopisivo, jer je ta osoba utjelovljenje sveg zla ovog svijeta.

    Želja mi je bila upozoriti sve trudnice/žene/djevojke... na moje ružno iskustvo da se ne iznenade ako im se isto ili slično dogodi u njezinoj ordinaciji. Teško mi je bilo prisjećati se ovog događaja, ali jednostavno potreba za upozorenjem drugim pacijenticama bila je jača od tuge koju osjećam.

    Pitam se kamo ide to naše zdravstvo i do kada će ta ista liječnica to činiti i koliko će još uplakanih žena izaći iz te ordinacije prije nego li dobije kakvu zabranu rada ili slično.

    Mame, hvala Vam na razumijevanju i povjerenju,

    brižna buduća mama


    anchie76 editirala ime lijecnice u skladu s pravilima foruma

  2. #2
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Dobro je da više ne ideš kod nje. Ona je tu radi tebe, a ne ti radi nje i ona je samo liječnica. Hvala Bogu da svi liječnici nisu takvi.
    Valjda je ustala na krivu nogu, ne poznajem je, ali nije teško za pretpostaviti.
    Međutim ono što svakako moraš učiniti, informiraj se dobro o tome zašto si slana na UZV i što ti je taj doktor tamo preporučio. Možeš i ovdije na forumu. Nemoj dozvoliti da plačeš jer te "indoktriniraju iskompleksirani". Još te čeka puno odluka, nikad ne znaš što nosi trudnoća. Informiraj se, uvijek ima više puteva za izlaz iz problema. Postoje putevi koji se odmah vide ili su ponuđeni, ali i oni drugi naiugled nevidljivi.

    Žao mi je uvijek kad rade probleme trudnicama oni koji bi trebali pomoći.

    anchie76 editirala ime lijecnice

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Sandra22, ukoliko imas snage napisi pismo o ponasanju svoje doktorice ljecnickoj komori i posalji kopiju dopisa HZZOu - doktori koji se ovako prema pacijentima ponasaju moraju biti kaznjeni!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Nađi drugog doktora, obavijesti HZZO, liječničku komoru, a ja bih na tvom mjestu obavijestila i novine.

    Nemoj da sve ostane zataškano, jer ako se nitko ne pobuni, ta dr će i drugim ženama raditi ovakve stvari, i za to dobijati pristojnu plaću.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    USA
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Nađi drugog doktora, obavijesti HZZO, liječničku komoru, a ja bih na tvom mjestu obavijestila i novine.

    Nemoj da sve ostane zataškano, jer ako se nitko ne pobuni, ta dr će i drugim ženama raditi ovakve stvari, i za to dobijati pristojnu plaću.
    Slazem se, mozes ti njoj napraviti i te kako lijepu sliku da si ona olaksa poveliku brojku svojih pacijenata, a usput cinis i uslugu onima kojima bi se to moglo desiti isto kao i tebi.
    Mislim da bi joj trebala jos jednom svratiti u ordinaciju i podijeliti pacijenticama svoje iskustvo, onako isprintano na papiru, da lijepo procitaju. To mozes pretvoritit u hobi, dok ti se ne izvine. Lijepo sa smjeskom, u najzesce vrijeme dodjes, bez nekih ludih izljeva, vec onako stalozeno i pametno i dobrom namjerom, da se to vise nikom ne desi.

  6. #6
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Prije svega - SUPER da si je se rijesila, jer ako je tako tasta, ohola i neprofesionalna, ako joj je tako preocigledno na umu sve prije nego dobrobit pacijenta (trudnice!!!), ni ne znas kakav bi propust napravila prateci tvoju trudnocu. Ovako, uz poveliku cijenu doduse, skinula si je s vrata.

    Lijecnickoj komori se obrati svakako.

    Bilo bi super i nekom mediju.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    svakako pošalji ovo što si tu napisala i liječničkoj komori. Možeš i na mail. Ne trebaš čak niti službeno ganjati ispriku ili sankcije. Čisto da se zna.
    A nedavno gledam emisiju obični ljudi, tema drugo mišljenje. I kažu gosti to je normalno, u svijetu pogotovo, tamo je normalno i da liječni nazove kolegu i pita za mišljenje. I svi liječnici koji su govorili o tome rekli su redom da se ne bi ljutili da pacijent ode po drugo mišljenje. Dapače, jer time dijele odgovornost sa kolegom.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Ajme, a zamisli da ti je takva liječnica na porodu. Ti kažeš ja ne bih drip, a ona tebi - tko je tu liječnik, valjda sam ja ta koja određuje pravila. Ako vam se ne sviđaju, izlazite van.
    Bolje da si je se riješila na vrijeme.

  9. #9
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja sam sve gafove svog vrlog doktora - napisala u službenu dokumentaciju ... tak da su svi doktori koji su me pregledavali prije poroda, a i oni u bolnici - pročitali o svim glupostima koje je dotični izvodio!

    mene su našpotali (da se to ne smije :shock: ), a ja im rekla da nisam inkubator, i da imam pravo i ja napisati drugu stranu priče!

  10. #10
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    sorciere
    :D :D

    tako treba
    pokazati zube

    oni bi htjeli da ih za bogove držimo

  11. #11
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    ...i ovo s lječničkom komorom je dobra ideja, samo mi se čini da trudnici nije sada do toga...ona sada treba mir, a ne istjerivanje pravde što je odmah nemir na kubik...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Sandra, možeš li mi na pp poslati ime? Nisam sigurna jesam li ja kod nje ili kod druge smjene.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    zato im može poslati samo mail, ne mora ići nekim službenim dopisivanjem. Ali nekima je dovoljno rasteretiti duštu i samo na forumu, meni npr. nije. Zato sam predložila da pošalje mail na liječničku komoru, bez daljeg službnog ganjanja postupka. Vjerojatno joj se nitko neće niti javiti na mail.

    Sorciere , a kaj si napisala?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    a mir ... da, da mir je najvažniji.

  15. #15
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    Sorciere , a kaj si napisala?
    sve čega sam se mogla sjetiti!
    počevši od toga da mi nije htio dati trudničku knjižicu, nego samo neki trudnički list...
    nisam dobivala adekvatne savjete za prehranu, način života, literaturu, pa čak ni službe koje bih mogla kontaktirati za takve savjete.
    pa kad sam se pohvalila da nosim curicu - rekao je da to nije tragično
    pa mi nije kontrolirao urin - čak ni kad je bilo pokazatelja da nešto ne štima
    pa nije dao kontrolu imunizacije
    pa mi je rekao da nema vremena objašnjavati neke stvari jer "ima drugog posla"
    pa mi je rekao da se ne petljam u mišljenje liječnika - jer su oni ti koji odlučuju
    itd....


    i na kraju sam napisala da ja nisam inkubator, i da i moje mišljenje treba biti u medicinskoj dokumentaciji

    (ne bu mene niko *****)

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    241

    Početno

    Ne mogu vjerovati. Ta je DR. bila prije kod nas u Puli i smo jedan dan nestala i čuli smo da u Rijeci. Ne moram ti niti reći koliko je trudnica odjednom ostalo bez doktorice. I moram ti reći da imaš samo sreće da si je se riješila jer dok je bila moja doc. potpuno me krivo lječila. Vukla sam tegobe dok nije otišla i dok nisam našla novu doktoricu.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Sorciere pa ti si stvarno takva vještica

  18. #18
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    Sorciere pa ti si stvarno takva vještica
    :shock: dakleeeeeee.....

    draga moja, mislim da me dobro zapamtio . a ako sam bar jednoj trudnici olakšala život time što sam mu uzela mjeru - vrijedilo je.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    svakako, i ja si puno puta mislim za nekaj da ne budem prešutjela, iako možda meni ništa ne znači jer npr. odlazim, nisam više trudna ili slično, možda pomognem nekom sljedećem.

    I neki dan sam dobila jako lijepi kompliment: da sam svojim zahtjevima otvorila put za ostale, i ka jednim novim odnosima

  20. #20
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Sorci,


  21. #21
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno Re: Doktorica izbacuje trudnice

    Citiraj sandra22 prvotno napisa
    Drage mame,

    ostala sam zaprepaštena kada mi
    žao mi je šta energiju i živce trošiš na ovom i drugom forumu gdje si ovo isto kopi pejstala.
    imaš dva rješenja - ili se žalit nekom poviše nje ili joj bit zahvalna šta te na vrijeme oslobodila svog odanog i brižnog pristupa.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Andora, pisanjem na forumu ne bih rekla da se troši bespotrebno energija, to je i jedan od načina da se ublaže negativne emocije koje ostaju nakon takvog događaja.
    Ja sam 100 puta već kopi pejstala događaje sa svog poroda, i nikada to nisam doživjela kao trošenje energije. Osim toga imam potrebu opetovano ponavljati, jer imam osjećaj da time pomažem drugima da prođu barem malo bolje.

  23. #23
    Lidali avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    706

    Početno

    I moje je mišljenje da se mora upozoriti na negativnosti isto kao što bismo trebali rado skretati pažnju na lijepo i pozitivno.
    Nekad je to, na žalost, potrebno ponavljati u beskonačnost...

    No, ovako nehumane i egocentrične poteze treba prijaviti na višu instancu.
    U suprotnom, dotični samo još više dobivaju krila, umjesto da dobiju po repu!

    Ovo se ne odnosi isključivo na liječnike, već i na sve ostale... od trgovaca do profesora, pa nadalje...

    sorciere svaka čast

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno Re: Doktorica izbacuje trudnice

    Citiraj Andora prvotno napisa
    Citiraj sandra22 prvotno napisa
    Drage mame,

    ostala sam zaprepaštena kada mi
    žao mi je šta energiju i živce trošiš na ovom i drugom forumu gdje si ovo isto kopi pejstala.
    imaš dva rješenja - ili se žalit nekom poviše nje ili joj bit zahvalna šta te na vrijeme oslobodila svog odanog i brižnog pristupa.
    Ni ja ne mislim da je u pitanju trošenje vremena. Dapače, ona je ovim copy/paste s jednog na drugi forum upozorila nekog tko već ide kod te ginekologinje, možda učinila i da se taj netko ne osjeća tako kako se ona osjećala, jer zajedno ipak mogu biti potpora jedni drugima.

    Žao mi je samo zašto ovdje nije objavljeno ime i prezime te ginekologinje (na forum.hr je objavljeno) - mislim da to ime treba biti objavljeno i da ta osoba TREBA odgovarati za svoje postupke, jer po pričanjima žena, mnoge su kod nje doživjele nešto jako loše. A takva osoba nije zaslužila da joj se ime i prezime drže u tajnosti

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    možete pitati Sandru na pm uvijek

  26. #26

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    možete pitati Sandru na pm uvijek
    Srećom, ne trebam njeno ime (iako ga znam jer je objavljeno na drugom forumu). Komentirala sam da ne smatram da se ime dotične treba držati u tajnosti - ni s etičke, ni s moralne strane nije zaslužila, jer sama uveliko krši iste.

  27. #27
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    pa šta onda treba radit; otić novinarima ili novinare pozvat da pročitaju priču?!
    (zasad jedino postoji skupina razočaranih trudnica i pacijentica koje suosjećaju sa sandrom22 i koje nisu ništa napravile da doktoricu prijave ili sankcioniraju).

  28. #28
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Nek se sandra prvo porodi, a dotad bi bilo dobro da organiziramo jednu top listu neljubaznih ginekologa.

  29. #29
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    a kako kad se imena ne smiju navodit? :?

  30. #30
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    ...pa opisno s incijalima i uputom kako ne doći do tamo.-)

  31. #31

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    obrnuto: treba otvoriti listu ljubaznih ginekologa, i onih s kojima imamo pozitivna iskustva.

  32. #32
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj Andora prvotno napisa
    a kako kad se imena ne smiju navodit? :?
    imena se navode, pun je forum imena pedijatara, ginekologa, lijecnika...

    no, ne smije se vrijedjati, govoriti ruzne rijeci itd...

  33. #33
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno Re: Doktorica izbacuje trudnice

    Citiraj momze prvotno napisa
    imena se navode, pun je forum imena pedijatara, ginekologa, lijecnika...
    no, ne smije se vrijedjati, govoriti ruzne rijeci itd...
    žena nije niti jednom rječju vrijeđala doktoricu, zašto se onda ime izbrisalo?

    Citiraj sandra22 prvotno napisa
    Neću upotrebljavat ruže riječi za nju jer jednostavno nisam takva osoba i jedino što želim je da se moja beba rodi živa i zdrava, usprkos svemu!!!


    anchie76 editirala ime lijecnice u skladu s pravilima foruma

  34. #34
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno Re: Doktorica izbacuje trudnice

    Citiraj Andora prvotno napisa
    žena nije niti jednom rječju vrijeđala doktoricu, zašto se onda ime izbrisalo?
    Andora, svi mi na ovom forumu smo 'sakriveni' iza nicka, a lijecnici je navedeno puno ime i prezime.

  35. #35
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    bezveze

  36. #36
    Lidali avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    706

    Početno

    Onda neka dotična liječnica promijeni stil ophođenja i na taj način demantira navode, a ujedno se nađe na listi pozitivaca
    ... do tad se nema kaj bunit

  37. #37
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj Andora prvotno napisa
    bezveze
    ne kuzim, sta ti je bezveze?
    sto smo iza nickova, a osobu prozivamo imenom i prezimenom?
    mi ne mozemo znati istinitost navoda i u slucaju takvih optuzbi brisemo imena lijecnika. takva su nam pravila.

    Citiraj Lidali prvotno napisa
    Onda neka dotična liječnica promijeni stil ophođenja i na taj način demantira navode, a ujedno se nađe na listi pozitivaca
    ... do tad se nema kaj bunit
    pa mozda bi ga promijenila da joj se netko izravno obrati ili posalje prituzbu bolnici na njen rad ili sta ja znam kome vec.

  38. #38
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    momze, a sto je sa temama poput ovih:
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...277&highlight=
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...504&highlight=

    i tu se navode imenom i prezimenom doktori

  39. #39
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pa ova dva doktora su hvaljena, pa je to razlika.
    Jedno je nekog hvaliti imenom i prezimenom a drugo je nekog "pljuvati".
    Da Vas netko imenuje i hvali ne bi se bunile ali da napiše bilo što ružno, ne bi vam bilo drago, možda bi se i žalile i kak već to ide. Ja vjerujem Sandri naravno, ali pravila su pravila, imenom i przimenom se oslovljava nekog kada ga se konkretno nekome tuži, žali, štoveć.

  40. #40
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    pa nisu samo pohvale u tim postovima :/

  41. #41
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    dakle;
    pohvale su poželjne i ujedno su besplatne reklame, a
    pokude se ne pišu jer bi imena i prezimena mogla skupo koštati?!

    wow!

  42. #42
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    cure, stvarno mi nije jasno sto zelite postici ovom raspravom? ja ne stignem citati sve topike na ovom forumu, no ako mislite da je negdje neko ime spomenuto u negativnom kontekstu obratite se moderatoru tog podforuma ili administratorici.

    svrha ovog foruma je razmjena iskustava izmedju roditelja i trudnica, uz postivanje forumskih pravila. ako netko zeli znati ime lijecnice, neka posalje pp Sandri.

    pogledajte ovaj topik:
    objava imena bolnickog osoblja na forumu

  43. #43
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    pa kad sam se pohvalila da nosim curicu - rekao je da to nije tragično
    A na ovo sam odvalila
    Moj ginić je super ljubazan i susretljiv, ali kad mi je na uzv rekao da nosim dečka, pitao me da li sam sretna zbog toga. Baš me zbunio tim pitanjem, rekla sam mu da sam bila sretna kad sam saznala da sam trudna, i sretna sam kad mi na pregledu kaže da je sve u redu.

  44. #44
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    momze ne kanim se raspravljati, niti mislim nista lose sa time sto sam napisala
    al eto procitala sam pdf i samo me zanima jer sam naisla na puno imena lijecnika na forumu o kojima se pise i pozitivno i negativno
    hvala na odgovoru

  45. #45
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Dia, sad cu sama sebe citirati.
    Citiraj momze prvotno napisa
    ja ne stignem citati sve topike na ovom forumu, no ako mislite da je negdje neko ime spomenuto u negativnom kontekstu obratite se moderatoru tog podforuma ili administratorici.

  46. #46
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    deal

  47. #47
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Sorci, kako si to napisala u službenu dokumentaciju - kao neki svoj zasebni memo, pa si to umetnula s ostalim dokumentima ili kako, ne kužim.

    Ali onaj komentar na curicu je stvarno da odvališ od smijeha.

    Sjetim se svog doc koji mi je rekao vjerojatan spol, ali da se ne vidi sasvim baš jasno, pa da ga ne bih idući put naganjala, ne želi sigurno tvrditi, pa sam ja rekla da nije uopće bitno, a on je onda odgovorio: ma da, imate potpuno pravo, bitno da je zdravo i da je sve u redu..

    Imate inače i stranicu www.doktori.net gdje možete ostaviti pozitivne i negativne komentare o našim dr., s namjerom da sve to utječe na poboljšanje odnosa i stanja u zdravstvu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •