Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: bol u preponanam

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    58

    Početno bol u preponanam

    Drage moje,
    porodila sam se prije 5 mjeseci i od prije mjesec dana imam bolove u preponama, (moguce da se sve vraca na svoje), pa me interesuje da li je to ok, ili se trebam zabrinuti,

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Meni prijateljica se također žali da, otkako je rodila, prepone i stidna kost je bole kad treba dobiti mengu, da nije to u pitanju :? svejedno ne znam razlog bolji od tvog da se sve vraća na svoje

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vg
    Postovi
    194

    Početno

    i mene još bole prepone, pogotovo kad dojimo ležećki, dok pokušavam držati ravnotežu jer se nisam dobro namjestila

  4. #4
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    ne znam šta bi ti pametno kazala jer kažeš da te tek 4 miseca nakon poroda počelo bolit.
    mene su prepone, stidna kost i trtica bolili zadnjih misec dana trudnoće i prva dva miseca nakon poroda. i prošlo.
    a da ti odeš malo do doktora čisto informativno. ova 4 miseca "praznog hoda" bez bolova su mi malo čudna.

  5. #5
    aqua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    889

    Početno

    Kojem doktoru bi se čovjek (žena) za to obratio? Ne znam dal nekom općem, giniću ili da tražim dr. Housea? 8)

  6. #6
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Mene je desna prepona počela boljeti još u trudnoći, i boli još uvijek. Uopće ne mogu napraviti otklon tom nogom :/

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    68

    Početno

    Ne znam ima li vas još, ali mene ne boli sama prepona (iliti unutarnji pregib noge) već više ispod same vanjske usne i to samo lijeve.
    Ne boli na dodir ali bol je više manje stalna a najviše ju osjetim pred jutro. I tokom dana ali manje jer se stalno nešto dešava.

    Rodila sam prije 2 ,5 mjeseca pa sam se bojala da nije nešto od šavova u pitanju ali nije. (detaljno sam se prepipala, pa čak i moj muž koliko god to smiješno bilo). Bol nije na tom mjestu već više prema gore.....

    Pls neka se javi ako neka ima slično iskustvo. Sumnjam da je slučaj za ginića.

    e da, bol je počela unazad par dana.
    Posljednje uređivanje od coflek : 02.03.2010. at 11:47

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    mene ne bole prepone, mene evo vec 5 i po meseci od porodjaja kad nosim tesko boli karlicna simfiza. tacno ono sto me je u osmom mesecu trudnoce bolelo kada se sirilo, sada boli. da li se skuplja, sta li.
    boli me kad dizem tesko, kad se savijam sa necim teskim pa i bebom u slingu npr. a takodje i kada podizem nogu da ufuram nogu u nogavicu pantalona.

    nije strasno, ne plasim se da je ne znam ni ja sta, ali eto to je jedino sto me konstantno podseca da sam se porodila, sve ostalo je kao pre

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •