Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 149

Tema: 39+ (4. dio)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    396

    Početno

    samo da se javim da sam tu i da vas citam svakog dana i za svaku novu cekalicu bete navijam iz sve snage.... i kao da sam uz vas i sama postala hrabrija.

    u medjuvremenu, ja sam na dabrostonima, rece dr hoce da me resetuje. jedva cekam kad ce petak tad prestajem da ih pijem, pa se javim posle resetovanja

  2. #2
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Jill, MonaLisa
    iva_luca, kooonačno i ti u akciji. Kad očekuješ prvi dc? Izgleda da ćemo istovremeno uživati u postupku :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    monalisa ~~~~~~~~~~~~ za sutra.
    cekalice bete na prvom mjestu, a oda i svim ostalima puno ~~~~~~~~~~~~
    bebomanka, kao si, ima li kakvih novosti?
    tiki_a, kad planiras start?
    jill ~~~~~~~~~~~~ za novi pocetak
    rikikiki, nadam se da si preboljela i skupila snage za dalje
    iva_luca, kad kreces (to je prirodni, kaj ne)?
    pippi, lilium starakoka, maya, deja2, vaya di ste koke? javite se sa novim i dobrim vjestima.

  4. #4
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    sekica, prvi dc bi mi trebao biti 30.11. Osim ako nismo uspjeli u kućnoj radinosti , već se mm i ja zezamo na tu temu ... Raspoloženje mi je ok, puno mi je pomogla ona tvoja informacija da sjevernjaci preferiraju češće transfere (zvuči mi logično) i nadam se da ću ako ne uspijem u prosincu malo isforsirati više prirodnjaka. Kad je tvoj prvi uzv?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    meni je danas 4.dc (nikad neznam jel se racuna dan kad sam dobila m, ako ne onda 3.dc), na prvu folikulometriju idem u petak, neznam oce li biti prerano, a opet u ponedjeljak je mozda prekasno. bumo vidli. Tiki_a jel u IVF-u ne rade UZV vikendom?

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    Sretno cure!

  7. #7
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    sekice,meni su prvi UZV radili nedjeljom...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    27

    Početno

    Samo da se javim, čitam ali nemam snage pisati, uhvatila me neka želučana viroza.

    Svima sretno

  9. #9
    pippi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    274

    Početno

    Pozdrav curama!
    Ne javljam se na putu sam, a novosti nema - čekamo ...

    Fige sretnice MonaLisi .
    Bravo sekice za ponovnu akciju.
    Rikikiki držim fige za ovaj mjesec.

    Svim ostalima ~~~ i .

  10. #10
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    sekica, 1. dc se broji kao prvi dan... Kod mog zadnjeg prirodnjaka uzv mi je pao u nedjelju. Obično naruče rano - u 8 h ujutro. Mislim da ti neće u pon. biti prekasno jer to je deveti dan, moji su ciklusi kraći (24 ili 25 dana) i štopericu dobivam 10-ti dan. Jedino ako imaš još kraći ciklus. Sretno!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    tiki_a meni su isto kratki ciklusi, predzadnji put sam stopericu dobila 9.dc pa me zato strah da nebude kasno. narucio me u petak, makar je dosta rano.
    jos jedno monalisi saljem vibrice, a i svim ostalim kakama.

  12. #12
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    E drage moje, i ja bih voljela znati kad krećem, ali, moji su se ciklusi "uzjogunili" - u prijevodu, postali su neposlušni i nepredvidljivi.
    Nadam se da će m stići ovaj vikend ali tko zna......

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    ispravak kakama = kokama

  14. #14
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,004

    Početno

    Citiraj sekica prvotno napisa
    ispravak kakama = kokama
    Jedan od boljih lapsusa tastaturi .

  15. #15
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Citiraj sekica prvotno napisa
    ispravak kakama = kokama
    E baš smo kakačice ponekad , a bilo bi bolje da brinemo o jednom takvom malom

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    dakle, kOke moje drage, vidim u slast ste se nasmijale mojem lapsuzu, bas dobro
    jel se monalisa javila? danas je njen dan i zato iz sve snage ~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    Javih na odbrojavanju, no evo me i tu. Da, ovo je moj dan s - betom (uopće prvom betom koju sam u životu napravila). Ironija je da napokon osjećam olakšanje i normalnija sam nego prethodnih dana. Nakon kratke pauze krenut ću dalje, sad treba razmišljati kako da narednu betu ne dočekam u onakvom groznom stanju.

    Žao mi samo tog malog lijepog embrijića. ZAKAJ me nije HTIO?... Možda zbog mog strahovitog kašlja koji me nakon prehodane prehlade nije uspio napustiti, tješim se.

    ... i život ide dalje.

    Drage koke,

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    RS-Banja Luka
    Postovi
    178

    Početno ........

    Mona Lisa,zao mi je, sledeci put ce biti bolje.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    monalisa , zao mi je, al drago da mislis pozitivno i da se pripremas za iduci postupak. vjeruj mi psihicki ces se osjecati jace svaki put, al zelim ti da to nebude jos puno puta, i da vec da iduci postupak uspije. A zakaj nas nece mali embrijici to nemozemo znati. to se i ja svaki put pitam :/ .

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    MM u inozemstvu suze roni. Ja se suzama neću prepustiti, iako pomišljam da bi me možda moglo uhvatiti večeras...

    Cure, kaj bu to tako bilo? Koja su vaša iskustva?

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    MonaLisa, zao mi je

    Velika svima!

  22. #22
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    MonaLisa, žao mi je ... No srećom odmah si za akciju za dalje. I meni bude žao što lijepi embriji ne uspiju, ali tako valjda mora biti, izgleda da kasnije dođe do kromosomske deformacije i zato nema uspjeha.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    monalisa, mene uhvati tuga i racoranje svaki puta sve do toga da pomislim odustati od svega, al cim krenem planirati iduci postupak, pokusavam svu energiju usmjeriti u novi pokusaj, novu nadu.
    drzi se

  24. #24

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    A da ne gubim vrijeme, već sam zakazala konzultacije za ponedjeljak pa da konačno dogovorim kako ćemo me stimulirati u mom 2. stimuliranom IVF, za kojeg se nadam da će biti dobar barem kao ovaj prirodni, odnosno da neće nimalo nalik bit na onaj 1. fijaskoIVF u kojem do ET niti nisam imala čime dogurati.

    sekice, tiki_a, eh kad bih uspjela ubaciti i ja još jedan prirodnjak... Baš gledam po kalendaru: kad bih mogla dobiti m, kad bi ovo sve moglo biti, a da je prije 15.12. a da ništa ne pada na 10.-11.12. jer tada nisam niti u mogućnosti biti na SD-u.

    Još jednom svima šaljem i želim svakoj od nas skori uspjeh i bar jednog malog

  25. #25
    pippi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    274

    Početno

    MonaLisa, žao mi je.
    Koliko god bilo teško za prihvatiti svaki sljedeći puta bliži smo uspjehu.

    Ne suspreži suze, one će odgnati tvoju tugu i ohrabiti te za dalje.
    Drži se, čvrsto držim fige za novi postupak.

  26. #26
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    MonaLisa super za planove

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    27

    Početno

    MonaLisa drži se i hrabro naprijed.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    396

    Početno

    Monalisa nema ti tu objasnjenja... Mene nisu htela savrsena 4 embriona koja su se zajedno nasla u mojoj materici, da je bar jedan hteo da se zakaci! Kazu, to su oni koji jednostavno nemaju snage da prezive, nije iskljuceno da imaju i neku genetsku gresku zbog koje ne treba da zive, prosto nisu predodredjeni... nemas razloga niti sebe kriviti niti traziti racionalna objasnjenja, do sigurnog razloga sigurno neces doci. Nemoj lupati glavu oko toga! Proslo je, treba se spremiti i fizicki i psihicki dalje. budi smirena i jaka!

    A ako ti bas naidje plac, udri iz sve snage, olaksaj sebi i ne stedi se u tome, divno je sto vec imas planove za dalje. ne brini za godine, danas sam procitala da je Savina Gersak, glumica, postala mama dvoje blizanaca sa svoje 44 godine

    Sto se kaka tice, e ovo sam morala danas i mm kroz smeh prepricavati, nego se zbunih je li sekica rekla samo kake ili stare kake, sto me je dodatno bacilo u salvu smeha!!!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    Hvala, drage koke, na lijepim riječima i utjesi. Ja sam se zaista večeras rasplakala ko kišna godina i mislim da mi je to jako dobro. Pokušavala sam sebi objasniti, ali ne mogu. E, ali moram vam reć' da sam se iznenadila kad mi je kolegica danas na poslu rekla kako sam kul i flegma zadnjih mjeseci. :shock: Moooolim? Jaaaaa? Ja sebe nisam i ne vidim takvom već jako, jaaaako dugo. I čak sam mislila da svi misle da koja sam ja nervozna baba postala.

    Jill, draga, ovo sa Savinom Geršak nisam znala i baš ti hvala što si to napisala. A što se tiče sekičinih kaka (koka) i ja sam jučer skoro pala sa stolice od smijeha. Moram priznati, da me je taj jučerašnji njen lapsus nakon toliko vremena (iščekivnja) vratio osmjeh na lice.

    Sekice, oprosti, ali s time si jučer za mene učinila dobro djelo.

    Ajoooooooj... kak je to jučer bilo dobro.

    Cure, i hajmo sad na spavanje.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    Evo, ja se i sad grohotom smijem sekičinim kakama.... Ma ja ću poludit.

  31. #31
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Citiraj Jill prvotno napisa
    ne brini za godine, danas sam procitala da je Savina Gersak, glumica, postala mama dvoje blizanaca sa svoje 44 godine
    Jill, takve nam priče trebaju

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    251

    Početno

    Mona Lisa zao mi je.

    Nije me bilo nekoliko dana zbog neimanja kompjutera, i eto nisu neke vijesti

    Drzite se cure i budite dobre!

  33. #33
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Mona Lisa, bravo za planove
    A u međuvremenu, ako ti se plače... pa kaj! Sve mi cmoljimo ko kišne godine nakon neuspjelog pokušaja, makar koju minutu....

    Sekice za lapsus, baš je bio dobar i poticajan!

  34. #34
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Drage moje koke ..necu puno kakati nego vam saljem samo ovja link koji je odgovor na sekicino pitanje..
    Citiraj sekica prvotno napisa
    bebomanka, kao si, ima li kakvih novosti?
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=52517

    Nije me bilo proslih dana jer se stalno nesto zbivalo a i u glavi mi je konfuzija nakon mojih otkrica koja dijelim sa vama i uz koja cemo se zajedno :D
    OBAVEZNO PROCITAJTE!

    Mona Lisa veselit cemo se mi zajedno,uvjerena sam u to! Glavu gore i naoruzaj se strpljenjem......idemo dalje!

    Nisam stigla sve pohvatati ali vam saljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ do neba svima skupa!

  35. #35
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Bebomanka, jel ti to nama govoriš da si išla po info iz prve ruke???
    Pričaj, ženo, nemoj nam "vadit mast"
    (makar, kad bolje razmislim, vadit mast u doslovnom prijevodu je liposukcija, pa sam, hm, zbunjena....)

  36. #36
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    [quote"iva_luca"]Bebomanka, jel ti to nama govoriš da si išla po info iz prve ruke???
    Pričaj, ženo, nemoj nam "vadit mast"[/quote]
    To sam procitala i prokomentirala na austrijskom forumu a upravo cekam odgovor lijecnika, koji to radi, kako se moze i moze li se uopce kombinirati sa IVF-om u drugim klinikama ili se i IVF mora raditi kod njih..[/b]

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    Samo da vas sve pozdravim... (Nije mi bilo ovih dana, doputovah popodne)... a falile ste mi, šta da kažem...

  38. #38
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Bebomanka, budi srce i prevedi nam odgovor liječnika kad ga dobiješ (ne špreham njemački , ali, jaaaako sam radoznala).

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj iva_luca prvotno napisa
    Bebomanka, budi srce i prevedi nam odgovor liječnika kad ga dobiješ (ne špreham njemački , ali, jaaaako sam radoznala).
    i ja...i ja....sam radoznala....
    velika svima

  40. #40
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    MonaLisa pozdrav

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    bok KOKE moje, drago mi je da sam vas bar nasmijala svojim brzopletim pisanjem. sve vas samo pozdravljam, bebomanka, jako me zanima sto ces saznati o ovom novom postupku.
    tiki_a
    monalisa drzi se
    svima saljem bezbroj ~~~~~~~~~~ i

  42. #42
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Evo mene i s pitanjcem, u očekivanju mog starta za 5 - 6 dana primijećujem da imam dosta jaki spoting. Ono što sam o tome čitala nije baš lijepo, zapravo ispada da je prolaktin povećan (nisam nikad ništa mjerila) moguće zbog stresa... i sad me muči jel' pametno da krenem u postupak? Jel' ima netko sličnih problemčića?

  43. #43
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Ja sam ljetos kontrolirala prolaktin iz istog razlog azbog kojeg ti razmišljaš o odustajanju od postupka :/ Moje iskustvo kaže - nemoj odustajati....
    Naime, prolaktin se najčešće radi iz jednog vađenja krvi (što je samo po sebi stresno) i vrijednosti znaju biti lažno visoke. Kod mene se ispostavilo da je prolaktin u najboljem redu i da sam bez veze izgubula nekoliko ciklusa!
    A ako se stvarno pitaš koliki ti je prl, skokni u lab da ti puste malo krvi......

  44. #44
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    iva_luca , utješila si me. Noćas sam već skoro odustala (uvijek sam takva kad padne mrak ), ali dan donosi svoje, hvala bogu pozitivno. Obzirom da nisam s godinama na ti, neću ništa preskakati, nek' sve ide po zacrtanom planu. Jer u slijedećem ciklusu bi dr-u došla na staru godinu, u siječnju se bakčem s financijama na poslu, znači veljača - do tada zavrtim još dva postupka . iva_luca tvoja priča mi je i dodatna motivacija.

  45. #45
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Tiki_a, sva sam se našepurila od ponosa (zbog pozitivnog utjecaja). Nisam više koka, neg sam paunica!
    A tek što sam vesela ..... u četvrtak, 7 dc, idem u potragu za folikulićem!
    Planiram u ranu zoru stići na VV da odradim folikulometriju što prije, jer moram na službeni put :/

  46. #46
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Već sada u četvrtak? Suuuper, nek' bude (-u) lijepi školski

  47. #47

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    396

    Početno

    Citiraj tiki_a prvotno napisa
    Citiraj Jill prvotno napisa
    ne brini za godine, danas sam procitala da je Savina Gersak, glumica, postala mama dvoje blizanaca sa svoje 44 godine
    Jill, takve nam priče trebaju
    Evo još jedna koja je mene oduševila onda kad sam je čula. Ne znam da li se neka od vas seća manekenke Ljiljane Tice. Nije ni vazno... Odavno zivi u Nemačkoj i jako dugo je pokušavala zatrudneti. Svi pokušaji - ništa. Ona i muž su digli ruke i kad je ona bila u 46. izostane joj M. Žena je bila ubeđena da je menopauza, kad ono - trudna! I sve se lepo završilo... kao u bajci. Eto, laku noć!

  48. #48

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    306

    Početno

    Pozdrav dragim kokama!

    Nisam se javljala ali vas pratim! Uspjela sam uskočiti u novi prirodni postupak ICSI, sve bilo super ali eto opet folikul puknuo prije punkcije!
    Sada slijedi malo odmora, skijanje pa onda opet iz početka!
    Očito nisam ta da završim ovu godinu kao nova trudnica iz kluba 39 +!

    Vibram da to bude netko od Vas!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    278

    Početno

    E pa, Jill, hvala i na ovoj priči. Ja sebi stalno produžavam rok (gle mene - rok) za zatrudniti. Do 44, do 45, sinoć mislila i do 46 - kad evo i tvoje priče...

    Ja se malo uhvatila u koštac s poslom, pa me nešto i nema previše, al' bar jednom do dvaput uhvatim par minuta da vas pročitam i vidim što se dešava. Dakle, uvijek sam tu... sa vama, bar u mislima...


  50. #50
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    MonaLisa, tako i ja produžujem rok, nema mi druge, ipak još ne mislim odustati. Jill, super super priča!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •