Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Krvarenje iz nosa

  1. #1

    Početno Krvarenje iz nosa

    Najprije da Vas sve pozdravim jer sam nova članica
    A sad da Vas pitam.Imam kćerku od 3 godine i često joj dok spava (više u proljeće i ljeti) krvari nos.Krvarenje bude dva tri puta mjesečno i lako se zaustavi,dok preko dana se nije nikad dogodilo.Inače je vrlo zdrava i rijeko idemo u doktora pa ako ima netko sličnih iskustava...

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Pozdrav vama i vašoj kćerkici. Naš sin je često imao problema s krvarenjem iz nosa , moram vam reći da ne znamo uzrok ali lijećnica nam je rekla dok je bio manji da to može bit alergija pa smo ga odveli na citološku analizu sluznice nosa(u nalazu je pisalo da ima jako mnogo granulocita- što je upučivalo na jaku alergiju) Pravog lijeka nema osim što si možete pomoći da pazite da si previše ne izgrebe nosić(ako kopa nosić-jer te alergije izazivaju svrab) kupite neku kremu u lijekarni za sluznicu nosa pa joj mažite.i što manje nek bude vani kad pelud i trave cvijetaju.A ako se pokaže da nije alergija(čisto sumnjam jer ste naveli proljeće i ljeto) ipak se obratite pedijatru. Sretno i pozdrav

  3. #3
    niki

    Početno Krvarenje iz nosa

    ... da se nadovežem; Našoj curici (16 mjeseci) nakon prehlade i kašlja (davali Bisolex), jučer počelo krvariti iz nosa. Kako smo se tek sad vratili doma sa puta, ne mogu do doktora do pon, a ne znam kako da joj pomognem. Zrak u prostorijama u kojima boravi(mo) doma stalno vlažimo, ne znam na šta bi mogla biti alergična... Ali po tome kako trlja nosić, vidim da je smeta. Help, pliz!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •