Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: "Ne dam to je moje!"

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno "Ne dam to je moje!"

    Već sam pomalo luda od te faze i zanima me kad tome dođe kraj.

  2. #2
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    I zanima me koja sljedi faza dalje, odnosno kakve su faze imali vaši klinci tokom mjeseci i godina...

  3. #3
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Kod nas sve x2

    Pomaže to da se zna šta je čije (ako ja ne znam znaju oni - po mirisu ga verovatno prepoznaju jer ja npr. ne vidim nikakve razlike u njihovim rančevima a oni iz prve znaju koji je čiji). Pomaže i moje uključivanje i soljenje pameti: ''Hoćeš njegov kamion? Dobro! A hoćeš li ti njemu dati svoju policiju? Odlično, zamenite se na kratko pa onda svaki svoj''. Pomaže i da ih pustim da se pošteno isvađaju - ne mešam se dokle god svađa ide konstruktivnim putem, čim krenu sa 'ti si ovo / a ti si ono' prekidam i oduzimam predmet razdora.

    Dobro, reći ćeš da je meni lako jer imam prilike zavežbanje po celi dan ali rado bih se menjala sa tobom na koji mesec. Kako ono beše...sa jednim detetom si roditelj a sa dva sudija

  4. #4
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa
    I zanima me koja sljedi faza dalje, odnosno kakve su faze imali vaši klinci tokom mjeseci i godina...
    Najiskrenije se nadam da nakon ove faze dolazi faza empatije

  5. #5
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno Re: "Ne dam to je moje!"

    Citiraj domy prvotno napisa
    Već sam pomalo luda od te faze i zanima me kad tome dođe kraj.
    Nakon 3. 3 i pol je bez problema dijelila igračke i djeci u parku i sestričnama.
    Problematična joj je jedino seka

    clumsy, ja ne kažem da sam sudac, već žandar

  6. #6
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Sudac, žandar, arbitar, tampon-zona, whatever

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Viktora tek sad prolazi "moje" faza, a to prolazi - se manifestuje tako sto nesto da, ali nakon mirovnih pregovora...Inace ni pregovori nisu uspijevali. Sad je najdominantnija faza "ja sam veliki"

  8. #8
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Moja cura nikad nije bila u toj fazi, bez problema dijeli svoje stvari i gračke. Čak se jedan dan vratila iz šetnje bez tricikla-guralice, baka kaže da ga je sama odlučila poklonizi nekoj maloj curici iz parka, jer je veli, njoj već premali.

    Ne voli da joj djeca samo uzmu igračke, onda im kaže: Zašto nisi lijepo pitao da li ti posudim :?

  9. #9
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Moja cura nikad nije bila u toj fazi, bez problema dijeli svoje stvari i gračke. Čak se jedan dan vratila iz šetnje bez tricikla-guralice, baka kaže da ga je sama odlučila poklonizi nekoj maloj curici iz parka, jer je veli, njoj već premali.

    Ne voli da joj djeca samo uzmu igračke, onda im kaže: Zašto nisi lijepo pitao da li ti posudim :?
    Joj ne znaš kakve si sreče.

    Pa D je nekad tak super sve da i to sam daje, e ali nekad brate mili je toliko naporan što se tiće toga da me dovede do ludila.

  10. #10
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa

    Ne voli da joj djeca samo uzmu igračke, onda im kaže: Zašto nisi lijepo pitao da li ti posudim :?
    Ovako i moja radi
    Bez probema posudi.

    A ovaj mali škrtac... Mislim da ona još ne kuži taj princip posuđivanja. Ili je stvarno škrta

  11. #11
    Ariana avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    418

    Početno

    Daku nije još potpuno napustila faza. Sada ima nove fore. Kada netko dođe kod nje na igru ona glumi šeficu i cijelo vrijeme ponavlja ovo je moja kuća i ja sam šefica. Igračke poklanja ali sa šefovskim manirama.
    To sve definitivno nije naučila od nas.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •