Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: bol u debelom crijevu

  1. #1
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno bol u debelom crijevu

    Danas mi je 8. dan od poroda i imam nekakav bolan pritisak na debelo crijevo :? . Ne primjetim da imam hemiće, stolica je malo tvrđa (zbog željeza), ali sam nakon poroda muku mučila 3. dana... I tijekom izgona mi je pritisak na debelo crijevo bio grrrrrrrrrozzzzan da sam mislila da ću eksplodirati i to mi je ostalo u najružnijem sjećanju.
    Jel imao tko sličnih simptoma poslije poroda??
    Tnx

  2. #2
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Da nisu unutarnji hemeroidi?

    Nadam se da će uskoro biti bolje Ako ne-idi doktoru-ništa ne gubiš!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    emira draga, mislim da imaš unutarnje hemiće. Meni su nakon ovog poroda izašli van nakon 2 tjedna negdje, a do tada me ubijali od bolova.

  4. #4
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ili unutarnji hemoroidi ili upaljeni epi-šavovi ili bol nakon injekcije...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    I ja. Kombinacija unutarnjih hemića i tableta za željezo. Na momente jako bolno i neugodno, a kad bi išla na wc plakala bi od bolova (čak su i vjetrovi bili bolni). Tako jako bolno mi je trajalno oko tjedan dana (a isto je počelo oko tjedan dana nakon poroda). Poslije je bilo ipak lakše kad su hemići "izašli" van. A skroz su se smirili i nestali nakon mjesec ipo-dva.

    Hrabro, još par dana će bit gadno pa će sigurno ići na bolje. Meni su dosta pomagale nekakve maramice za brisanje iz apoteke bas za tu situaciju.


  6. #6
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa
    ili unutarnji hemoroidi ili upaljeni epi-šavovi ili bol nakon injekcije...
    šavovi od epi su ok a injekciju nisam dobila jer su me šivali uspavanu, bit će da su un. hemići...

  7. #7
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Mislim da je normalno da imas senzaciju slicnu onoj pri porodu prilikom velike nuzde, a bol je mozda kombinacija tvrdje stolice i savova.

    Meni je taj pritisak na debelo crevo prilikom drugog porodjaja bas ostao u secanju, i isto mi je bilo prvih 15-ak dana nakon, samo sto me nije bolelo, a nije ni bilo nesto posebno neprijatno.

  8. #8
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    zvuči kao hemići... imam i vanjske i unutarnje suvenire, faktu mast s aplikatorom riješila mi je problem za 2 dana što se unutarnjih hemića tiče. vanjski se još ne daju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •