Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Fizicki oporavak nakon carskog reza

  1. #51
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Tnx.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    splitsko-dalmatinska
    Postovi
    33

    Početno

    Zanima me je li normalno krvariti 20 dana nakon carskog? Citam clanke i pise da bi nakon perioda obilnog krvarenja trebao biti samo iscjedak,koji smedji,zuti,a potom nestaje. Citam razne forume i zene imaju sve moguce kombinacije. Ja nakon perioda smedjenja,imam opet crvene krvave periode,nista obilno. Jel neka imala tako da je to bilo uredu. Ne znam da li da cekam onaj kontrolni pregled nakon 6 tjedana,il da se zaputim odmah kod gin? ( najvise mi je tlaka da ne mucim sa spremanjem i putom do gin bebu bzvze jer ne zivimo u gradu ).

  3. #53
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Da li je normalno, ne znam . Kod mene je isto tako bilo, da sam čak kontala da sam dobila mjesečnicu. Prvo obilno krvarila, pa se smanjilo na smedjkasti trag i onda opet jako krvarenje. Na prvoj kontroli nakon 6 sedmica bilo sve ok.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    splitsko-dalmatinska
    Postovi
    33

    Početno

    to mi je dobro cut,fala ti j-la
    po sebi imam filing da je sve ok,al me uplasili oni clanci na temu oporavka od carskog,a u rodilistu mi nisu nista rekli na sto da obratim pozornost

  5. #55
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Nema na čemu .

    Ja očito nisam čitala te članke koji govore o oporavku nakon carskog reza, pa se nisam nešto posebno ni brinula. Najveća mi je briga bila da su me lose usili pa da će se to sve raspasti .

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Molim mali komentar...imala sam carski prije 2 god sad sam trudna 6 mj i povremeno osjetim kao bol u tom donjem dijelu gdje je bio rez...kako ja imam dugu pricu oko crijeva (zapetljaj crijeva u 1.trudnoci) onda automatski pomislim na crojeva no razmisljam bar je meni logicno da sad prilikom sirenja maternice bi taj rez i mogao boljeti?ne znam kakva su vasa iskustva?

  7. #57
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Neznam na kakvu bol misliš, moja prva trudnoća je isto završila carskim rezom i u ostale dvije trudnoće sam isto povremeno na mjestu gdje je rez osjetila bol, u stvari neznam baš jel bi to opisala kao bol, možda više kao neki grč. To bi mi se posebno dogodilo npr. prilikom ustajanja iz kreveta, okretanja sa boka na bok ili kod kihanja.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •