Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: aerobik i fitnes u Splitu

  1. #1
    zrinka19 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    265

    Početno aerobik i fitnes u Splitu

    napokon sam odlučila da smršavim
    uplatila sam anticelulitni tretman 700 kn i izgubila sam 3 kila
    međutim to mi je skup sport da nastavim

    mislila sam ja i prije ići na aerobik i u teretanu ali ne mogu popodne i navećer jer mi nema tko čuvat djecu
    za aerobik nisam mogla naći nigdje da se održava kroz jutro, a tek sad sam tražeći po netu skužila da teretane rade i kroz jutro (vjerojatno toga nisam htjela biti svjesna)
    a i malo me sram doći u teretanu i zamolit super zgodnog dečka da mi sastavi vježbe da moja debela guzica smršavi

    zato vas molim za preporuku neke teretane gdje su pristupačni i po mogučnosti nesavršeno zgodni, da se može ići kroz jutro i još kad bi se moglo ići na aerobik kroz jutro
    gdje vi idete i da ste zadovoljni?
    da li znate što o teretani kraj Victe, ona mi je blizu kuće

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    185

    Početno

    ne znam kolika su ti djeca ali čarobni grad će također otvoriti uskoro teretanu (ako nije već) tako dok vježbaš djeca ti mogu biti u igraonici...mislim da to možeš i u gulivera

  3. #3
    zrinka19 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    265

    Početno

    hvala ti na odgovoru
    izgleda da nitko u splitu ne vježba
    djeca mi imaju 4 i 1 god, tako da nema sanse da ih ostavim same

    mislim da polako odustajem od ideje da idem, u teretanu mi malo neugodno otici, a aerobika mislim da nema nigdje ujutro

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    11

    Početno

    U Gulivera su imali nekakve vrste aerobika i ujutro, provjeri. Treneri i trenerice su odlični, ljubazni i pristupačni. Mislim da će ti bez problema sastaviti program vježbanja. Prije prvog treninga naprave ti procjenu stanja tijela (s nekakvim aparatom) i na temelju toga izrade program. Ujutro tamo radi i igraonica, a čuvanje djece je besplatno ako si ti na treningu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •