Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ambulanta u Gajnicama - kako doci do tamo?

  1. #1
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno Ambulanta u Gajnicama - kako doci do tamo?

    Konkretno radi se o Gandhijevoj ulici, dr. Armano i moramo biti tamo u srijedu.

    Ono sto mene zanima je koje sve autobusne linije s Crnomerca staju u Gajnicama na glavnoj stanici?
    Dakle ona stanica na Bologni kod benzinske?
    Ne bih htjela da me bus uvede u Gajnice pa da se pogubim, od Bolonje znam doci do ambulante...nadam se

  2. #2
    a mama avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    63

    Početno

    mislim da ti staju ovi busevi koji idu dalje od Gajnica, npr. za Podsused, Zaprešić
    a i ako odeš na bus za Gajnice nemreš se izgubiti jer ti je ambulante odmah u blizini onog malog "trgića, centra" (ne znam kako bi to nazvala)
    i mi smo bili par puta kod Armano

  3. #3
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Na glavnoj stanici staje bus za Gajnice i za Podsused (možda i Podsusedsko dolje, Susedgrad)

    (Zaprešić i drugi staju u Gajnicama ali ne na glavnoj stanici).

    No sad postoji i bus Karažnik-Gajnice (i možda najčešće vozi); on stane u samim Gajnicama kod velikog parka (to mu je polazna stanica), kad prođeš kroz taj park dođeš do ambulante. Dakle ravno od stanice do široke staze na rubu parka i na kraju te staze je Dom Zdravlja.

  4. #4
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Ja bih isto preporučila ovu varijantu. Nekako mi je draže s klincima kraj parka neo kraj Bologne

  5. #5
    stanam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    334

    Početno

    do Bologne (tj stanica medpotoki) idu 120, 123 i 131 sa crnomerca. oni za zapresic ne staju na toj stanici.

  6. #6
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Hvala vam puno drage moje, ovo za Karaznik je super info, nisam ni znala da ima ta varijanta

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •