Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: papirici-ulosci

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno papirici-ulosci

    uvijek sam kupovala one tosamine papirice u sloveniji, medjutim sad mi ponestalo. gdje vi u zagrebu kupujete papirice (po mogucnosti one koji se smiju bacati u WC skoljku)? cula sam da ih je bilo u merkatoru ali da ih vise ne drze? ima li kamarisov ducan i ako da, koju vrstu drze? pozdrav

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    negdje izmedju
    Postovi
    248

    Početno

    mislim da si u HR ostala (do daljnjeg) osudjena na DMove one suhe krpice oje se mogu koristiti u tu svrhu (10 komada mislim da je tridesetak kuna).

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Ja sam htjela naručiti iz Kamarisa te tosamine, ali ih više nema. Rekla je gđa. Svjetlana da su joj iz Tosame rekli kako ih redizajniraju i da su ih zato prestali distribuirati, valjda.
    Jučer je MM kupio 12 (dvanaest) kutija tih tosaminih u nekoj trgovini u Kopru. Sve izgleda isto, samo kao da su podloge malo tanje. Možda je to taj redizajn? :?
    Inače ih ni mi nismo uspijevali naći ni u ljekarnama ni u Mercatoru, pa eto ni u Kamarisu više.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    490

    Početno

    pace, moram te ispraviti.
    dm-ovih suhih krpica (einmal waschlappen) ima 30 u paketu, a sigurno ne kostaju 30 kn, vec, cini mi se, oko upola manje
    dimenzija su 21x25cm, nama su dobre u ulozi papirica za pelene.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    negdje izmedju
    Postovi
    248

    Početno

    Ups, vjerojatno sam ja pobrlkala brojke, mozda je 30 komada 10 kuna. sorry

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ha, moja rak-rana!

    Pitajte hildegard, ako ne vjerujete...

    E-mailima ganjam sve distributere, čak sam i direktno u Tosamu pisala, ali izgleda da od njih nitko ne čita e-mail

    Enivej, ja sam bila spremna kupiti cijeli originalni paket (nemam pojma je li 50 ili 100 kutija u njemu) samo da dođem do papirića, a ostatak bi se sigurno raspršio među forumskim mamama u roku keks

    Ah, danas sam poslije posla otišla u Mercatorov centar u Čakovcu i lijepo i njih zadavila da mi to nekako nabave. Nisu, naravno, ništa obećali.

    Cure, ako što ishodim, računajte na mene!

  7. #7
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    mam se biljezim za par kutija!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    ja kupujem popolini 100 kom u sloveniji, baby centar u brežicama, puno bolji od tosame, idu u wc, jedan sam slučajno oprala i može se koristiti ponovno, cijena 450kuna

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    45 kn

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    625

    Početno

    u zg, na trgu, u milleru, ima papirića. proizvođač je "die wonnig weichen" - windelnlagen & babytucher. 100 kom, mislim oko 23, 24 kune. postoji i pakiranje od 200 kom, oko 50 kuna. isti su ko tosamini, mi ih koristimo. piše da ne mogu u wc, al ak je kakica baš jako zaljepljena ja bacim sve skupa .

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    Citiraj irenask prvotno napisa
    ja kupujem popolini 100 kom u sloveniji, baby centar u brežicama, puno bolji od tosame, idu u wc, jedan sam slučajno oprala i može se koristiti ponovno, cijena 450kuna
    ajde i meni pliz kupi jedan paketić kad budeš tamo, pa kad se vidimo...

  12. #12
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    ja kupujem tosamine i za sad sam ih nalazila u svakoj apoteci u kojoj sam tražila.
    ponesem pakiranje da ne moram objašnjavati.
    koštaju 15-ak kn

  13. #13
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Mi još nikako nismo koristili papiriće, do sad pelene bile bez flekica, a sad se već pomalo vide tragovi. Vrijede li papirići uopće kod novorođenačkih kakica?

  14. #14
    hildegard avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    769

    Početno

    Citiraj irenask prvotno napisa
    ja kupujem popolini 100 kom u sloveniji, baby centar u brežicama, puno bolji od tosame, idu u wc, jedan sam slučajno oprala i može se koristiti ponovno, cijena 450kuna
    Gee, skoro me ušlagiralo, dobro da je ispravka odmah ispod .

  15. #15
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Citiraj wildflower prvotno napisa
    pace, moram te ispraviti.
    dm-ovih suhih krpica (einmal waschlappen) ima 30 u paketu, a sigurno ne kostaju 30 kn, vec, cini mi se, oko upola manje
    dimenzija su 21x25cm, nama su dobre u ulozi papirica za pelene.
    znaci, ne moram ici u brezice niti pisati tosami, ove u DM su ok?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Meni su te iz DMa bila predebele i premale...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    490

    Početno

    zrinka, meni su dm-ovi dobri (a moguce ih je i vise puta oprati na 60, ako nisu pokakani - a uopce nisu plasticni, kao neke vlazne maramice npr.). doduse tosamine nikad nisam ni imala prilike isprobati (nema ih kupiti u mojoj okolini), ali recimo za usporedbu, dm-ovi su mi bolji od kushies papirica koji se bas proizvode u tu svrhu (oni su mi preuski i nekako preplasticni na opip).

    imaj na umu da kod mekane kakice papirici rijetko mogu sve pokupiti - ako su i veci, pogotovo ako su tanki, znaju se izvitoperiti u nosenju - ali bar pokupe glavni dio, pa moras manje ispirati.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    68

    Početno

    meni se čine besimisleni ti papirići prvih 6 mj. bebina života, odnosno dok je kakica jako mekana jer i tako procuri na pelenu...mi ih ne koristimo

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj zmajić prvotno napisa
    meni se čine besimisleni ti papirići prvih 6 mj. bebina života, odnosno dok je kakica jako mekana jer i tako procuri na pelenu...mi ih ne koristimo
    Ja govorim o pravom "dreku", onom smrdljivom... velikih beba!

  20. #20
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Citiraj zmajić prvotno napisa
    meni se čine besimisleni ti papirići prvih 6 mj. bebina života, odnosno dok je kakica jako mekana jer i tako procuri na pelenu...mi ih ne koristimo

    Izluđujume polako ali sigurno fleke, koje se gomilaju jedna na drugu!!! Do predzadnjeg pranja se ništa nije vidjelo, a sada
    Stalno mijenjam deterdžente, nikako da pronađem koji mi odgovara najviše. Kad se sjetim kako je netko spomenuo 1/3 mjerice :? pa nama bi ostala cijela slika kakice s tako malo deterdženta!!! Uh! Mislim da ću uskoro popustiti i natopiti pelene u venish :shock:

  21. #21
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Ja govorim o pravom "dreku", onom smrdljivom... velikih beba! [/quote]

    Zmajić meni odgovori, mislim... riječ je o našem vodenastom novorođenačkom nesmrdljivom dreku 8)

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    Citiraj ra prvotno napisa
    Citiraj irenask prvotno napisa
    ja kupujem popolini 100 kom u sloveniji, baby centar u brežicama, puno bolji od tosame, idu u wc, jedan sam slučajno oprala i može se koristiti ponovno, cijena 450kuna
    ajde i meni pliz kupi jedan paketić kad budeš tamo, pa kad se vidimo...
    može, daj me sam podsjeti uoči

  23. #23
    Papillon

    Početno

    Zg, Jurisiceva ljekarna ima one od Tosame, a bilo ih je i u Kamarisu kad sam isla kupit pelene.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •