Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 160 od 160

Tema: Omiljeni filmovi, omiljene knjige

  1. #151
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Još ako se nađe neka kojoj je Schindlerova lista bila odurno patetična, častim.
    draga di me nađe, još kad sam pisala da mi je La vita e bella stravična, odmah sam htjela dodati i Schindlerovu listu jer ne znam koji film žešće ne podnosim....
    ah da, možda Forresta Gumpa...

  2. #152
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Još ako se nađe neka kojoj je Schindlerova lista bila odurno patetična, častim.
    Evo je!

  3. #153
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Još ako se nađe neka kojoj je Schindlerova lista bila odurno patetična, častim.
    Tu sam, mislim tema je grozna, ali je odrađena fakat ljigavo.

  4. #154
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Još ako se nađe neka kojoj je Schindlerova lista bila odurno patetična, častim.
    draga di me nađe, još kad sam pisala da mi je La vita e bella stravična, odmah sam htjela dodati i Schindlerovu listu jer ne znam koji film žešće ne podnosim....
    ah da, možda Forresta Gumpa...
    Ja na listu dodajem "Engleskog pacijenta"...

    Sjecate se Elaine iz "Seinfelda" i njene reakcije na "Engleskog pacijenta"? E, otprilike takva je bila i moja.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    a ja ću kao i uvijek zaplivati protiv struje......

    ima jedna scena u la vita... ,kada on sretne onog Nijemca u logoru i nada se pomoći,a lik još uvijek brije na nekakve zagonetke.....

  6. #156
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Meni Schinderova lista uopće nje toliko loš film, nije mi niti pretjerano dobar,
    ali neki dijelovi su priličnp dobro napravljeni, a tu je naravno i Liam Neeson

    A za ove druge se slažem, a posebno mi je mrzak Engleski Pacijent (a knjiga je odlična)

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    a ja ću kao i uvijek zaplivati protiv struje......

    ima jedna scena u la vita... ,kada on sretne onog Nijemca u logoru i nada se pomoći,a lik još uvijek brije na nekakve zagonetke.....
    meni je la vite e bella odličan film, odlična ideja, ...a bennini je takav lik kojeg ili voliš ili apsolutno ne podnosiš.
    meni je u skoro svim drugim filmovima bezvezan, ali ovdje mi je

  8. #158
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    [quote="anek"]
    Citiraj maria71 prvotno napisa
    bennini je takav lik kojeg ili voliš ili apsolutno ne podnosiš.
    Benigni je inace sasvim super, otkacenjak (bio je genijalan na dodjeli Oscara ), i nije mi bio los u La vita e bella (jeste li gledali Pinocchio? ), ali mi je film sam za sebe pretjerano srcedrapateljski, i zato mi nije dobar.

  9. #159

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    jeste li gledali Pinocchio?
    da, i mogu samo nadodati

  10. #160

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Još me valjda od osamnaeste godine nitko nije pitao za najbolji film, grupu...
    Mislim da su mi ovo najbolji filmovi jer ih mogu uvijek gledati, nekoliko puta dnevno, za redom:
    Das Boot
    Snovi
    Apokalipsa
    Volim i Čudesnu djevojku, volim Smisao života, jako volim M.A.S.H., Taksistu znam napamet, New York, New York me svaki put oduševi....zapravo, ja jako volim film....
    Knjige, poput filmova, volim čitati više puta. Milion. Još valjda od puberteta neprekidno čitam Salingera. Lovac mi je ko Biblija. Majstor i Margarita isto. Limeni bubanj, Oklopni bataljon, i moram priznati kad sam ekstra sentiš, već godinama čitam Ponos i predrasude, makar samo ulomke .

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •