Stranica 1 od 23 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1132

Tema: Odbrojavanje 6/14.....................by tigrić!

  1. #1
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno Odbrojavanje 6/14.....................by tigrić!

    evo novo odbrojavanje otvoreno!!!
    ulaz svima dobrodošao!!!!!

  2. #2
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    a sad gibam na sastančanje, nema me do popodne...kad dođem doma, hoću da ste sve ovdje!!!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    cestitam jos jednom!

  4. #4
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Jeeeeeee!
    Čestitam tigrić!

  5. #5
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    ali bilo je riječi o tome da je lh pozitivna u trudnoći.

    žužy, ovo što kažeš možda upravo potvrđuje ono što bubi i ja sumnjamo da je problem kod tebe,
    kak si sigurna da to nisu bile biokemijske?

    techna da,lh jest poz. u trudnoči.
    A nakon zadnjeg svog poz. hcg testa sam izvadila betu i bila je neg.
    Kaj se tiče lh,neznam kaj da rečem...iz nekog razloga mi je lh povišena pred kraj ciklusa.Ne sve dane,več bude poz. i drugi dan svijetlija druga crtica i onda je više nema i menga dojde.
    P.S. sad ja zamišljam tebe i bubi kak uz kavu raspravljate o mojim mogučim biokemijskim

  6. #6
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Yummy,jako mi je žao sbog svega kaj stalno prolaziš.
    Uzmi pauzu,odmori tijelo...nije ovo normalno
    A bome nije ni normalan savjet tvoje dr da nastaviš intenzivno raditi na bebi još 6 mj.
    Kak to točno intenzivnije opče možeš raditi...ali dobro,sve znaš.Drži se

  7. #7
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Tigric cestitam.
    Sreco nismo pokrili...na zalost..dosla s posla crknuta i jedna sam psa prosetala kratko a onda je i mm dosao u jos gorem stanju pa se onesvjestio od umora. Znam sve, trebali smo ali eto kad jednostavno nemas snage. Ma sad bar znam da imam O ak nis drugo!
    Skromno cu reci -Da i to je veliki pomak naprjed!!!
    YM moj savjet ti je odmori se i daj si vremena da se sve poslozi malo na svoje mjesto. To ti ja iz iskustva...kod takvih situacija jedino vrjeme pomaze.

  8. #8
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Tigrić čestitam još jednom

  9. #9
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Ah, osvježenje!

    Čestitke!

  10. #10
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    Čestitke na novom odbrojavanju! konačno!

  11. #11
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Tigricu, cestitam na novom odbrojavanju. Mislim da nam je svima trebalo jedno novo da nam malo ulije nade. Nadam se da ce ti trudnoca proci skolski, porod brzo, a beba zdrava i zivahna.

  12. #12
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Hvala, odmorit cu. Neka ljeto prodje, pa cemo vidjeti. Doktorica je vrlo mlada inace. Ne razmislja jos o djeci, pa vjerojatno ne moze suosjecati sa gubitkom bebe i koliko je to stresno za zenu. Odrasti ce ona, nadam se
    Doktor koji me poslao u fertility clinic ima zenu i obitelj. Odmah mi je rekao da se radi o njegovoj zeni da bi volio da ode kod strucnjaka, pa ce i mene poslati tamo. Tako je to. Na medicinskom fakultetu te uce teoriju, ali, zivotno iskustvo je najbolji ucitelj.

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Yummy,jako mi je žao sbog svega kaj stalno prolaziš.
    Uzmi pauzu,odmori tijelo...nije ovo normalno
    A bome nije ni normalan savjet tvoje dr da nastaviš intenzivno raditi na bebi još 6 mj.
    Kak to točno intenzivnije opče možeš raditi...ali dobro,sve znaš.Drži se

  13. #13
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Cure meni tu sad nesto nije jasno. Citala sad da lh ujutro gotovo nemoze biti pozitivan jer ga nema u urinu do popodnevnih sati! Kaj sad to treba znacit???? Od kud meni onda poz lh?

  14. #14
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Nivesa, što više čitaš, manje znaš.

  15. #15
    Tayla avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Jug
    Postovi
    405

    Početno

    Tigrić, čestitkeeee!!

    Nadam se da ćemo svako malo imati nova odbrojavanja, ne želim da se predugo zadržavamo u jednom.

    Yummy, još jednom poljubac od mene

  16. #16
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Pa tak se i osjecam Sreco. Sto vise zelim znat i naucit to sam vise zbunjena. Osjecam se glupavo.

  17. #17
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Tigric cestitam jos jednom
    YM znam da nema rijeci utjehe, al budi hrabra. Koliko sam shvatila, nisi iz HR. Nadam se da su bolji uvjeti svega

  18. #18
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    evo me,hvala na čestitkama!
    yummy i ja bih voljela da si ovdje samnom,..ali život očito ima neke druge planove..nedaj se i samo hrabro

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    Tigric cestitke

    Cure, ja bih proljetnu/ljetnu bebu..sad se jos samo beba treba primiti u narednih par mjeseci. No vec se vidim kako cu nakon tih par mjeseci kukat nek beba dode kad god, bilo ljeto/ zima.. Nemam snage ponovno svaki ciklus pratiti simptome trudnoce, surfat i citat ih po 50 put, osluskivat tijelo, jel me probolo u jajnicima, u trbuhu, gle evo pristica na bradi, hmmm moram cesce na wc piskiti, ma to je to. I onda dode vjestica. a najbolje od svega sto i nakon sto dode, jos sljedecih par sati prije nego sto posteno prokrvarim, nada i dalje ostaje, mozda to nije menga, mozda implantacijsko?!

    Samo da napomenem da smo prije prosle trudnoce krenuli u postupke, obavili stimulirane cikluse s klomifenima, aih, bili naruceni na ivf, i zaceli prirodno. Niti sam taj put ista ocekivala, niti smo tempirali odnose, niti sam osluskivala tijelo imam li bilo kakve simptome. Iako mi se kosa dizala kad bi netko rekao, ma morate se opustit i ne misliti na to, tek tada ce vam se beba primiti, u mom slucaju to je ispalo tocno. I kaj sad, kako se opustiti za drugog bebaca kad sam vec pod stresom

    Aaargh..sori ak kvarim pozitivnu vibru na forumu, al sam veceras bas gadno raspolozena..uf, uf, prebacujem na pozitivu, ajmo proljetne/ ljetne bebe 2015, mamice su tu, samo nam se primite

  20. #20
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    ljubilice, uvijeti jesu bolji u UK, ali, kad imas zdravstvenih problema ni vrhunske bolnice ti nisu neka utijeha. Mislim da su Hrvatski doktori puno invanzivniji kad su pregledi u pitanju. U HR zena nakon spontanog cesce ide na kiretazu, vadi se krv, provjerava urin, beta...sve zivo. Ovdje vole pustiti sve svojim tokom. Zivim ovdje vec 4 godine, rodila sam tu, a jos ginekologa nisam vidjela. Papu ti uzme medicinska sestra kod lijecnika opce prakse i to je to. Kad sam pobacila i nazvala dokrora, on je sve sa mnom rijesio telefonski. Tako da, eto, nije ni vani nesto specijalno. Ali bolnice su im zato kao hoteli sa 5*

  21. #21

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutrooooooooooooooo!

    Kava je skuhana, uživajte!

  22. #22
    Tayla avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Jug
    Postovi
    405

    Početno

    Citiraj aliana79 prvotno napisa Vidi poruku
    ...svaki ciklus pratiti simptome trudnoce, surfat i citat ih po 50 put, osluskivat tijelo, jel me probolo u jajnicima, u trbuhu, gle evo pristica na bradi, hmmm moram cesce na wc piskiti, ma to je to. I onda dode vjestica. a najbolje od svega sto i nakon sto dode, jos sljedecih par sati prije nego sto posteno prokrvarim, nada i dalje ostaje, mozda to nije menga, mozda implantacijsko?!

    Samo da napomenem da smo prije prosle trudnoce krenuli u postupke, obavili stimulirane cikluse s klomifenima, aih, bili naruceni na ivf, i zaceli prirodno. Niti sam taj put ista ocekivala, niti smo tempirali odnose, niti sam osluskivala tijelo imam li bilo kakve simptome. Iako mi se kosa dizala kad bi netko rekao, ma morate se opustit i ne misliti na to, tek tada ce vam se beba primiti, u mom slucaju to je ispalo tocno. I kaj sad, kako se opustiti za drugog bebaca kad sam vec pod stresom
    Svaki mjesec isto i kod mene. Napokon sam se malo opustila zadnjih mjesec - dva.. Ali dočekati ćemo svi mi svoju priliku. A do tada, zajedno odbrojavanje na forumu uz kavicu koju je jutros poslužila Mami...

    Ljudi moji, petaaak

  23. #23
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    ljubilice, uvijeti jesu bolji u UK, ali, kad imas zdravstvenih problema ni vrhunske bolnice ti nisu neka utijeha. Mislim da su Hrvatski doktori puno invanzivniji kad su pregledi u pitanju. U HR zena nakon spontanog cesce ide na kiretazu, vadi se krv, provjerava urin, beta...sve zivo. Ovdje vole pustiti sve svojim tokom. Zivim ovdje vec 4 godine, rodila sam tu, a jos ginekologa nisam vidjela. Papu ti uzme medicinska sestra kod lijecnika opce prakse i to je to. Kad sam pobacila i nazvala dokrora, on je sve sa mnom rijesio telefonski. Tako da, eto, nije ni vani nesto specijalno. Ali bolnice su im zato kao hoteli sa 5*
    Jesu ako prode ono doba kada prirodno pokusavas inace se cupas rukama i nogama da ti za ikaj daju uputnicu, zna žužy o cemu pisem a uvjeti, hm dalo bi se o tome.
    Zao mi je zbog ovoga, dobro je sto mozes ostati trudna a sada treba otkriti zakaj se ne prima.


    Tigric, cestitke joj jednom

  24. #24
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    jutro! oh petak....a danas sa posla ravno na svadbu....ko će to izdržati.....
    počeo me hvatati onaj umor, ja ga sad povezujem sa trudnoćom, amožda je i i nije, ali strašno sam pospana i onak jedva se krećem...
    ali ono što me muči je što me cice niš ne bole, ali uopće..ni najmanje...danas sam ponovila test i opet je pozitivan..tako da me malo to čudi...
    ne sjećam se više kako je to bilo prvi puta

  25. #25
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj tigrić prvotno napisa Vidi poruku
    jutro! oh petak....a danas sa posla ravno na svadbu....ko će to izdržati.....
    počeo me hvatati onaj umor, ja ga sad povezujem sa trudnoćom, amožda je i i nije, ali strašno sam pospana i onak jedva se krećem...
    ali ono što me muči je što me cice niš ne bole, ali uopće..ni najmanje...danas sam ponovila test i opet je pozitivan..tako da me malo to čudi...
    ne sjećam se više kako je to bilo prvi puta
    To te ne treba brinuti, puno cura ima isti simptom ni moje nisu podivljale do 8tt

  26. #26
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    a baš bi bilo dobro da jesu podivljale, kak ti kažeš pa da mi fino popune haljinu za večeras a ne da moram pod pauzom trčati kupovati neki push up u koje ću sfrkati svoje ispuhanke

  27. #27
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    lista za 06.06.2014.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    (ne)čekalice:



    vucica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 29 dc


    odbrojavalice:


    nivesa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24 dc
    tayla ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23 dc
    bubicazubica ~~~~~~~~~~~~~~~ 22 dc
    vatra86 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 17 dc
    techna ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14 dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13 dc
    sreća_83 ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12 dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12 dc
    kadulja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 11 dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 9 dc
    sandra1971 ~~~~~~~~~~~~~~~ 8 dc
    aliana79 ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 6 dc
    mami ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 5 dc
    lorelai ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 5 dc
    žužy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 4 dc

  28. #28
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj tigrić prvotno napisa Vidi poruku
    a baš bi bilo dobro da jesu podivljale, kak ti kažeš pa da mi fino popune haljinu za večeras a ne da moram pod pauzom trčati kupovati neki push up u koje ću sfrkati svoje ispuhanke
    Mah nesh ti veselja kad po noci legnem na jednu pa jauknem,a i nemres nikaj s njima jer bole tak da ni mm nema nish od toga.Samo smetaju.

    Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

  29. #29

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    techna da,lh jest poz. u trudnoči.
    A nakon zadnjeg svog poz. hcg testa sam izvadila betu i bila je neg.
    Kaj se tiče lh,neznam kaj da rečem...iz nekog razloga mi je lh povišena pred kraj ciklusa.Ne sve dane,več bude poz. i drugi dan svijetlija druga crtica i onda je više nema i menga dojde.
    P.S. sad ja zamišljam tebe i bubi kak uz kavu raspravljate o mojim mogučim biokemijskim
    nemoj se srditi, samo brinemo...

    a što se povišene lh tiče, ja mislim da ništa od toga ne može biti slučajno,

    kod mene ti recimo lh nije nikada pozitivna i isto sam mislila da je to eto kod mene tako,
    da bi sada ispalo da imam LUF i da mi fakat najčešće ne pucaju folikuli,

    ima dr. koji takve stvari ne šljive, ali ima i onih koji sve to uzimaju u obzir
    Posljednje uređivanje od techna : 06.06.2014. at 10:08

  30. #30

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Tigrić, čestitam

    eto i ja danas slavim jer moje curice pune 7 godina .

    ne mogu vjerovati da je već toliko prošlo....


    btw. jučer i danas me rastura desni jajnik, ono - baš boli,
    na folikulometriji su mi rekli da baš na njemu imam dva folikula, tak da je to sigurno O,
    ali nešto sam googlala u vezi te ovulacijske boli i naišla na mišljenja da to baš i nije normalno,
    kao što niti jedna bol zapravo nije normalna.
    što mislite o tome? da li je vas koje ste uspjele ostati T u tom ciklusu bolio jajnik oko O?

  31. #31
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    Tigrić, čestitam

    eto i ja danas slavim jer moje curice pune 7 godina .

    ne mogu vjerovati da je već toliko prošlo....


    btw. jučer i danas me rastura desni jajnik, ono - baš boli,
    na folikulometriji su mi rekli da baš na njemu imam dva folikula, tak da je to sigurno O,
    ali nešto sam googlala u vezi te ovulacijske boli i naišla na mišljenja da to baš i nije normalno,
    kao što niti jedna bol zapravo nije normalna.
    što mislite o tome? da li je vas koje ste uspjele ostati T u tom ciklusu bolio jajnik oko O?
    U prosloj da u ovoj ne,ni u pretprosloj nije a imala sam ovul.bol svaki mjesec

    Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

  32. #32
    vucica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Jug...
    Postovi
    1,295

    Početno

    Jutro cure!
    Kao prvo, Tigrić čestitam!!
    Vidim jedina sam u ljubičicama, zapravo nisam jer mi je danas došla M..ali Srećo ništa mi ne piši, želim da me skineš s liste..odlučila sam ovo ljeto biti opuštena, i ništa ne pratiti, ni dc, ni nikakve simptome..Moram odmoriti cijelo tijelo i um i dovesti ga u ravnotežu, zaslužilo je nakon duge napetosti i stresa. Kao što je Aliana79 napisala, nikakvo tempiranje(btw dobrodošla i što prije ošla trbušasta) ..želim mozak na pašu u svim područjima.
    Vama svima sretno i puno ~~~~~~~~~~~~~~~~, možda se opet vratim, ponekad i javim..

  33. #33
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Djevojke, helou!

    Jučer popodne sam imala epizodu... Ajme... Bila sam s E. u parku i tamo je bilo brdo mama i tata, što zajedno, što odvojeno, djece kao u vrtiću. Bilo je trudnica, jedna guralica kolica (obje su susjede iz naše zgrade), ma svega... Stisnulo me svašta. I sve u vezi toga, pa u vezi atopijskog dermatitisa kojeg E. ima, pa hoće li je primiti u vrtić, a naravno mame u parku se raspričale o tome, pa znaju jedna drugu, pa znaju se djeca, aj aj aj... Ne znam, mislim da su mi se i druge stvari motale u glavi... Nakon 45 min. promišljanja, E. i ja smo otišle šetati se i kamo ćemo? Do crkve. Blizu je naše zgrade. Tamo sam 10 min. plakala i molila se. Ma to su bili potoci suza: Ušle smo u crkvu, tamo mir i tišina, miris crkve... Blaženo... Napokon sam se smirila i eto me, kao nova!

    Ma kako me bilo stisnulo, grozno.

    Vucica, odmori se, uživaj.... Ponekad navrati.

    Javi kad zatrudniš.
    Posljednje uređivanje od Sreća_83 : 06.06.2014. at 10:31

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    ljubilice, uvijeti jesu bolji u UK, ali, kad imas zdravstvenih problema ni vrhunske bolnice ti nisu neka utijeha. Mislim da su Hrvatski doktori puno invanzivniji kad su pregledi u pitanju. U HR zena nakon spontanog cesce ide na kiretazu, vadi se krv, provjerava urin, beta...sve zivo. Ovdje vole pustiti sve svojim tokom. Zivim ovdje vec 4 godine, rodila sam tu, a jos ginekologa nisam vidjela. Papu ti uzme medicinska sestra kod lijecnika opce prakse i to je to. Kad sam pobacila i nazvala dokrora, on je sve sa mnom rijesio telefonski. Tako da, eto, nije ni vani nesto specijalno. Ali bolnice su im zato kao hoteli sa 5*
    A da li kod vas ima Napro? Oni su jako popularni u Irskoj, a ne znam kako je s tim u UK?
    Imaju jako puno dobrih iskustava sa ponavljajućim pobačajima (i idiopatima).
    Ja se liječim u Galwayskoj klinici.
    Osobno sam upoznala dosta žena koje su imale uspjeha kod njih nakon dugo pokušavanje drugdje i neuspjelih IVF-ova.


    evo tu ti je jedan forum na kojem žene pričaju o svojim iskustvima:

    http://www.weddingsonline.ie/discuss...o-t184668.HTML

    mada je kod tebe možda stvarno to sve splet okolnosti i uspijete bez nekih daljnjih pretraga

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Sreća_83 prvotno napisa Vidi poruku
    Djevojke, helou!

    Jučer popodne sam imala epizodu... Ajme... Bila sam s E. u parku i tamo je bilo brdo mama i tata, što zajedno, što odvojeno, djece kao u vrtiću. Bilo je trudnica, jedna guralica kolica (obje su susjede iz naše zgrade), ma svega... Stisnulo me svašta. I sve u vezi toga, pa u vezi atopijskog dermatitisa kojeg E. ima, pa hoće li je primiti u vrtić, a naravno mame u parku se raspričale o tome, pa znaju jedna drugu, pa znaju se djeca, aj aj aj... Ne znam, mislim da su mi se i druge stvari motale u glavi... Nakon 45 min. promišljanja, E. i ja smo otišle šetati se i kamo ćemo? Do crkve. Blizu je naše zgrade. Tamo sam 10 min. plakala i molila se. Ma to su bili potoci suza: Ušle smo u crkvu, tamo mir i tišina, miris crkve... Blaženo... Napokon sam se smirila i eto me, kao nova!

    Ma kako me bilo stisnulo, grozno.


    i ja plakala neki dan zbog odlaska iz vrtića i upisa u školu.
    a onda me opet ulovila tuga kako sam nezahvalna! pa imam 2 prekrasne djece,
    i hvala bogu da rastu i polaze u školu!

    samo kod mene je ovakvo raspoloženje baš vezano uz PMS,
    ono - plačem samo jedan dan u mjesecu, i to dan prije nego dobijem M,
    vidim da je i tebi vještica stigla pa ti je vjerojatno pogoršala situaciju u glavi...

    jadne mi s našim hormonima i njihovim oscilacijama!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj tigrić prvotno napisa Vidi poruku
    jutro! oh petak....a danas sa posla ravno na svadbu....ko će to izdržati.....
    počeo me hvatati onaj umor, ja ga sad povezujem sa trudnoćom, amožda je i i nije, ali strašno sam pospana i onak jedva se krećem...
    ali ono što me muči je što me cice niš ne bole, ali uopće..ni najmanje...danas sam ponovila test i opet je pozitivan..tako da me malo to čudi...
    ne sjećam se više kako je to bilo prvi puta
    moje nisu niti boljele, niti narasle, niti na početku, niti do kraja T.
    a umorna i usporena si sigurno od T. To ti je znak da je sve ok. Progesteron radi svoje.

  37. #37
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Prvi puta cujem za Napro. Bas sam sad istrazila. Zvuci super i blizu su mi klinike jer zivim u S. Irskoj. Jedini je problem sto ga ne pokriva NHS
    Hvala ti na ovom linku. Muz i ja cemo prvo u fertility clinic da nam postave dijagnozu, pa se onda mozemo baciti na Napro. Nama ionako IVF ne bi pomogao jer ja zatrudnim gotovo svaki ciklus. Porod sa kceri mi je bio jaaako dug i tezak. Nisam imala cijelu trudnocu niti jednu striju, a cura me toliko ludjacki ritala za vrijeme poroda da mi je trbuh nakon njega bio prepun strija. Cak si razmisljam da mi se nije maternica ostetila za vrijeme poroda pa ne moze vise zadrzati bebu. Znam da zvuci glupo i priznajem, nemam pojma o medicini, ali, to su neka moja razmisljanja...

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    A da li kod vas ima Napro? Oni su jako popularni u Irskoj, a ne znam kako je s tim u UK?
    Imaju jako puno dobrih iskustava sa ponavljajućim pobačajima (i idiopatima).
    Ja se liječim u Galwayskoj klinici.
    Osobno sam upoznala dosta žena koje su imale uspjeha kod njih nakon dugo pokušavanje drugdje i neuspjelih IVF-ova.


    evo tu ti je jedan forum na kojem žene pričaju o svojim iskustvima:

    http://www.weddingsonline.ie/discuss...o-t184668.HTML

    mada je kod tebe možda stvarno to sve splet okolnosti i uspijete bez nekih daljnjih pretraga

  38. #38
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Techna, nije mi vještica došla. Mislim, jeste prije 12 dana. Danas mi je 12 DPO i akcije su u punom jeku!

    Ne znam ni ja što mi je bilo, tuga me obuzela, ali ipak sam zahvalila dragom Bogu na svemu što imam.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    YM,
    obzirom na 3 biokemijska, preporucam ti da ucinis trombofilijske i imunoloske pretrage, popis imas na pdf-u potpomognuta, tema imunoloske pretrage.
    Nadam se da necu nikoga uvrijediti, ali Napro je skupo placanje otkrivanja tople vode. Svaki dobar socijalni ginekolog moze ponuditi ono sto nude pruzatelji Napro usluge, ali na teret HzZO-a. Ne znam naravno kakva je situacija u Irskoj i UK, mozda za Vas Napro i je dobra opcija (iako se meni ne svidjaju jer su pod okriljem crkve), ali govorim za cure iz Hrv.

  40. #40
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    sreco, nekako razumijem kako si se osjecala. Nekad su stvarno suze najbolji lijek. Kcer i ja smo juce pokopale "brata". Napravila sam smotuljak od papira u kojeg sam ga poloziila, zavezala spagom i utaknula par malenih stabljika svijeze lavande. Pustila sam kcer da odabere mjesto za grobic. Predivno mjesto u sumi pored panja i paprati. Nazvale smo ga Mor (Duro Sudeta). Tamo sam isplakala sve suze, rekla sto mi je znacila ta trudnoca, koliko ce mi nedostajati uspomene koje smo kao obitelj planirali stvoriti sa njime, kako je bio voljen i zeljen i tako sam se rastala od njega. Ipak, tijesi me spoznaja da je on sada u najljepsem mjestu u Svemiru i da je moja predivna 2,5 godisnja kcerka bila pored mene. Sreco, mislim da postoji neki blagoslov u trenutcima tuge jer nas ona uci zahvalnosti. Zahvalnosti na nasim kcerima. I one zene koje nemaju niti jedno dijete, tuzno je kad se trudnoca ne dogadja, ali divna je stvar imati pored sebe osobu koju toliko volis da ti je nezamislivo da vas dvoje nemozete stvoriti novo bice kroz tu silnu ljubav koju osjecate jedno za drugo. Mnogi ljudi jos uvijek traze nekoga pored koga ce se tako osjecati...

  41. #41
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    Sreco, mislim da postoji neki blagoslov u trenutcima tuge jer nas ona uci zahvalnosti. Zahvalnosti na nasim kcerima. I one zene koje nemaju niti jedno dijete, tuzno je kad se trudnoca ne dogadja, ali divna je stvar imati pored sebe osobu koju toliko volis da ti je nezamislivo da vas dvoje nemozete stvoriti novo bice kroz tu silnu ljubav koju osjecate jedno za drugo. Mnogi ljudi jos uvijek traze nekoga pored koga ce se tako osjecati...
    Potpisujem. Uopće je blagoslov imati voljenog muškarca i obrnuto. Ne mogu zamisliti u kakvom psihičkom stanju bih bila (jako sam krhka) da ga nemam, a kamoli onda ni jedno dijete. Sreća ipak vodi u odnosu na tugu. Bila bih jako bezobrazna i naprasna kad ne bih bila zahvalna. Jedna riječ, a čini čuda. Daje mir...

    Evo, sjećam se sad moje braće, imaju preko 35 godina, a voljenu nemaju. Srce me boli, ali dotući će me, ako još i o tome idem razmišljati. Blagoslovljena sam sa milijun blagoslova i hvala Bogu na tome, naročito pri tome mislim što moja obitelj i ja možemo: vidjeti, čuti, mirisati, disati, hodati, trčati, njušiti, osluškivati... bezbroj toga.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    YM,
    obzirom na 3 biokemijska, preporucam ti da ucinis trombofilijske i imunoloske pretrage, popis imas na pdf-u potpomognuta, tema imunoloske pretrage.
    Nadam se da necu nikoga uvrijediti, ali Napro je skupo placanje otkrivanja tople vode. Svaki dobar socijalni ginekolog moze ponuditi ono sto nude pruzatelji Napro usluge, ali na teret HzZO-a. Ne znam naravno kakva je situacija u Irskoj i UK, mozda za Vas Napro i je dobra opcija (iako se meni ne svidjaju jer su pod okriljem crkve), ali govorim za cure iz Hrv.
    Jesi li bila kod njih ili odakle ti informacije o njima?
    Napro je jedna od mnogobrojnih fertility klinika, a kao i sve druge fertility klinike ima svoje specifičnostima u lijećenju.
    Na linku koji sam stavila, ali i mnogim drugima se vidi da se tisuće žena lijeći kod njih,
    mnoge od njih uspješno (neke naravno i ne), mnoge nakon što MPO stručnjaci nisu našli korijen njihova problema,
    nego su ih bez toga furali po postupcima. Osobno znam dosta slučajeva koji su bili uspješni kod Napro.
    Njihove metode lijećenja su povezane sa novim trendovima u liječenju nekih drugih
    kroničnih i autoimunih bolesti.
    A što se skupoće tiće, koliko vidim žene koje idu u MPO ionako sve više koriste različite vitamine i pripravke i kad bi se sve to zbrojilo
    nikako ne dostižu cijenu lijekova koje koristi Napro.
    A i u HR već ima dosta ginića i MPO-ovaca i to onih renomiranih koji surađuju s njima.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    O napro sam se informirala s nasih i inozemnih njihovih stranica.
    Ja ne kazem da to nece pomoci, samo smatram da znanja koja imaju nisu nista novo, nego ih mozda koriste na drugi nacin.
    Zasto napro mora biti pod okriljem crkve, taj dio nisi komentirala...

  44. #44
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Techna, sretan rođendan tvojim curama!!! Za cure sokić


    Za nas dvije

  45. #45
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    nemoj se srditi, samo brinemo...

    a što se povišene lh tiče, ja mislim da ništa od toga ne može biti slučajno,

    kod mene ti recimo lh nije nikada pozitivna i isto sam mislila da je to eto kod mene tako,
    da bi sada ispalo da imam LUF i da mi fakat najčešće ne pucaju folikuli,

    ima dr. koji takve stvari ne šljive, ali ima i onih koji sve to uzimaju u obzir
    Ma kaj bi srdila,ja se neznam srditi hahahaha
    Nego,sretan vam rođendan!! (ovaj zadnji je za tortu,kakva je??)

  46. #46
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    vucice,nek ti je sretno i lijepo ljeto ,i da nas jako brzo razveseliš veselim vijestima!

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Ma kaj bi srdila,ja se neznam srditi hahahaha
    Nego,sretan vam rođendan!! (ovaj zadnji je za tortu,kakva je??)
    hvala, hvala!

    imamo ledeni vjetar od jagoda i malina (po mome ukusu)
    i ferrero roshe (curke odabrale, iako meni baš nije prikladan za ljetne ročkase)
    sinoć bila do u gluho doba noći pa sad malo zijevam...

    vučice samo tako!
    mislim da bi nam svima ovdje koristilo da malo pustimo pamet na pašu

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Sreća_83 prvotno napisa Vidi poruku
    Techna, sretan rođendan tvojim curama!!! Za cure sokić


    Za nas dvije
    Moože

  49. #49

  50. #50
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Potpisujem...
    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    sreco, nekako razumijem kako si se osjecala. Nekad su stvarno suze najbolji lijek. Kcer i ja smo juce pokopale "brata". Napravila sam smotuljak od papira u kojeg sam ga poloziila, zavezala spagom i utaknula par malenih stabljika svijeze lavande. Pustila sam kcer da odabere mjesto za grobic. Predivno mjesto u sumi pored panja i paprati. Nazvale smo ga Mor (Duro Sudeta). Tamo sam isplakala sve suze, rekla sto mi je znacila ta trudnoca, koliko ce mi nedostajati uspomene koje smo kao obitelj planirali stvoriti sa njime, kako je bio voljen i zeljen i tako sam se rastala od njega. Ipak, tijesi me spoznaja da je on sada u najljepsem mjestu u Svemiru i da je moja predivna 2,5 godisnja kcerka bila pored mene. Sreco, mislim da postoji neki blagoslov u trenutcima tuge jer nas ona uci zahvalnosti. Zahvalnosti na nasim kcerima. I one zene koje nemaju niti jedno dijete, tuzno je kad se trudnoca ne dogadja, ali divna je stvar imati pored sebe osobu koju toliko volis da ti je nezamislivo da vas dvoje nemozete stvoriti novo bice kroz tu silnu ljubav koju osjecate jedno za drugo. Mnogi ljudi jos uvijek traze nekoga pored koga ce se tako osjecati...

Stranica 1 od 23 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •