Stranica 3 od 28 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1354

Tema: Odbrojavanje 8,9,10,11/14 ... by AdrianovaMamica, PileMalo, Maminaljubav i MazaMala

  1. #101
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Pozdrav cure, eto mene opet. Hvala na razumijevanju kad su u pitanju bezobrazne frendice. Mislim da sam se ove rijesila...

    Stork, cestitam na plusicu! Nadam se da ce ovaj puta biti skolski. Treci puta Bog pomaze!

    Eto i mene u ljubicicama, makar nista od bebaca ovaj mjesec, ono i kad sam planirala napraviti bebu sam se u zadnji tren ukakila u gace od straha i rekla muzu da gumicu stavi. Nadam se da ce iduci ciklus biti sa manje straha i panike.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za 23.09.2014.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    (ne)čekalice:


    stork ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 33 dc
    +
    nivesa~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 28 dc
    yummy_mummy ~~~~~~~~~~~~ 26 dc
    ženica_85~~~~~~~~~~~~~~~~25 dc


    odbrojavalice:



    ivekica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24 dc
    <mišica> ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22 dc
    ivana.sky ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21 dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 18 dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19 dc
    zadarmamica ~~~~~~~~~~~~~~~ 13 dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~~~ 12 dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12 dc
    mami2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 11 dc

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutro!

    Kavica za ekipu je kuhana.

    Ženica dobro došla u gornji dom!

  4. #104
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    jutro zene! polako svi simptomi pmsa tu, ocekujem vjesticu

  5. #105
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Cure koje su imale biokemijsku...dali ste odmah iduci ciklus isle na trudnocu ili ste preskocile?
    Rekla mi je ginekologica kao da mogu ali bolje da preskocim ovaj ciklus.
    A ja se mislim da bar jedan dan probam pa vidim oce li se uvatiti.

  6. #106
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Dobro jutro svima

    Zadarmamica, nažalost nemam savjet oko toga.

    Sinoć sam se gadno posvađala s dragim. Nekad mi da smo na istoj razini, a nekad uopće ne vidim budućnost s njim pa se zapitam ima li doista smisla da sad radimo bebu. To može samo odmoći. Teško mi je samoj, a tako bi bilo i da imamo bebaca. On non stop radi. Jesam li ja luda sto se nikako ne mogu pomiriti s tim? Znam da nije ni njemu lako. Baš sam nikakva malo sam offtopic, ali nemam s kim podijelit to.

  7. #107
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje su imale biokemijsku...dali ste odmah iduci ciklus isle na trudnocu ili ste preskocile?
    Rekla mi je ginekologica kao da mogu ali bolje da preskocim ovaj ciklus.
    A ja se mislim da bar jedan dan probam pa vidim oce li se uvatiti.
    Obicno sam do sad cula da cure uspjesno ostanu t odmah nakon biokemijske...ne znam..

  8. #108
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Mene bole cice. Danas i pecka onak unutra

  9. #109
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Obicno sam do sad cula da cure uspjesno ostanu t odmah nakon biokemijske...ne znam..
    O tome sam i ja citala.moram muza nagovoriti jer on se sada boji da nebi opet lose zavrsilo.

  10. #110
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj ivekica prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoć sam se gadno posvađala s dragim. Nekad mi da smo na istoj razini, a nekad uopće ne vidim budućnost s njim pa se zapitam ima li doista smisla da sad radimo bebu. To može samo odmoći. Teško mi je samoj, a tako bi bilo i da imamo bebaca. On non stop radi. Jesam li ja luda sto se nikako ne mogu pomiriti s tim? Znam da nije ni njemu lako. Baš sam nikakva malo sam offtopic, ali nemam s kim podijelit to.

  11. #111
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    e sad sam totalno zbunjena, FF mi je u tablici pokazao da mi je ovulacija bila u petak, iako nisam imala nikakvih drugih znakova osim blagog rasta temperature
    a sad sam piškila na lh trakicu i skroz je tamna kao i kontrolna linija, tak da pretpostavljam da bi ovulacija trebala biti uskoro (inače, piškila sam i jučer i prekjučer i bila je skroz blijeda)
    jel moguće da pcos utječe na lh trakice pa da je ovo lažno pozitivan test za ovulaciju, ili mi je temperatura pod utjecajem pcosa pa je FF krivo izračunao?

  12. #112
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    misica ja imam pcos, anovulacijske cikluse i pratim cikluse s trakicama, bez obzira sto ovulacije nemam, vec preko 6mj... ako je zbilja pcos i disbalans hormona, jako tesko ces uhvatit ovulaciju... prvo pitanje jel je uopce i imas (sto ces vidit po progesteronu), ne zelim te obeshrabriti ali kod pcosa je to jako zeznuto... a drugo tebi je lh u krvi stalno povisen i trakice ti ne pokuzaju realno ono sto je...

    tolko iz mog isksutva i razgovorima sa doktorima i specijalistima, rijesi sve nalaze, ne zamaraj se trakicama i simptomima ovulacije dok oni ne dodju, samo spontano, pa ces znat vise kad nalazi dodju...

    p.s. imas pp

  13. #113
    Ženica_85 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj ivekica prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro jutro svima

    Zadarmamica, nažalost nemam savjet oko toga.

    Sinoć sam se gadno posvađala s dragim. Nekad mi da smo na istoj razini, a nekad uopće ne vidim budućnost s njim pa se zapitam ima li doista smisla da sad radimo bebu. To može samo odmoći. Teško mi je samoj, a tako bi bilo i da imamo bebaca. On non stop radi. Jesam li ja luda sto se nikako ne mogu pomiriti s tim? Znam da nije ni njemu lako. Baš sam nikakva malo sam offtopic, ali nemam s kim podijelit to.
    Pozdrav cure svima, posebno nosečicama (trudnicama
    Da, u gornjem domu sam, ali mislim da je tipičan PMS.
    Draga Ivekica, ako ti je utjeha, ima još ženica koje su zbog prirode posla muža (ing. građevine, stalno na terenu, van Zg-a) često same, a još sam dobila i poslovno uvjetovani otkaz 15.9. (naslutilo se da planiram trudnoću, da, daaa), tako da sam fakat sama doma i teško je ulovit muža...
    Između razgovora za posao, onda još razmišljam o njemu, koječemu i sredstvima koja pospješuju trudnoću!He, hee...
    Evo, samo ovaj mjesec sam investirala 20 € u onaj Conceive + fertility Lubricant i napunila kutijicu medom i cimetom (pročitala nedavno da su ženama koje nisu mogle zatrudnjeti u Japanu i Kini mazale desni 3 x dnevno s tom smjesicom i pomoglo bi).
    Tako da... samo polako i smireno!
    Imala sam i ja ludu fazu prije par mjeseci, gdje sam svaku M doživljavala kao vlastiti nesupjeh i plakala sam u prosjeku svakih 5 dana, ali jednostavno sam uz pomoć muža promijenila svijest o tome svemu i sad gledam samo pozitivno, s vjerom!
    Teško je "ne misliti na torticu" , ali da se cure i samo hrabro! Mi žene smo čudo!!!

  14. #114

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za 24.09.2014.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    (ne)čekalice:


    stork ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 34 dc
    +
    nivesa~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 29 dc
    yummy_mummy ~~~~~~~~~~~~ 27 dc
    ženica_85~~~~~~~~~~~~~~~~26 dc
    ivekica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 25 dc

    odbrojavalice:



    <mišica> ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23 dc
    ivana.sky ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22 dc
    kudri ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19 dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20 dc
    zadarmamica ~~~~~~~~~~~~~~~ 14 dc
    nestrpljiva anka ~~~~~~~~~~~~~ 13 dc
    hellokitty ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13 dc
    mami2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12 dc

  15. #115

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutroooooooo!

    Služim kavu i ˘~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve.

    Ivekica dobro došla u gornji dom.

    Ajmo simptome na sunce.

    Gdje nam je naša trudnica?

    Žuži javi nam se.

  16. #116
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Hvala na pozitivnim vibrama
    Mami, obzirom na 1 odnos i to prekjučer, ako se dogodi,malog ću prozvati Houdini ili Coperfield haha.
    Ostalima u gornjem domu šaljem isto puno vibri. Nadam se da ste imale više sreće.
    Puse svima
    I trudnice, izvijesti nas, nemoj nas držati u neizvjesnosti

  17. #117
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Tu sam MAMI,mislim ja na vas!

  18. #118

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Tu sam MAMI,mislim ja na vas!
    Kada je ET.

  19. #119
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Vjerojatno u subotu,sutra budem znala.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno u subotu,sutra budem znala.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ !

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Žužy go girl!
    Kod mene osim 3 prišta na bradi i vjetrova, tu i tam cicke malo sa strane zabole kad skinem gudnjak i drugo niš. Ok, legnem i poslije ručka i nemrem iza 9 navečer gledati, al' čeznem za onim pravim simptomima kaj sam imala prilike iskusiti u prijašnjim T...
    Gornjodomkama

  22. #122

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj stork prvotno napisa Vidi poruku
    Žužy go girl!
    Kod mene osim 3 prišta na bradi i vjetrova, tu i tam cicke malo sa strane zabole kad skinem gudnjak i drugo niš. Ok, legnem i poslije ručka i nemrem iza 9 navečer gledati, al' čeznem za onim pravim simptomima kaj sam imala prilike iskusiti u prijašnjim T...
    Gornjodomkama
    Draga tek si na početku, doći će i ostali simptomi, opusti se i uživaj.

  23. #123
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Ja sam imala zaredom tri biokemijske. Nema potrebe preskakati. Jedino ako ces se ti osjecati bolje psihicki, preskoci, ako je sve to za tebe prevvise...
    Bila sam kod vrhunskog strucnjaka bas radi tih biokemijskih i rekao je da ne treba preskakati. Jedino sto je jos napomenuo da uzimam 1 mg folne kiseline umjesto 400 mikrograma.

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje su imale biokemijsku...dali ste odmah iduci ciklus isle na trudnocu ili ste preskocile?
    Rekla mi je ginekologica kao da mogu ali bolje da preskocim ovaj ciklus.
    A ja se mislim da bar jedan dan probam pa vidim oce li se uvatiti.

  24. #124
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Uuuuuuuuuuuuuu, zuzi, jesi li ti to trudna? Bas sam mislila neki dan na tebe i kako si ti ovdje najdulje i da bi bio red da zatrudnis...nadam se da su moje misli isle drito iz moje glave u Bozje usi

  25. #125
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala zaredom tri biokemijske. Nema potrebe preskakati. Jedino ako ces se ti osjecati bolje psihicki, preskoci, ako je sve to za tebe prevvise...
    Bila sam kod vrhunskog strucnjaka bas radi tih biokemijskih i rekao je da ne treba preskakati. Jedino sto je jos napomenuo da uzimam 1 mg folne kiseline umjesto 400 mikrograma.
    Upravo me zvala frendica da su neki dojt rekli jednoj da ni u ludilu jesti tunu zbog metala.ona ostecuje plod.znala sam da nesmim puno u trudnoci ali prosli mjesec sam ju jako puno jela.sada vise ne.ta je cura imala spontani.
    Posljednje uređivanje od zadarmamica : 24.09.2014. at 12:59

  26. #126
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,471

    Početno

    YM, mislim da si nešto krivo shvatila. u subotu bi žužy trebala imati transfer...ako se ne varam.

    cure, kako u potpis stavit graf ff. znam da ste već to jednom objašnjavale, ali ne mogu pronaći gdje. sama ne uspjevam.

  27. #127
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Dobro, zabuna. To ja citam ono sto bi zeljela

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    YM, mislim da si nešto krivo shvatila. u subotu bi žužy trebala imati transfer...ako se ne varam.

    cure, kako u potpis stavit graf ff. znam da ste već to jednom objašnjavale, ali ne mogu pronaći gdje. sama ne uspjevam.

  28. #128
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Yummy,slobodno neka ode iz tvojih usta u božje uši
    Nisam trudna,u postupku smo vračanja smrzlića.

    zadarmamica,tuna ima dosta žive u sebi,koja pak šteti plodu..tako da je ne preporučaju jesti više od jedne konzerve tjedno. I to bijele tune,jer ona ima manje žive.
    http://www.roda.hr/article/read/sto-...ca-treba-znati

    kudri ,na vrhu stranice imaš opciju Sharing pa klikneš na to. Zatim na Setup,i onda skopiraš link koji ti se pojavi u prozorčiću.
    I zaljepiš ga u potpis.
    Posljednje uređivanje od žužy : 24.09.2014. at 13:17

  29. #129
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Tuna se izbjegava u trudnoci radi zive. Isto kao i sabljarka, grdobina, morski pas. Razlog je taj sto ziva ostecuje mozak zapravo. Kako u biokemijska nastaje uglavnom radi krivo rasporedjenog DNK, sumnjam da je to sto si jela tunu razlog tvoje biokemijske. Naravno, dobro je da ju izbjegavas u buducnosti iskljucivo iz razloga kako bi se mozak djeteta razvio. Meni je to dokrotica sve lijepo objasnila u mojoj prvoj trudnoci. Dakle tuna NECE izazvati pobacaj ali i dalje nije preporucljiva....

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo me zvala frendica da su neki dojt rekli jednoj da ni u ludilu jesti tunu zbog metala.ona ostecuje plod.znala sam da nesmim puno u trudnoci ali prosli mjesec sam ju jako puno jela.sada vise ne.ta je cura imala spontani.

  30. #130
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    http://magazin.net.hr/zdravlje/istra...ansi-za-uspjeh

    Eto zuzi, sve je jasno! Ovaj put imas vece sanse za uspijeh. Ja se iskreno nadam da ces zatrudniti sa blizancima kad vec tako dugo cekas.
    A sada, moje zelje za tvoje dvojceke:
    curica i decko-tako da dobijes odmah oba spola.
    decko da jako puno spava. curica malo manje, tako da ti ne bude dosadno
    da oboje budu debeli i veseli i da se dobro slazu
    da ih ne rodis prije 38. tjedna
    i da imas jutarnje mucnine (tako da mi ovdje ne budemo previse ljubomorne )

  31. #131
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Fala ti Yummy na lijepim željama.
    Živila ti meni i došla mi u babinje sa istima!

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga tek si na početku, doći će i ostali simptomi, opusti se i uživaj.
    Ma baš sam onak smireno radosna, za razliku od prošle, dje sam od samog početka osjećala da nekaj nije kako treba. Samo bih željela trudničko kukanje zbog simptoma što prije

  33. #133
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Nema frke! Stizem u babinje!

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    I da, žužy fakat je vrijeme da ti se nekaj prije

  35. #135
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Kaj ne da je?
    Več sama sebi na živce idem viseči tu s vama mladima..

    A tebi,nek sve moguče trudničke radosti počnu što prije

  36. #136
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,471

    Početno

    stork, čestitam!!!žužy, držim fige da je to TVOJ MJESEC!! i ne, nisam skužila kako se stavi link...baš sam plavuša. nije mi se ništ pojavilo u prozorčiću. da kopiram link koji se pojavi u traci za upis web adrese?

  37. #137
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ne,nebu ti tak uspjelo,slalo nas bude na naše grafiće koje imamo a ostale na naslovnicu.
    Dakle,na samom vrhu svoje naslovnice imaš: Home Data View Analysis Sharing Chart Settings
    Ti stavi miša na Sharing. Otvorit će ti se red stavki koje možeš odabrati.
    Ispod Charting Home Page ti piše Setup,klikni na to.
    Pojavit će ti se u prvom redu - Your Charting Home Page Web Address:
    Ti skopiraj ono što ti piše ispod toga. Znači,nije to link na koji možeš kliknuti,več piše u "normalnom obliku".
    Aj probaj.

  38. #138
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,471

    Početno

    Piše mi u prvom redu: Your intro Message...????aaa.sad kužim. morala sam skrolati do dna stranice i kliknuti Create your home page! E,sad radi.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Žuži pa nisu baš svi mladi ovdje, ima nas starih koka.

    Kudri uspjela si, ja kad sam svoj stavljala, stavila sam od Žuži kako nemam pojma hahaha.

  40. #140
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Žuži držim fige da ti bude uspješan transfer i da dobiš bebu

  41. #141
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Juce sam bila naručena za pregled, ali me dr nije pregledala niti mi radila uzv da vidi jel se ja se nadam bebe razvijaju. Mislila sam da će radit uzv s obzirom da se zadnji put vidjela samo gestacijska vrećica. Umjesto toga šalje mene i muza na Rebro na gensko savjetovanje. Pitala da radim i biopsiju kad dođe vrijeme, rekla sam da ne zelim. Rekla je da u tom slučaju cu joj morati nesto potpisat i da jos razmislim, te da ako ništa bar mogu obavit to gen.test. I da dođem tek kad dobijem to mišljenje iz Zg. Zanima ju sta ce reci. I ona i moja mama zasad lagano dižu paniku, a ja se nadam da se nece proširiti i na moju ostalu okolinu. Ja se trudim ne sekirat i nedam da me ista dira, vjerujem u pozitivan ishod i da ce sve biti u redu. Živim dan po dan i nadam se najboljem. Jos ne povraćam, cike me i dalje ne bole, samo mi je ponekad jedva mučno i puno puno mi se spava, eto to je od mojih simptoma zasad.

  42. #142
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    I zaboravih reci, jos neznam jel u meni jedna il dve bebe, ja od sveg srca zelim da su dvije s obzirom da je blizanackih trudnoća u mojoj obitelji bilo, onda nada postoji. Pa vidjet cemo...

  43. #143
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Adrianova mamice, navijam za dvojceke! Zamisli da ti i zuzi obje nosite blizance, bila bi to plodna jesen, ulala! Drzim vam svima fige!

  44. #144
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~ drzim fige!!!

    i kod mene u familiji su dvojceki

  45. #145
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Gusti bjeli onak kremasti iscjedak????
    Kaj je to ?

  46. #146
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    To je pms iscijedak, bar kod mene....

  47. #147
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Bok curke. Eto, pms me opako hvata. Kako svaki ciklus dolazi kraju, bojim se sto ce mi slijedeca ovulacija donijeti i onda razmisljam o izgubljenim trudnocama. Jos uz to sam cula pjesmu Garth Brooksa, the dance...
    Nekako bih ju posvetila svojim, a i vasim andjelima. Ovo je moja verzija te pjesme (malcice sam ju izmijenila):

    Looking back on the memory of
    The dance we shared neath' the stars above
    For the moment all the world was right
    How could I have known that you are going to die

    And now, I'm glad I didn't know
    The way it all would end the way it all would go
    Our life are better left to chance I could have missed the pain
    But I'd have had to miss the dance

    Caring you I carried everything
    For a moment wasn't I a queen
    But if I'd only known how the queen would fall
    Hey who's to say you know I might have changed it all

    And now I'm glad I didn't know...

    https://www.youtube.com/watch?v=KGlhQ1_HIqs

  48. #148
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    To je pms iscijedak, bar kod mene....
    Glavno da nije upala....

  49. #149
    Ženica_85 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Yummy_mummy prvotno napisa Vidi poruku
    Adrianova mamice, navijam za dvojceke! Zamisli da ti i zuzi obje nosite blizance, bila bi to plodna jesen, ulala! Drzim vam svima fige!
    Daaa, odmah duplići svima! I u Božje uši željice...

  50. #150
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Tako je! Sve na duplice osim mene. Ja bi jedno po jedno... :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •