Stranica 2 od 141 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 7016

Tema: VJEZBACICE- proljece 2015 :)

  1. #51
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Vikki, obozavam te citati!
    Volim tvoju smirenost i realnost

    Volim ja i ludu spajku, da se razumijemo

    Ja sam napravila dva petominutna, 7 i 8.

    Mb, radila sam rockenrol abse i jos nesto, moram potraziti.

  2. #52
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Moje vadjenje zuba je bilo jedno iznenadjujuce zabavno iskustvo, sestra i doktor su stalno brbljali i zezali se dok mi je doktor pneumatskom busilicom i bagerom rovao po ustima. U nekom trenutku sam se i ja ukljucila u zezanciju pantomimom i nakon toga sam skuzila da doktor sije ranu i da smo u biti gotovi. Jos su mi rekli i: sladoled za veceru

  3. #53
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Vikki

    Anci, a da, poznati mi ti rokenrol, mislim da sam cak
    jednom i te radila... Morat cu malo cesce ubacit,
    nekako sam ih zapostavila...

    Tangerina nadam se da si ih poslusala za veceru
    Posljednje uređivanje od malena beba : 30.04.2015. at 21:59

  4. #54
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Nja, onda noćas spavam s trakicom da vidim ujutro koliki mi je hr.

    Danči, imaš bfbm na youtubeu, ne treba ti arhiva.

    vikki, tnx, potrudit ću se izmjeriti sve parametre i promijeniti postavke prema njima - pa da vidim onda.

  5. #55
    Pema avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Curke, hvala na dobrodoslici!
    Pitala sam za prehranu jer kad sam pocela vjezbati nisam mislila mijenjati prehranu koja je raznovrsna, ima i zdravog i nezdravog. E sad, skuzila sam da to nece ici jer kad se nasopan ugljikohidratima, nemam snage za vjezbanje. Pa sam smanjila kruh, uvela posni sir, drasticno reducirala slatko, povecala proteine.... Zanimljivo, kao sto i kazu, kad se smanji slatko, manje ti ga tijelo i trazi.
    Cilj mi nije izgubiti kile, imam manje nego kad sam ostala trudna (to zahvaljujem dojenju, nosanju malca i neispavanim nocima). Zanima me ovaj psiholoski rezultat vjezbanja. Naime, nikad nisam skuzila koliko cu se psihicki promijeniti kad pocnem vjezbati! Sampouzdanje raste, stres pada, bolje se nosim sa problemima, imam pozitivniji pogled na zivot. Predivno!
    Turbofire je program od Chalene (?), gore je spomenut Turbojam, ovaj je nesto tezi. Uglavnom plesno i meni super zabavno.

  6. #56
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Zaboravila prijavak, 6 km, 6:11 min/km, jedva ulovila maksimir prije mraka, trkački mi partner na putu, a ne volim sama po šumi u sumrak. Tri palačinke prije trčanja i dvije poslije (i kikiriki, jabuka i jogurt, moram nešto i zdravog na kraju :D).
    Anci Danči to zna puno bolje od mene, ja samo malo nadopunim
    Chris, meni se nije uspješnim pokazalo mjerenje ujutro. Puls može biit povišen i ako ti je pun mjehur (a ja bih se obično odmah ujutro sjetila loših stvari koje me čekaju u danu pa bi i puls rasta). Najniži mi je kad legnem, umirim se i 5-10 minuta duboko dišem. Dva sata prije toga ne bi trebalo jesti ni piti kavu i alkohol jer isto utječu na rezultat.
    Tang, ajde da je dobro prošlo!
    Ginger, cool je teta čistilica-trkačica!
    Ivana, hug, javi kako ste.
    Mom je danas bolje, počeo je cicati nakon dva dana (a ja se već nadala da sam presahnula :D). Nisam odmah spremila jaja kad sam došla iz dućana, nego sam ih stavila na donju policu u kutiju, mali je otvorio frižider, uzeo kutiju, razbio svih deset jaja i oduševljeno mi pokazao kad sam izašla iz kupaonice (prije toga je gledao kako razbijam jaja za palačinke i svidjelo mu se valjda )

  7. #57
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    vikki za jaja
    ajd nek se dijete zabavilo.

    ja odvježbala 10ak min iz glave vježbe za trbuh noge cice guzu...malo u tv i odradila.jucer bio callanetics al vise kao kruzni trening.

  8. #58
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Volim ja i ludu spajku, da se razumijemo
    Spajka je zakon ! Ja bih je bar za susjedu, ako ništa drugo, bila bi mi ono što je betty sasi

    Citiraj Pema prvotno napisa Vidi poruku
    Naime, nikad nisam skuzila koliko cu se psihicki promijeniti kad pocnem vjezbati! Sampouzdanje raste, stres pada, bolje se nosim sa problemima, imam pozitivniji pogled na zivot. Predivno!
    To je to

  9. #59
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Ginger svaka čast i tebi i tvojoj teti, predobro!

    Thang, drago mi da je sve super prošlo!!!!!

    Ivana, javi se kako ste...

    Vikki, dobro sam se nasmijala na palačinke pred frižiderom...

    Chris, onda dobro jer san pobrisala sve od Jill osim 6w6p (ovo sam valjda mislila probat?!!? Ni ne sjećam se više)
    A draga moja Ginger, ja san već luda od odmaranja!!! Pucam po šavovima. Ovo su 2 pauze od tjedan dana svaka u 20 dana. Da luda
    Sanjam bike
    Hoću jako pogoršat ako zmaglim bar malo off road sutra u zoru, mislim, psiha će mi stradat ovako

  10. #60
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Danči29;276502[U prvotno napisa
    2]
    [/U]
    Sanjam bike
    Hoću jako pogoršat ako zmaglim bar malo off road sutra u zoru, mislim, psiha će mi stradat ovako
    Ah, vječna dilema, da izliječiš tijelo ili psihu. Ja češće biram psihu
    Ne znam što bih ti rekla, nekad kad sam prehlađena dobro mi dođe trčanje, pročisti sinuse, ispušem se, čini mi se da prije prođe. A opet, u siječnju mi je upala sinusa nakon jednog takvog poluviroznog trčanja tako buknula da sljedećih dana nisam mogla čeljust otvarati ni žvakati. Procijeni kako se osjećaš ujutro. I nemoj forsirat, lagano, aerobno...

  11. #61
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Tocno tako, danci. Vidi kako ce ti biti ujutro.

    Vikki, loooool na jaja!

    Meni trcanje cesto pomogne. Volim kad je vani svjeze, kad si napicim muziku i sprasim.
    Najnajtrcanjee mi je bilo ovaj mali GO prije Uskrsa. Nije bilo toplo, jako malo ljudi i jako mi je pomoglo.

  12. #62
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,729

    Početno

    Ja se probudila i gladna sam, a glupo mi je jesti u 3 ujutro. I sad gledam tv.

    Hvala cure na komplimentima.
    Sasa kruscice su klinci probali i oboje rekli fuuuj. Ja sam samo gric i bili su mi masni. No bili su i topli. Probam jos ujutro. Nego kad je jutro? Jel moze 5? Za danci je to vec radni dio dana.

    Ivana jeste pobjegli iz Klaiceve?
    Pema dobro dosla. Ja jedem, ali jedem sve. Vidis da se dizem i nocu jer sam gladna. Zato i nisam dama sa zurnala. Vec obicna zena sa slaufima.

  13. #63
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    isuse ja sam noćas sanjala da je polumaraton. i da sam se izgubila i fulala trasu. pa su mi tenisice stalno padale s nogu. nikako se ushemit. i onda sam si rekla ma dobro budes sutra otrčala kako spada (?) i onda shvatila da sam dežurna... kakva noćna mora!
    ne znam spajci, meni nisu masne, ali meni isto tako nikad nigdje nije previše maslaca. i najbolje su mi vruće...

  14. #64
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ja sam se bome fino najela bas u to doba.

  15. #65
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    6w6p
    pema dobrodošla nam!
    što se tiče prehrane, meni se lchf pokazao najučinkovitiji, i to baš kad sam u potpunosti izbacila šećere
    Mojca baš si mi pala na pamet jučer, pa niš, nove tene zametni i pridruži nam se, ne moraš svaki dan!
    Ginger bravo, kao i uvijek si disciplinirana! jesam negdje propustila da teta spremačica trči?
    ivana s što je s vama?
    spajalice stvarno te glad probudila?!

  16. #66
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,729

    Početno

    aha, stvarno.

    pa sam se vrtila, pa sam sisla u prizemljei gledala tv, a onda sam pocela kuhati

    vec sam napravila: puter stangice, pa madjaricu, napacala meso za rostilj, pripremam salate. sad cu onu sasinu s lukom.

    i sad mi se spava

    sasa ja sam stavila ulje, jer tako pise u receptu, a tako je i u princes karfnama. dakle moze maslac. znas da ja ako nemam bar 1 kg maslaca u zamrzivacu proglasavam krizu u kuci

    MOjca mozemo zajedno sljedeci put, bar ce biti mir oko nas

  17. #67
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Spajka
    Mogu misliti kako ti je sad, ja bih se skljokala!

    Betty
    Jutros sam napravila onu jogu sa stojem na rukama i hardcore egg. Predobra je vjezba, bas radi core!

    Sas idemo na Japetic! Prvomajski uspon.

    Sretan praznik rada!

  18. #68
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Ivanas, jel sve ok?

    vikki, i kod nas je fridg trenutno turbo interesantan. lijepim ga širokim selotejpom da ne bih imala palačinke na podu kao i ti

    pema, dobrodošla

    Mojca, ajde, ajde, nove tenke i pridruži nam se

    spajka, pa kad si ti jutros ustala da si sve ovo stigla napraviti?
    ja se stalno žalim da ustajemo prerano, ali nikad toliko ne napravim ranom zorom

    Danči, nemam savjet jel da ideš ili ne, šaljem hug

    saša, umirem na noćnu moru

  19. #69
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Spajka masla ide, ne znam koji je to recept, sad sam na mobu pa mi se ne da keljit ali poslat cu ti link po kojem ja radim.

  20. #70
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    prvomajski japetic je zakon.
    spajalice pa sto ti bi? ja se ustanem rano, prosecem zitu i onda s njom krmeljam na kaucu do pola 8. i to mi je najdrazi dio dana.
    jucer pocela 6w6p i odradila i drugi dan.
    nadam se da u zadru nece biti prevruce. bilo bi dobro da malo rashladi danas i sutra

  21. #71
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    evo i mene nazad
    jutros focus t25 cardio.

  22. #72
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    kosjenka dobro dosla nazad!

    danci, i jesi osla vozit bike?

    spajka sad spavaj do rucka, zasluzila si

    anci uzivajte!

  23. #73
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cure, uzivajte danas!

    ivana, kako ste?

    spajka, odi spat

    joj, sasa, koji san LOL

    Kosjenka, kak ti se svidja t25?
    ja razmisljam sto cu nakon BR-a

    flopi, da, teta spremacica mi je trkacica
    obicno imam pauzu taj dan u tjednu kad ona cisti, jer mi bio bed skakutati pred njom
    i zanji put sam ipak isla, a ona odusevljena - jer, zena svaki dan od srednje skole trci po 8 km, a ima skoro 60 godina

  24. #74
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Imamo novu temu

    Ja nisam par dana vjezbala (perioda, jednodnevna putovanja, lose spavanje i zbrckana prehrana).
    Nadam se sad ovih dana nadoknaditi. Ali mi je ovih dana primaran odmor, nemam nikakvih planova i bas se veselim tome.

    iduci tjedan sam skoro cijeli tjedan na putu, nosim tenisice i girju.

    tko je ono kod Makarske/Brela?

  25. #75
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku

    tko je ono kod Makarske/Brela?
    ja
    jel dolazis u blizinu?

  26. #76
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno


    da, imas pp

  27. #77
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Doma smo, hvala na brizi i vibricama. Mala je pet dana pod visokom temp. a na atb treci dan i nema poboljsanja pa smo isli izvadit krv i mokracu. Medjutim nalazi su bili nekako nejasni jer izgleda da ima virozu i uroinfekciju pa je kl.slika isto tako cudnjikava bila. A najbolje od sveg je da joj je ped. u DZ dijagnosticirala upalu uha, koju uopce nije imala. Bitno da je sad mrvu bolje pa se veselim danas vjezbanju. Svasta ste natipkale, moram procitat zaostatak.

  28. #78
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ivana nadam se da ce brzo ozdravit!

  29. #79
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Ivana ~~~~~~~~~~~~
    mi smo uspjeli izbjeći doktora, Jure je kurio 2 dana preko 39.5, jedan dan između 38.5 i 39 i od srijede navečer ništa
    koliko god ne volim povezivati zube sa temperaturom, u tih par dana izašla mu je donja lijeva trojka, još samo desna i ima će 16 zuba

    jutros sam odradila Killer buns&thighs
    ima 3 levela, vježbe nisu puno teže od vježbi u rippedu, samo je naglasak na donjem dijelu, iako ima i bočnog planka i svašta nešto
    bila sam potpuno mokra
    sad me boli dio odmah iznad koljena, a gujica i stražnji dio noge ništa, njente, nada, nula
    što radim krivo?
    Posljednje uređivanje od rahela : 01.05.2015. at 11:09

  30. #80
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    rahela rekla sam u grupi a I ovdje ću
    zašto misliš da te mora boliti?
    moguće da si jeddnostavno super utrenirana
    I ja radim novi programa
    I ništa me ne boli

  31. #81
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    sad kad pročitam gornji post
    ispada da se hvalim kako sam utrenirana
    nije to, nego me zanim griješim li što me ne brine odsustvo bolnih mišića?

  32. #82
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    nekako čisto sumnjam da sam super utrenirana, pogotovo što me taj dio najviše muči
    pa sam zaključila da nešto ne radim dobro, ili barem dovoljno dobro
    jer sve ostale mišiće sam osjetila bar u nekom trenutku vježbanja, samo te gluteuse nikako
    očito su predobro prekriveni slojevima, pa dok se slojevi ne razgrade, neću ni osjetiti ništa

  33. #83
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Ja ovako ko flopica vrlo rijetko imam upalu misica.bez obzira ako je bila duga pauza ili ne, zahtjevne vjezbe fakat svega par puta u zivotu.
    zasto je tako ne znam.
    imalaxsam od t25 focus a jedan dan a prije toga nisam dugooo vjezbala nista ni blizu slicno.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    danas planinanernje Bikićevom stazom do Puntijarke. Usput nas kćerce ispitivala kondicional prvi i drugi. Malo je bila razočarana ali ajde na aoristu je već bilo bolje

  35. #85
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Sasa koji san

    Cure svima bravo i zavidim na aktivnostima, posebno vanka....

    Ivana, ~~~~~~~~~~~~~ da što prije prođe!!!!!

    Cure bez upala, ili je fora u tome da nije dovoljno ponavljanja, ili trebate opterećenje ili ne aktivirate mišić kako treba. Naravno da nije ni poželjno imati stalno upale, ali ne ih imati uopće je isto malo čudno. Za upalu guze predlažem par combo vježbi: backward lunge & kick up (meni treba 100/100 ponavljanja za upalu), weighted squat & knee up (opterećenje - ja imam 14kg - 100x) i weighted bridges (100x sa opterećenjem, meni je to 14kg).

    Ja sam se digla jutros u 5,10h u nadi da ću dočekati zoru vani. A kad ono: pogledam vani i vidim da pošteno puše (što znači da tamo di ja idem puše još jače), 8C (što bi da ne puše bilo čist ok ali ovako baš i ne) i za kraj izmjerim temperaturu - 37,1. Nekako sam se urazumila da mi nije pametno. Da su uvjeti bili idealni, vjerojatno bi bila otišla. Ovako me bilo strah da me propuše i ne pogoršam stvar. Mrzim ovu boleštinu

  36. #86
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Danci, cestitam na razumu! Tijelo ce ti zahvalit oporavkom. Stvarno je ruzno vrijeme danas, bolje da si propustila.
    Sasa, lolam na san kuku tebi do tog polumaratona. Btw, kad je?

    Ja sam napravila onaj novi petominutni, al tri runde. I onda sam htjela nesto zestoko al me muz nagovorio da radim yogu jer me voli gledat kad ju radim pa sam napravila opet br 19

  37. #87
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Danci koji ti ono garmin imas? 220? Sad vidim neki popust u Zadru na wings for life, 25%. Pa bi me izasao oko 1350 kn. To je dobra cijena ili??

  38. #88
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Lajkam betinog muza!

  39. #89
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ali ne vise od Betty! Vikki jel to dobra cijena?

  40. #90
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Danci koji ti ono garmin imas? 220? Sad vidim neki popust u Zadru na wings for life, 25%. Pa bi me izasao oko 1350 kn. To je dobra cijena ili??
    Da, 220. Je li to cijena sa ili bez HR monitora? Ja bih rekla bez, nekako mi premala. Ako je sa, uzimaj iste sekunde!!!!!!!

  41. #91
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Lajkam betinog muza!

    I ja

  42. #92
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Napisali su na fejsu da daju 25%, a na njihovoj ga stranici nama prodaju sa HRM za 250 eura. Juj. Jab ljubicasti. Koji ti imas?

  43. #93
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    betty

    danci nek si odmorila

    ja bila sa cimavicom na bicikli jer mi je setnja otpala, sad bi mogla jos trbusnjake neke...

  44. #94
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    ja imam crno-crveni
    pretpostavila sam da ga neću tako lako skidat pa mi je ovo manje upadljivo, ali tebi bome bijelo- ljubičasto savršeno odgovara!!!!! I btw. vidjela sam i taj uživo na jednom bike-u i

  45. #95
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja danas Les mills power.
    Teško mi je bilo, al još sam njanjava.
    Budem poslije još strength and stretch.

    U međuvremenu sam okinula samo dvije palačinke. Ako je to još u nečijem svemiru "samo". U mom je.

  46. #96
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Danci ajd pls objasni sto je backward lunge i kick up ako moze na hrv pa da probam.ne znam bas koliko cu ih uspjet odradit.
    bas bi htjela probat.hvala na info.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.05.2015. at 20:17

  47. #97
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno VJEZBACICE- proljece 2015 :)

    Sasa, bas se veselim da ces kupiti sat!

    Pogledala sam novi petominutni i izgleda super. Samo ne da mi ga se sad raditi
    Danas je bila joga, poslije japetic i velebitsko pivo i ostatak dana rest.
    Malo ves, malo spavanje, malo cardio s muzem (kratki petominutni lool) i malo serije.
    Dijete sutra ima mali concerto i obecala sam joj napraviti frizuru. Sad sam je isfenirala i ispeglala i prelijepa joj je kosa. Jako je sretna.
    Posljednje uređivanje od Anci : 01.05.2015. at 20:20

  48. #98
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    anci petominutni

    cek, sasa, i ti dolazis u zadar?

  49. #99
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Danci skuzila sam sto je backward lunge to radimo stalno na grupnom.
    al ovaj kick up ajmeeee mislim da nema sanse da to napravim.

    danasxsam trcala nista puno al tu po naselju uz potok nekih pola sata 40 min.
    a kad zalegnu klinci budem probala ovaj iskorak nazad.

  50. #100
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Lili, samo ideš nazad u iskorak i pri dizanju gore šutneš nogom što više možeš. To je jedan fluentni pokret, nisu 2.
    Squat & knee up je čučanj i pri dizanju digneš jedno koljeno prema grudima. Naizmjenično jedno pa drugo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •