Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213
Pokazuje rezultate 601 do 627 od 627

Tema: Preseljenje u Zagreb

  1. #601
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,309

    Početno

    On nije netko s kim se može surađivati ili komunicirati.
    Dobro, to na stranu... upravo idem tamo, držite mi palce da se ne srušim na pol puta od uzbuđenja.

  2. #602
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    On nije netko s kim se može surađivati ili komunicirati.
    Dobro, to na stranu... upravo idem tamo, držite mi palce da se ne srušim na pol puta od uzbuđenja.
    Sve ce biti ok
    Javi ako ce ti sto trebati od namjestaja ili stvari kad uselite. Mozes i orivatnim porukom. Budemo nabavili.

  3. #603
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Sretno žuta!
    Ja sam davno bila u Dubravi podstanar, taman su produžili tramvajsku liniju dok sam tamo bila. Prije tramvaja, busom je bilo brže, jedino što si morao presjesti na tramvaj. Mene je baš iznenadilo kako nam je tramvaj pogoršao kvalitetu, barem nama kojima nije teško ući i izaći iz vozila.

  4. #604
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,642

    Početno

    Zuta, rekla bih kao i sirius da ides u puno bolje okruzenje za djecu, sve ce ti bit nadohvat ruke. A za oca mislim da trebas pustit da ih on dovodi u drugom smjeru i malo olabavit sa svojom kontrolom.

    Za vase svakodnevne potrebe skoro da ni ne trebas gradski prijevoz, sve ti je u kvartu.

    Sretnooo!!!! I javi dojmove i sto ti treba u stanu. Imamo viskova, koji nam samo zauzimaju mjesto.

  5. #605

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,449

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    On nije netko s kim se može surađivati ili komunicirati.
    Dobro, to na stranu... upravo idem tamo, držite mi palce da se ne srušim na pol puta od uzbuđenja.

    kako je bilo?

    jesi se srušila pa se ne javljaš ?

  6. #606
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,309

    Početno

    Stan je prelijep, i pogled je lijep, i sve. Samo kaj nisam dobila sve ključeve i voda ne teče pun pritisak, i kompletno je prazan, ali ok sva sreća postoji ikea. Buseva ima, sami kvart još nisam obišla. Ima zelenila to mi se sviđa. Zgrada ima ponegdje napukline od potresa, ali msm da nema zgrade koja nema crtu. Izabrali su nam dobar kat, kvadratura je 48 m, al to je okej za sada. Brine me jedino što sam trebala nekakve papire još dostaviti u poreznu ali mi nisu ostavili informacije što točno. Nekak sam sretna i uplašena jer ono promjena je. Pomiješani osjećaji.

  7. #607
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,094

    Početno

    Sretno, žuta!

  8. #608
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,642

    Početno

    Sretnooo zuta, bit ce to super
    Samo ti njih zovi li salji mailove i pitaj za tu dokumentaciju.

    Inace Ikea preko nekog iznosa daje kupone u nekoj vrijednosti, provjeri taj dio.

    A tek onaj feeling kad se preselite i udomaćite, ma milina!
    Taman dok djeca zavrse skolu, opremis stan i uzivancija na ljeto !!!

  9. #609

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,449

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Stan je prelijep, i pogled je lijep, i sve. Samo kaj nisam dobila sve ključeve i voda ne teče pun pritisak, i kompletno je prazan, ali ok sva sreća postoji ikea. Buseva ima, sami kvart još nisam obišla. Ima zelenila to mi se sviđa. Zgrada ima ponegdje napukline od potresa, ali msm da nema zgrade koja nema crtu. Izabrali su nam dobar kat, kvadratura je 48 m, al to je okej za sada. Brine me jedino što sam trebala nekakve papire još dostaviti u poreznu ali mi nisu ostavili informacije što točno. Nekak sam sretna i uplašena jer ono promjena je. Pomiješani osjećaji.
    Bit će vam lijepo.

    Probaj pronaći savjetnika u ikei da ti pomogne oko planiranja namještaja. pošalji im mail i vidi kakve su ti opcije. napiši da opremaš gradski stan s troje djece i imaju li opcije da riješe sve najprikladnije i najneophodnije (odredi iznos koji ćeš potrošiti na namještaj; računaj da će biti puno sitnica koje će ti pojesti budžet -od štendera za robu do kante za smeće)

    Ne moraš sada uzeti puno toga i bolje je da imaš što manje namještaja. kasnije ćeš nadokupiti kada vidiš što vam je najophodnije

    koliko je soba?

    vjerojatno će ti trebati krevet na kat, poslat ću ti link koji je nama bio odličan.
    jedan veliki ormar ti jeza početak dovoljan, samo ga dobro isplaniraj - razmisli što ćeš sve staviti u njega

  10. #610

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,449

    Početno

    i nemoj kupovati najjeftinije npr. trosjed, stol, stolice ... to se elementi koji će ti trajati dugo i kasnije ih možeš nositi sa sobom
    i najgore je ako ti se raspdne za dvije godine i onda ope tmoraš ulaziti u trošak

  11. #611
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,309

    Početno

    Ne znam da ih mogu nositi sa sobom jer ako idem u najam poslije ovoga uglavnom ljudi imaju namještaj i gnjavaža im je micati svoj kako bi netko donio svoj. Sve ću uzeti u ikei da dođe isti dan i da isti dan to sve nose gore. Tako mi je lakše. A ovo da msm da ću ih pitati za pomoć oko planiranja kuhinje jer to ništa ne shvaćam za sada.

  12. #612

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,449

    Početno

    ne znam na koliko se dodjeljuju gradski stanovi, ali sigurno ćeš u njemu biti koju godinu
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 20.05.2024. at 17:42

  13. #613
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    koliko ima taj stan soba?
    bila sam u jednom gradskom stanu zgrada napravljena pred 16-17 godina stan 57 kvadrata, oni prvi stanari, zapravo je bilo open space, pa su oni za prvo opremili kuhinju i hnaufali sobu za sina , ostalo je bio tad ko dnevni, ali ogromni , godinu dve kasnije su preknaufali taj dnevni napol i stavili klizna vrata kao njihovu sobu, i još uvijek je dnevni bio veliki, sve "sobe" su imale prirodnu svjetlost, bio je i mali balkon, a kuhinja i kupaona je imala male prozore

  14. #614
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,642

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam da ih mogu nositi sa sobom jer ako idem u najam poslije ovoga uglavnom ljudi imaju namještaj i gnjavaža im je micati svoj kako bi netko donio svoj. Sve ću uzeti u ikei da dođe isti dan i da isti dan to sve nose gore. Tako mi je lakše. A ovo da msm da ću ih pitati za pomoć oko planiranja kuhinje jer to ništa ne shvaćam za sada.
    Tako ti je najbolje, naruči skoro sve jer nemas auto.

    I svakako angaziraj njihovog savjetnika za kuhinju. Nemoj se s tim zeznut, pa onda sve jovo nanovo.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.05.2024. at 22:33

  15. #615
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,341

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam da ih mogu nositi sa sobom jer ako idem u najam poslije ovoga uglavnom ljudi imaju namještaj i gnjavaža im je micati svoj kako bi netko donio svoj. Sve ću uzeti u ikei da dođe isti dan i da isti dan to sve nose gore. Tako mi je lakše. A ovo da msm da ću ih pitati za pomoć oko planiranja kuhinje jer to ništa ne shvaćam za sada.
    Razmisli je li ti Ikea uvijek najbolja opcija... Oni imaju isplanirane kuhinje, već gotove, npr. ovakva: https://www.ikea.com/hr/hr/p/knoxhul...iva-s79180442/

    Inače, kad je početkom 2020. godine moj brat (samac) preuređivao kuhinju, izbacili smo stari namještaj i uzeli ovo u Lesnini (tada je koštalo negdje oko 900 kn, baš je bilo povoljno jer to su kuhinje za apartmane i slične namjene): https://www.xxxlesnina.hr/p/kuhinjsk...a-000586000103 Samostojeću peć i hladnjak staviš pored i kraj priče.

    Lesnina isto nudi montažu (to se dodatno plaća). Još smo kupili slavinu i električni bojler koji je ispod ormarića. Ne sjećam se je li sudoper bio dio kuhinje ili je bila još neka nadoplata. To je išlo brzo, ali nije bilo prekjučer, pa treba provjeriti kako je sada.

    Vidi i kod drugih, na brzinu sam našla ovo: https://www.dom24.hr/kuhinjski-blok-lava-180.html

    Ne znam ima li Prima neko tipsko rješenje.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 22.05.2024. at 13:16

  16. #616
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,642

    Početno

    Ja bih svakako savjetovala Ikeu, s obzirom da imam mlilijun opcija s raznim dimenzijama jednog te istog modela/komada namještaja i jako puno rješenja za obitelji s djecom. Dobit ćeš i "gratis" kupon određene vrijednosti (na mail) tako da ostavi neki komad namještaja i za kasnije kupiti ili posuđe ili nešto drugo za pokućstvo.

  17. #617

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,667

    Početno

    Kakvi su to kuponi i iznad kojeg iznosa se dobiju? Ja dobijem samo onih 15€ par puta godišnje a potrošili smo tamo bogatstvo.

  18. #618
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,642

    Početno

    Ne sjecam se tocno iznosa, mi smo opremali nesto na moru, bio je veci iznos i muz je naknadno dobio kupon. Mislim cca 100eura tako nekako mogu ga pitat.

  19. #619

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,667

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne sjecam se tocno iznosa, mi smo opremali nesto na moru, bio je veci iznos i muz je naknadno dobio kupon. Mislim cca 100eura tako nekako mogu ga pitat.
    Može, pitaj. Ali možda je to bila neka privremena akcija.

  20. #620
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    Lili pa to je bilo prije korone!

  21. #621

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,449

    Početno

    ja nisam nikad dobila ni 15 ni 100, a više puta sam kupovala kuhinje (naravno, ne za svoj stan ) i cijeli namještaj
    jednom smo dobili povrat na plaćenu uslugu projektiranja kuhinje (morala se platiti usluga projektiranja mislim 400kn i onda je to vraćeno na poklon kartici kada se kuhinja kupila)

  22. #622
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    I eto dobila si 50 eura

  23. #623
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,575

    Početno

    Kak funkcionira Family club Ikea jel na godine djece ima kakav popust? Važi li tamo Popusti za Mudricu?

  24. #624
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,642

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lili pa to je bilo prije korone!
    Ne znam zaista kakve to veze ima jel bilo 2019. ili 2022., samo kažem da smo mi dobili i da ne bi bilo loše pitat ih jel to još postoji i o kojem iznosu se radi.
    Vrijeska mi smo cijeli apartman odjednom kod njih opremili, što je slično ovome što će trebat žuta.

    Ništa neće izgubit da pita.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.05.2024. at 08:57

  25. #625
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,309

    Početno

    Evo dobro je unutar dva tjedna oni to. Wow. Koje olakšanje.

  26. #626
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,309

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kak funkcionira Family club Ikea jel na godine djece ima kakav popust? Važi li tamo Popusti za Mudricu?
    meblo i iverpan su partneri mudrici, ali ikeu nisam našla

    a ta family kartica nisam još nikad vidjela neke koristi osim kad sam u drugoj trgovinji volim knjige našla da daju neki popust onima s ikeinom karticom

    ikeini popusti su obično 70% na stvari ispod 2 € a ovo ostalo ako i 5%

  27. #627
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,642

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Evo dobro je unutar dva tjedna oni to. Wow. Koje olakšanje.
    Eto super

    Koliko priče tu na forumu, a lako rješivo.

Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •