Pokazuje rezultate 1 do 50 od 85

Tema: Hripavac među odraslima

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #14
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Kod mene i male još uvijek traje kašalj, ali ima 3 dana da se to svelo na "normalni" jaki kašalj. Još uvijek izbacujemo gustu bijelu sluz, ali su se prorijedili oni jaki udari kašlja koji nas guše. Sad su mi doduše malo glasnice nastradale te ljudi tek sad primjećuju da mi je loše, ali zapravo, ide ka boljem makar sam kašalj ne zvuči baš ok.

    Trenutno sam na islandskog lišaju u kojeg kad semalo ohladi umiješam limun i med (pijem mlaku vodu, ne mogu nikako hladnu već duže vrijeme) i još sam napravila pastu za jačanje imuniteta (kurkuma, đumbir, papar, kokosovo ulje, med limun što pomiješam u mlijeko od pira ili zobi).

    Kapilari mi više ne pucaju od kašlja. Malena se oporavlja mnogo bolje, hvala nebesima. Čudi me kako je uopće uhvatila ovakav teži oblik s obzirom da je cijepljena. Njoj je za mjesec dana 5 godina i najfriškije je od svih nas cijepljena. Pubertetliju nije ništa dodatklo (njega pucaju hormoni pa valjda nema vremena još i za hripavac...)

    Temperaturu uopće nisam imala, a malena je imala 2 dana nekih 37,4 i izgledalo joj je kao klasična prehlada. (Meni je počelo sa suhim kašljom koji je izgledao kao da je alergijski).
    Posljednje uređivanje od marla-s : 19.01.2024. at 08:09

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •