Stranica 18 od 20 PrviPrvi ... 81617181920 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 975

Tema: Nakon transfera

  1. #851

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    ana od srca mi drago od srca

  2. #852
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa
    Citiraj choco prvotno napisa
    ana,jesi vadila nalaze?javi sta je bilo!ili sam ja pogresno shvatila da treba danas?

    doli,zao mi je..

    Draga nisi pogrešno shvatila evo rezultata:
    ß 1222.4
    oba su s nama :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    :D :D :D :D :D :D :D
    vjerujes da sam imala osjecaj....i mislim se,sto li ne javljas....cestitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm

  3. #853

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Jeeeeeeee :D :D :D bravo Ana. Čestitam! Ma šta sam ti ja rekla! A sada samo uživaj i ne paničari.

  4. #854
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    ANA :D

  5. #855
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    curke, opet vibirce...
    brišem...


  6. #856

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    cure danas mi znači 25 dan ciklusa- od transfera sedmi dan i jutros mi se nešto dogodilo


    Probudila me jaka bol kao da trebam dobiti menzis i onda me potjeralo na wc ... i onda sam ležala jedno 15 minuta i bolilo me i križa i onaj osjećaj pred mengu .

    Odjednom sve prestalo i ja lijepo se spermila i u grad na kavicu Kažite mi što bi to bilo?? jel to ok? :/ :/

  7. #857
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Mislim da je ok,meni se to isto dogodilo samo 4.,5. i 6.dan od ET. Jedanput dnevno i trajalo oko 5 min. I bila sam trudna!

  8. #858
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    ajvice može biti i simptom menge i simptom trudnoće... držim fige da je ovo drugo

  9. #859
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj ajvica prvotno napisa
    cure danas mi znači 25 dan ciklusa- od transfera sedmi dan i jutros mi se nešto dogodilo


    Probudila me jaka bol kao da trebam dobiti menzis i onda me potjeralo na wc ... i onda sam ležala jedno 15 minuta i bolilo me i križa i onaj osjećaj pred mengu .

    Odjednom sve prestalo i ja lijepo se spermila i u grad na kavicu Kažite mi što bi to bilo?? jel to ok? :/ :/
    Draga mene tak boli cijelo vrijeme od transvera,i dan danas to bi trebao biti dobar znak bar se po meni vidi.

    Hvala svima na čestitkama od , i .

  10. #860
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj ajvica prvotno napisa
    cure danas mi znači 25 dan ciklusa- od transfera sedmi dan i jutros mi se nešto dogodilo


    Probudila me jaka bol kao da trebam dobiti menzis i onda me potjeralo na wc ... i onda sam ležala jedno 15 minuta i bolilo me i križa i onaj osjećaj pred mengu .

    Odjednom sve prestalo i ja lijepo se spermila i u grad na kavicu Kažite mi što bi to bilo?? jel to ok? :/ :/
    Meni isto tako bilo pred dva dana...a rezultat vidiš u potpisu Znala sam da sam trudna, a osjećaj kao da ću dobit M svaki čas...

  11. #861

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Bok cure, evo i ja Vam se pridružujem na ovoj temi, jučer sam imala ET, bio 3 dan od punkcije. Ležim i sve me živo boli od ležanja. Križa, glava, vrat... A tek cice jooooooooooj. Ali valjda je to od choragona, šta Vi mislite, ipak je prerano, jelda? Moj dr rekao 12 dan od jučer doći sa nalazima od bete, kaj nije to rano, to bi bio ponedjeljak, pa kad bi onda vadila betu???? :?
    Svima jedna VELIKA

  12. #862
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    vinalina Ako ti je rekao da dodjes u ponedjeljak vjerojatno je mislio popodne (ako tada radi), izvadi ujutro betu i popodne do dr. s nalazom.

    I meni je nakon ET bilo grozno, sva sam bila ukočena, sve me boljelo od ležanja i straha...I još sam kašljala ko konj i stalno mislila da će mi mrvice izletit van...

  13. #863

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    joj hvala vam cure moje, odmah sam još bolje volje

    ana zlato joj kako mi drago..., joj puno mi znači kada mi sve lijepo pojasnite- nema veze izdržaću do 23 i taj rođendan donijet će mi sreću


    A ako ne onda drugi put ..

    E ovi utrići cure moje ja sam inače mršavko pa nemam apetit- mogu vam reći da kada se ovo počne primati izgladaću kao balončić stalno nešto smišljam što bi jela..

  14. #864
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj ajvica prvotno napisa
    joj hvala vam cure moje, odmah sam još bolje volje

    ana zlato joj kako mi drago..., joj puno mi znači kada mi sve lijepo pojasnite- nema veze izdržaću do 23 i taj rođendan donijet će mi sreću


    A ako ne onda drugi put ..

    E ovi utrići cure moje ja sam inače mršavko pa nemam apetit- mogu vam reći da kada se ovo počne primati izgladaću kao balončić stalno nešto smišljam što bi jela..
    Draga ja sam od utriča isto imala želje i smišljala što bi,ali ja sam od 3dpt imala mučnine tak da nisam imala pre veliki izbor jer su mi smetali(smetaju)mirisi. Sutra opet vađenje ß i nadamo se duplanju.

  15. #865

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    duplanje za sutra i dalje ja mučnina nemam..ok sve..

  16. #866

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    vidjeću hoće me sutra ujutro što zaboliti baš


    e malo mi se nadiže u grlu e koji su ovo opisi

  17. #867
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Jutro cure! Mene sutra čeka ET pa me zanima da li vi ujutro prije ET popijete utrogestan ili ne?

  18. #868
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj Strike prvotno napisa
    Jutro cure! Mene sutra čeka ET pa me zanima da li vi ujutro prije ET popijete utrogestan ili ne?
    Na VV-u se na dan transfera piju utrići, a inače se stavljaju vaginalno.
    Sretno

  19. #869
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Strike prvotno napisa
    Jutro cure! Mene sutra čeka ET pa me zanima da li vi ujutro prije ET popijete utrogestan ili ne?
    Pred tri godine sam ih popila i tako mi se jako vrtjelo u glavi da me je muž držao za ruku da se ne srušim. Ovaj puta sam ih stavila vaginalno, nekoliko sati prije transfera.

  20. #870
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Meni su na SD rekli da dobro da ih nisam stavila prije ET, jer bi mi onda morali ispirati rodnicu, već da ih stavim poslije transfera, a kako ih nisam imala sa sobom stavila sam ih kad sam došla doma, negdje dva-tri sata kasnije.

  21. #871

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    ja sam prije et pila utriće i taj dan ujutro sam popila tako su mi rekle medic.sestre a poslije transfera vaginalano sam ih počela stavljati.

    ana gdje si?? da čujem za betu kolika je danaske

  22. #872
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Evo naše današnje
    ß 2460.7
    U četvrtak idemo na prvi uzv da vidimo koliko ih je s nama.

  23. #873
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    WOW, Ana, super beta! Čestitke! :D :D :D

  24. #874

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    ana bravo..to su blizančeki jel da?

  25. #875

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Joj to je tak lijepo za vidjeti toliku betu, ja da ju vidim opala bi u nesvijest!

    Ja 2 dpt, niš me ne boli, samo su sise poput lubenice. Zanima me da li su koga jako bolile, a da je beta bila negativna, jel imao tko takav slučaj?

    Ko će zdržati još 10 dana?

  26. #876
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Vinalina, ja ću ti reći da su jaaako boljele, a bila je pozitivna beta. Think pink!

  27. #877

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Da znam da e to jedan od prvih simptoma, al kaj nije to malo prerano?

  28. #878
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Mene su u svakom postupku boljele od samog početka, čim sam počela s lijekovima za stimulaciju. Jednostavno tako reagiram. Tako da je to stvarno individualno (sad se ponovaljam ko kokoš, al tak je).
    Samo ti lijepo uživaj i čekaj bezbrižno betu!

  29. #879
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj ajvica prvotno napisa
    ana bravo..to su blizančeki jel da?
    Draga vele da jesu,ali u četvrtak čemo znati da ih možda nije i više radi tolike bete.Nije bitno koliko ih je samo da izdrže do kraja i da su živi i zdravi.

  30. #880

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    99

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa
    Evo naše današnje
    ß 2460.7
    U četvrtak idemo na prvi uzv da vidimo koliko ih je s nama.
    :D

  31. #881
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Evo i mene u društvu nakon transfera. Brojim 1 dan . Za sada malo tragova od transfera, vjerojatno je koja žilica pukla, ozbiljno mirovati neću, a sve posliće obavljati usporenim tempom.

  32. #882

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    evo me drage moje , joj u utorak Beta..jedva čekam


    Ništa ne osjećam osim užasne gladi, to je već sada ovisnost ali samo da su to moji Mihovili gladni


    Inače kada trebam dobiti menzis jako me zna boliti , užasno a sada neka čudna tišina..ništ pa sam ja vama sretna baš me briga ja sam trudna dok god se ne dokaže drugačije a nadam se da neće


    Ana pusica tebi i bebačima

  33. #883
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj ajvica prvotno napisa
    evo me drage moje , joj u utorak Beta..jedva čekam


    Ništa ne osjećam osim užasne gladi, to je već sada ovisnost ali samo da su to moji Mihovili gladni


    Inače kada trebam dobiti menzis jako me zna boliti , užasno a sada neka čudna tišina..ništ pa sam ja vama sretna baš me briga ja sam trudna dok god se ne dokaže drugačije a nadam se da neće


    Ana pusica tebi i bebačima
    Draga pusa i tabi,samo tako razmišljaj i vidjet češ da će sve biti super samo pozitiva tako je bilo i kod mene i vidiš do kud smo dogurali.
    Šaljem ti puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da od utorka budeš najsretnija trudnica kao i ja sada. i
    uz tebe smo .

    svim curama u iščekivanju ß da vam se ostvare vaše želje .

    ---------------------------------
    ja 83 endo,pcos
    2007.op.endo.lpsc
    mm 82 sve ok
    1.IVF vv stim- trudna
    - 1. ß 1222.4
    - 2. ß 2460.7 :D :D :D :D

  34. #884
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    ajvica i ja sam nakon transfera u ciklusu u kojem sam ostala trudna imala upravo takvu bol jednom mislim samo da je to bio negdje 8-9. dan od transfera, ali meni su mrve vraćene 3. dan ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za

    tiki_a mislim da je tako i najbolje pomalo usporeno, ali sve redovno, a naročito ono što voliš i počastite se koji puta i svježim ananasom

  35. #885
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Evo i mene,i ja obavila transfer 2 odličnih blastica.
    Betu vadim 3.7.

  36. #886

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    meni 3 dpt, još 3 puta toliko.
    Javljam se sa novostima. temperatura mi je oko 36.3 i kad idem na wc pojavi mi se prozirna rastezljiva sluz kao na vrhuncu ovulacije. Kaj je to, zna li netko? Da mi je bar muka i zlo pa bi znala, a ovak...
    Uglavnom u području jajnika me danas na sek zabolilo kad sam kašljala, ali ko zna kaj to je, mislim da i nije toliko bitno.

  37. #887
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    vinalina, bol u jajniku je vjerojatno posljedica punkcije. Nakon kretanja danas, u jednom periodu dosta me bolio jajnik, morala sam malo odležati, relativno brzo je prošlo. Ista bol kao i dan poslije punkcije. Ja sam i prije i nakon punkcije imala prozirnu sluz, ranije se ne sjećam da je bilo tako nešto.
    sretna35, ananas zabilježen u memoriji, danas-sutra ga kupujem.

  38. #888
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Evo mene konacno na mojoj najdrazoj temi

    Do sad sam samo citala, a sad konacno s ponosom mogu izjaviti da sam dobila natrag u svoju busu dvije male mrvice. U stadiju su morule i nadam se da ce samo rasti... i rasti...

    Inace imam blagu hiperstimulaciju, trbuh me boli, ali ne dam se ja. Doma mi je muz naredio mirovanje. S jedne strane me stalno mazi i pazi, ali s druge strane mi ne da nista slatko jer je doktor u otpusnom pismu napisao "paziti i kontrolirati tezinu" :shock: A meni se tak papa sladoled ili palacinske s nutelom... ili nesto slicno... bilo sto

    Betu vadim 3.7. a do tada pa opet sve iznova

    svima

  39. #889

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    ana jesi ti mjerila temperaturu dok si čekala betu?

    Ja znam da meni stalno stoji na 36 .7 malo bliže 8 ..- nakon et stalno mi je isto ni makac ni vam ni tam


    Ja mislim da sam prije imala manju temperaturu, nije bila tako blizu crvenoj točkici



    Ajd curke izmjerite i vi temperaturu pa da usporedimo???

  40. #890
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Meni je od punkcije, znači od kad sam počela s utrićima, uvijek temperatura varirala oko 37.

  41. #891
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj ajvica prvotno napisa
    ana jesi ti mjerila temperaturu dok si čekala betu?

    Ja znam da meni stalno stoji na 36 .7 malo bliže 8 ..- nakon et stalno mi je isto ni makac ni vam ni tam


    Ja mislim da sam prije imala manju temperaturu, nije bila tako blizu crvenoj točkici



    Ajd curke izmjerite i vi temperaturu pa da usporedimo???
    Nisam,zapravo jedanput ili dvaput i to je bila ispod 36.
    Cure imam pitanjce koliko su vam trajali bolovi iako sam trudna još imam jake bolove ili je to individualno.

  42. #892
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Ana, ja sam sad u sedmom tjednu trudnoće, a od punkcije neprekidno svaki dan imam bolove u jajnicima, neke grčeve, probadanja... da ne nabrajam dalje. Nije da sam te nešto utješila (ko i druge cure mene mrgreen: ), al to je činjenično stanje.

  43. #893
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj tinaka prvotno napisa
    Ana, ja sam sad u sedmom tjednu trudnoće, a od punkcije neprekidno svaki dan imam bolove u jajnicima, neke grčeve, probadanja... da ne nabrajam dalje. Nije da sam te nešto utješila (ko i druge cure mene mrgreen: ), al to je činjenično stanje.
    Hvala ti malo si me utješla ja također od punkcije imam iste simptome kao i ti nama je danas 4+2.

    ----------------------------
    ja 83 endo.pcos
    2007.op.endo.lpsc
    mm 82 sve ok
    1. IVF stim. vv-trudna
    - 1. ß 1222.4
    - 2. ß 2460.7 :D

  44. #894
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Ana-, jesi provjerila krv i mokraću, da možda nemaš kakvu bakteriju?! Ja sam imala urinoinfekciju i nakon antibiotika su mi bolovi malo oslabili, ali ipak nisu prestali. No, dovoljno da se osjećam malo bolje.

  45. #895
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Apropos ananasa- negdje sam na forumu citala da nije dobro da se jede u trudnoci osim ako bas zelis da izazoves kontrakcije (tipa krajem trudnoce). Sok se moze piti ali svjez ananas ne. To nesto ima veze sa bromelinom... Sad ne mogu pronaci gdje sam to tacno procitala :/ ...

  46. #896
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Sanja79 prvotno napisa
    Apropos ananasa- negdje sam na forumu citala da nije dobro da se jede u trudnoci osim ako bas zelis da izazoves kontrakcije (tipa krajem trudnoce). Sok se moze piti ali svjez ananas ne. To nesto ima veze sa bromelinom... Sad ne mogu pronaci gdje sam to tacno procitala :/ ...
    i ja sam čitala da se u nekim plemenima sviježi ananas koristio u svrhu izazivanja pobačaja,sad koliko je istine u tome :/

  47. #897
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Meni su vrhovi bradavica potamnili...danas kad sam izasla iz kade nakon tusiranja i vidjela ih u ogledalu, riknula sam od smijeha...taj Utrogestan me svaki put drugacije iznenadi

  48. #898

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    ah, jesi sigurna da je to od utrića???

  49. #899

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Usput, tikice kad ideš vadit betu?

  50. #900
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Jesam....uvijek me drugacije smota i namami
    26.06. danas mi je tek 8.dpt

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •