Pokazuje rezultate 1 do 43 od 43

Tema: Klomifen

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Ja sam nova na forumu, no zanima me gdje sve u susjedstvu mogu nabaviti klomiren. Da li je moguće nabaviti preko interneta pa da nam stigne na kućnu adresu. Malo mi je putovati u inozemstvo (bez obzira da li je to Srbija, BIH ili Slovenija. Ima li tko takva iskustva? Moram se raspitati oko nabavi jer mi je ginekolog rekao da je slijedeći korak prema trudnoći komifen pa ćemo vidjeti da li će pomoći.

  2. #2
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Carol, dobrodošla! Ne znam gdje si ti? Ja sam kupila u Zagrebu, ima ga uglavnom u svakoj većoj ljekarni, a mislim da ga uvijek možeš naći u ljekarnama koje su ti odmah negdje u blizini bolnica!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    6

    Početno Pozdrav carol, i ja sam nova na ovome forumu

    Citiraj carol33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nova na forumu, no zanima me gdje sve u susjedstvu mogu nabaviti klomiren. Da li je moguće nabaviti preko interneta pa da nam stigne na kućnu adresu. Malo mi je putovati u inozemstvo (bez obzira da li je to Srbija, BIH ili Slovenija. Ima li tko takva iskustva? Moram se raspitati oko nabavi jer mi je ginekolog rekao da je slijedeći korak prema trudnoći komifen pa ćemo vidjeti da li će pomoći.
    Ja sam klomifen kupila u zagrebu u ljekarni na dolcu uz recept i kosta 105 kn. Neznam od kuda si ti ali tamo ga mozes kupiti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •