Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Dr.Crvenković

  1. #1

    Početno Dr.Crvenković

    Ako niste znali, najbolji i najpažljiviji doktor u Petrovoj je dr.Gordan Crvenković. Provjereno 2x. Lara 07.03.2000. i Mina 04.04.2005. :D

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    372

    Početno

    I mene je porodio i bio u timu koji je održavao moju trudnoću :D

  3. #3
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Meni je čistio raspucalu epiziotomiju (čitaj strugao po otvorenoj rani sa hrapavom sterilnom gazo).
    Bio je toliko divan, drag i pun suosjećanja za situaciju u kojoj se nalazim da sam imala osjećaj da ne boli onoliko stravično koliko je zapravo boljelo.

  4. #4
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    I moj veliki plus za Dr.Crvenkovića!

  5. #5
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj tweety prvotno napisa
    Meni je čistio raspucalu epiziotomiju (čitaj strugao po otvorenoj rani sa hrapavom sterilnom gazo).
    Bio je toliko divan, drag i pun suosjećanja za situaciju u kojoj se nalazim da sam imala osjećaj da ne boli onoliko stravično koliko je zapravo boljelo.
    brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! opet sam se sjetila tvog užasa........uhhhhhhhhh

  6. #6
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Potpisujem, pratio nas je od početka, asistirao na porodu, svakodnevno nas obilazio dok nismo išle doma. Žalosno što je on iznimka, svi bi mu kolege trebali biti takvi.

  7. #7
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    meni je znao biti u popodnevnoj viziti dok sam lezala i samo rijeci pohvale...sve smo ga mogle pitati sto nas je zanimalo i brinulo (za razliku od nekih drugih)

  8. #8
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Citiraj tweety prvotno napisa
    Meni je čistio raspucalu epiziotomiju (čitaj strugao po otvorenoj rani sa hrapavom sterilnom gazo).
    Bio je toliko divan, drag i pun suosjećanja za situaciju u kojoj se nalazim da sam imala osjećaj da ne boli onoliko stravično koliko je zapravo boljelo.
    brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! opet sam se sjetila tvog užasa........uhhhhhhhhh

    baš te volim, znaš!

  9. #9
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Ma i ja tebe..

  10. #10
    Kira

    Početno

    Žalosno što je on iznimka, svi bi mu kolege trebali biti takvi.
    Pa baš i nebih rekla da je tamo dobar doktor iznimka. Ja sam u Petrovoj imala jako lijepa iskustva što se tiče odnosa doktora prema meni i drugim trudnicama. Iznimka je jedino dr. Čorić koji je bio užasno grub i neljubazan prema svima .
    U mjesec dana koliko sam bila na odjelu čuvanja trudnoće stvarno sam se nagledala svega i moram reći da nemam zamjerki. I sestre su bile jako drage. Kad sam bila u krizi jedna me mlada sestra došla tješiti i pola je sata razgovarala samnom dok se nisam smirila. (Imam ih s čime usporediti jer su me prevezli iz Sv.Duha gdje mi je sve bilo grozno. )
    Meni je osobno najbolji doktor bio Danko Bljaić . Imala sam i tu sreću da me on i porodio, kad sam u rađaoni vidjela njega svi strahovi su nestali, a bila je frka jer sam rađala 7 tjedana prerano i još blizance.
    I poslije na odjelu babinjača nije bilo tako loše. Dr. Blajić (to je drugi) nas je svako jutro uveseljavao provalama i pjesmicama .

  11. #11
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    kako se slazem s tobom! (samo ja sam malo duze tamo lezala i stvarno se nagledala i naslusala svega!)
    coric

    vec sam zaboravila na provale dr. blajica, pogotovo komentari na L. ctg!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •