Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kakve su Vaše male Vage?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno Kakve su Vaše male Vage?

    Može malo osobina Vaše djece u horoskopskom znaku Vage?

  2. #2
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    N erazumijem se baš u horoskop, ali neke najpoznatije osobine Vage zaista prepoznajem u njoj....

    Mirotvorac je kakvog nema, apsolutno ne trpi povišene glasove i nevjerojatno vješto detektira i najmanji tračak zlovolje u glasu, tonu, pokretu...
    Kad se Miro i ja oko nečeg pograbimo čak i na miran način, ona osjeti napetost u zraku i počne nam govoriti "Mama, tata, ne vikati, to je ružno!" iako nijedan nije digao glas

    Zato je apsolutno najgora stvar koja bi se njoj mogla dogoditi da je odgajam vikanjem i vrijeđanjem...ima djece koja to prežive lakše i s manje ožiljaka, ali nju bi tako nešto zasigurno ubilo, tako da nikad ne vičemo na nju, a nije baš da nam ne daje povoda
    No, smrtno ozbiljan ton s moje strane je sasvim dovoljan da shvati kako smo došli do ruba...
    Inače je s djecom sila pogrešan način, ali nju odgajati silom bi bila ka-ta-stro-fa...

    A od sklonosti se još nije baš neka posebno istakla iako čim čuje dobru mjuzu guza ide gore-dolje, pleše, vrti se oko sebe dok ne opadne na rit, sve bolje hvata melodiju i može je ponoviti, silno je zabavlja krpena knjigica Ružno pače koja je napravljena kao malo kazalište lutaka i jdva čekam jesen da je počnem vodati po predstavama...
    Prema tome, čini mi se da ima sklonost prema umjetnosti samo je još premala da to bude jako očito...

    Ali ima nevjerojatnu sklonost prema penjanju na sve pogodno i nepogodno, samo ne znam kojem znaku je free-climbing najprirođeniji

    Uglavnom, jako volim svoju malu dragu, pažljivu vagicu

  3. #3
    Magy

    Početno

    tu imas djeciji horoskop.
    http://www.mameibebe.net/dijete/horoskop.asp

    Djeca mi nisu vage pa neznam, ali ja sam:" VAGE SU SUPER" :D

  4. #4
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    apsolutnlo ne pratim horoskope i samo hocu napisati da moja vaga savrseno dobro podnosi moje povisene tonove, cak stovise, bez problema vrati istom mjerom. Vidim i da voli tete koje su glasne i grletne, bilo kada vicu il se vesele.

  5. #5
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa
    apsolutnlo ne pratim horoskope i samo hocu napisati da moja vaga savrseno dobro podnosi moje povisene tonove...
    Nemoj mi kvarit koncepciju, bit će da tvoja vagica ima nekaj jako u podznaku

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno hej

    Postavila sam ovo pitanje zbog toga da vidim dali postoje kakve spone u osobama istog horoskopskog znaka, jer sam malo u čudu kako to da mi je jedan sin (Vaga) miran, tih, nježan, a ovaj drugi (strijelac) živahan, od jutra do navečer u trku, nema vremena spavati, NE mu ne znaći ništa, jer kad nešto odluči nema šanse da ga razuvjeriš.
    A odgajamo ih po istom principu.
    I naša vagica je je jako osječajan, na njega se ne galami, ponekad mislimo da je jako tužan, a on u biti u svojoj glavici razmišlja, razmišlja, razmišlja... Jako voli starije ljude, voli pričati o stvarima koje su daleko ispred njegovih godina.
    Mali mudrac. 8)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •