Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Jednokratne pelene na T-portalu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

  2. #2
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    jesus, kako sam sretna što koristim platnene 8)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    Ajme majko mila, a komentari ispod...
    Svaki dan me hvata sve veca paranoja od ljudi medju kojima zivimo...

  4. #4
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Ma idem naruciti jos platnenih! :D

    Moja mama je pocela svima govoriti o nasim pelenama kad je vidjela nase nove i kad sam joj rekla da su iz Amerike. E, tada je skuzila da je to cool i da se sa time moze hvaliti. Do tada je mislila da joj se kcer vratila u srednji vijek.

  6. #6
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Sad sam i tužnai sretna.
    Tužna što mi je tako dugo trebalo, sretna što konačno prelazimo na platnene. Sestru koja će uskoro roditi, animiram za isto. :D
    Mislim da bi javnost trebali češće obasipati takvim informacijama jer često kroz jedno uho unutra, a kroz drugo van.( Dugo mi je trebalo da skužimkako mi platnene ipak neće oduzeti puno više vremena za pranje i brigu oko svega toga).
    Jedino me muči to što se ne smije stavljati omekšivač pa materijali postaju grubi. Dobila sam idejuda probam s octom. Oki doki.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Ma, ali ljudi nikako da skuze o cemu im se govori! Ja objasnjavam "zamisli pampersice samo su od platna!"... i ne.. opet nakon 10 minuta.. "ma, ali tko bi to peglao"... onda im das u ruke i skuze! Bez toga n-i-s-t-a ne kuze!

  8. #8
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    u našoj tužnoj državi jedino bi financijski stimulans mogao pomoći . Mm i ja svima pričamo o platnenim pelenama , svakoj potencijalnoj mami ponosno ističemo da je to super stvar , i mi ih koristimo i prezadovoljni smo ali do sada bez odziva ( jako je tužan ) . Komentar je da su baš slatke ali čemu to, jednokratne samo smotaš i baciš. Mm onda počne o financijskim prednostima , eto kako mi nismo nakon kupovine startnog paketa , ni osjetili da imamo bebu u pelenama..... jako je tužno da je nekome u današnje vrijeme teško staviti jednu mašinu pelena na pranje svaki drugi dan.

  9. #9
    Vodenjak avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    708

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Moja mama je pocela svima govoriti o nasim pelenama kad je vidjela nase nove i kad sam joj rekla da su iz Amerike. E, tada je skuzila da je to cool i da se sa time moze hvaliti. Do tada je mislila da joj se kcer vratila u srednji vijek.
    Kao da gledam svoju mamu..

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    Ti podaci su prestrašni, moraš zbilja biti od kamena da te to ne tangira. Akcije promocije platnenih trebale bi biti češće i žešće.

    Ja uvijek kažem - probaj si zamisliti 20 jednokratnih pelena koje ti eventualno stanu u kantu. Probaj sad zamisliti količinu od 5000 pelena koje jedna beba ukupno potroši i 100 puta tako od novih beba koje se godišnje rode na našem prekrasnom otoku.
    I ne mogu shvatiti da nikoga nije briga, vidi se na njima da im je samo neugodno što prvi puta čuju za "moderne platnene"

    Naš pedijatar je prvi puta čuo od mene za moderne platnene, dala sam mu nekoliko članaka s rode i pokazala kako izgleda pelena. uz nelagodu koju sam pomenula rekao je cinički - dobro, kad ih isprobate javite nam kako je (prijevod: šta se ti imaš pametariti - nisi nikad ni obukla dijete u platnenu). To je jedini pedijatar na otoku

  11. #11
    twinmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    207

    Početno

    Ma(nedostaje mi smajlić s jednog drugog foruma)
    Ja nikog ne nagovaram na korištenje platnenih-jer me onda počnu čudno gledati,kao da ih vrbujem...
    Ali uvijek ističem sve njihove prednosti i svoje zadovoljstvo njima.
    Neki dan mi došla susjeda na kavu(ima dvoje djece u pelenama-naravno jednokratnim)i kaže nešto u stilu:
    "Bolje bi bilo da što prije klincima makneš te pelene,ogromne su,neće ti nikada prohodati"
    Neki su ljudi stvarno ograničeni i sa takvima mi se uopće neda raspravljati

  12. #12
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj twinmama prvotno napisa
    "Bolje bi bilo da što prije klincima makneš te pelene,ogromne su,neće ti nikada prohodati"
    A nije li i ona kao beba nosila platnene pa svejedno hoda?

    (Jedino ako nije neka ultramlada mama koja je nosila Pampersice. )

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    ...strašno...za drugo dijete kupujem platnene...malo sam se premišljala jer mi mama stalno govori da se ne zavaravam, kako su oni prali, ispirali...ali sad sam se definitivno odlučila ZA

  14. #14
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Ju-hu za nas platnene!

    Ja u subotu previjam svog bebača i sva ponosna vadim vrištećezelenu fb i stavljam na guzu, kad će jedna mama, ovakve pelene još nisam vidjela, gdje se mogu nabaviti, ti to pereš i blabla... uglavnom ja njoj o Kamarisu, a onda pozove muža šuš-šuš nešto s njim i izjavi idemo u ponedjeljak u Zagreb i kupujemo peket pelena (bebica ima 3mj) :D

  15. #15

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    bas me veseli sto i mame u hr toliko brinu o (naravno, zdravlju djece) ekologiji...nekako nisam mislila da je tako, moje sve prijateljice koriste jednokratne i ni ne pomišljaju na nešto drugo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •