Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 353 od 353

Tema: No sports!

  1. #351
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Zakon!

    Šteta što naš super Milan ne prepoznaje svoje sugrađane kao bitne u projektima grada. Da je umjesto arene sagradio koji most i umjesto one Mamićeve poduzetničke sprdačine financirao rekreaciju - vjerojatno ne bih imao o čemu ovdje pisati.

  2. #352
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A.trenira atletiku za 110 kuna mjesečno, triput tjedno. Natjecanja postoje, neki idu, neki ne idu. On više ne ide nego što ide. Puno djece trenira, neki grizu na natjecanja, neke nije uopće briga i ne natječu se, a zasad se o svima jednako vodi računa i nema pritisaka ni u kojem smjeru. Govori da bi se prebacio na košarku, vidjet ćemo kako je tamo.

  3. #353
    Njetočka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    88

    Početno

    Imam dijete koje vrlo vjerojatno neće biti talentirano za sportove (mislim da je tu moje gene uzela ) jer je podosta nespretna. Kao što pazimo na njenu ishranu, emocionalno zdravlje i mnoge druge aspekte htjela bih i da se malo rekreira. Onako nešto općenito, polivalentno, nenatjecateljskog karaktera, čisto poradi rekreacije i tjelovježbe.

    Tako nečega nema, ni uz participaciju, barem ne u mom mjestu.

    Ja ako želim malo vježbati mogu otići na aerobik i držiti se sa ženskicama, upoznavati nove ljude, širiti vidike i nitko od mene neće očekivati ništa posebno niti zahtjevati dodatni angažman.

    Imamo nekoliko igraonica jer igranje je važan spektar djetetovog života, ali nijednu vježbaonicu jer izgleda nikome nije u sferi interesa. Meni osobno je podjednako važno.

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •