Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: film o samom porodu

  1. #1

    Početno film o samom porodu

    eto,ja sam buduća mama i želim pogledati dokumentarni film o samom porodu pa vas molim da mi kažete,ako znate,da li postoji kakav film na netu i gdje ga pronaći

  2. #2
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    prije nego pronađeš i pogledaš takvo što, samo te želim upozoriti da je svaki porod drugačiji 8)

  3. #3
    Dolca

    Početno

    E, to bi i ja htjela znati...

  4. #4
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    a pogledaj tu malo, ima svega..
    http://www.birthdiaries.com/diary/

  5. #5
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

  6. #6

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    ja ne želim pogledati nikakav film...sve je individualno, bit će kako bude..
    možda je i bolje da ne znam kako to izgleda jer :shock: ....

  8. #8
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    joj pogledala sam onaj prvi link i bolje da nisam, mislim da nema spavanja noćas! ipak to ne bi trebale gledati...

  9. #9
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    http://www.nandu.hu/English/Childbirth/chbmain.htm

    pa s lijeve strane dolje, Czengein porod u 100 slika. Meni nešto prekrasno. Postoji i kao filmić i to i porod Levente-a i Czenge, ali nisam gledala, gledala sam samo fotke.

  10. #10
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Ja bih svakoj trudnici od srca preporučila "In the Womb" u produkciji National Geographica. Film je napravljen o razvoju bebe od začeća , a završava porodom. Jednostavno je genijalan. Kaže MM da mu je nakon našeg poroda bilo jako drago da ga je pogledao jer ga je pripremio donekle na sam izgon. Sretno!

  11. #11
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Ako nekom treba gore navedeni film nek' mi šalje pp.

  12. #12
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Evo mene opet ... Film je jednostavno ispario, ne znam gdje je ... Ispričavam se još jednom onima kojima je bio obećan, a nisu ga dobile ... Za utjehu: često ga vrte na NG programu.

  13. #13
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    i još jedna opaska:
    taj "film" ćete gledati s druge strane,
    stvar je perspektive, zar ne?

  14. #14
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    I ja znatiželjna iako nisam ni blizu poroda..ali stvarno mislim da je sve individualno i da ne treba previše gledati tuđe porode...joooj....naježila se sve od ovog jednog poroda na videu...kako bude, biti će...ako B da...

  15. #15
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Ja sam na nekom portalu jednom vidila nacrtano rezanje međice, i ta mi je slika ostala u glavi do kraja. uh, sva sam se bila naježila. ali zato sad nakon poroda, neosjaćam nikakav strah, dapače, interesantno mi je, jer sad bez zgražanja mogu gledati i priremati se za idući put. prvi put je bio samo strah, strah i strah . koji se i opravdao

  16. #16
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja sam prije nki mejsec ove filmiće i slikice gledala s oduševljenjem, bilo mi je sve to super gledati, a sada kako mi se jaaaaako bliži porod, sada kad sam pogledala onu tetu u trudovima i na kraju glavicu koja izlazi...Malo me uhvatila frka-panika .
    Ali znam da me to čeka za koji dan i da povratka nema, tješi me jedino da nakon što bebe izađe, sva bol nestane!

  17. #17
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    ma da, nestane u potpunosti ma kako teško bilo . e nije to sad grč koji dođe odjednom i boli katastrofalno, ide cic po mic, a prag boli se pomiče....nemoš virovat koliko možeš izdržat :shock: i kad misliš ajme grozno je, možeš još. nije to kao zub koji boli i znaš da je pokvaren. ma dok nekrene, nemožeš si predočit tako nešto.

  18. #18
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    moram priznati da sam i ja u trudnoći bila jako znatiželjna i stvarno sam se željela pripremiti na sve što me čak i eventualno može zadesiti, tako da sam se informirala na sve moguće načine - najviše na internetu...međutim kad sam svog ginića pitala koliko je pametno ići na one trudničke tečajeve na kojima se kao rodilju priprema na porod, savjetovao mi je da bolje ne ići jer nikad ne znaš na koju budalu ćeš tamo naići. Naime, ima pamtenijih doktora i babica, a ima i manje pametnih i čemu sada riskirati da ti netko nestručan ulije strah radi nečeg tako prirodnog kao što je porođaj, jer je to potpuno bespotrebno i čak štetno. Kaže, kad bih ja sad vama išao pričati čega sam se ja sve nagledao na porođajima, vi bi umrli od straha, a to nije dobro ni za koga, ni za vas, ni za bebu, a ni za osoblje koje će vas porađati....
    A ionako bi babica na porodu trebala voditi rodilju kroz porod....
    Tako da na kraju nisam išla na "pripreme", saslušala sam savjete svog ginića - kad se diše, kad se tiska....i sve je na kraju prošlo bez ikakvih problema, a to pripisujem između ostalog i tome što si nisam dozvolila da me netko prestraši rezanjima međice (koje ja btw nisam ni osjetila, pa sam se začudila kad su me išli šivat), prizorima nekakvog traumatičnog poroda ili sl.

  19. #19
    M@rtin@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    126

    Početno

    Mene zanima o porodu ali ne želim gledati nikakve filmiće. Naslušala sam se kojekakvih priča, od onih NIKAD VIŠE do nedavno moje frendice koja je rodila i ima lijepo iskustvo s poroda. Kako bude, bude. Znam da to moram proći...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •