Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: Podizanje imuniteta kod bebe?

  1. #51
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    možda je jedino dobro što ovaj moj mlati po češnjaku, oš kuhanom, oš sirovom. smrdimo svi po redu već dva dana

    jedino što me muči odakle je češnjak

  2. #52
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    možda je jedino dobro što ovaj moj mlati po češnjaku, oš kuhanom, oš sirovom. smrdimo svi po redu već dva dana

    jedino što me muči odakle je češnjak
    hehehe bit će u vrtiću svoi sretni

    sad ozbiljno - moj zakoniti tamani češnjak i stvarno nikad niti ne šmrca...

    ja mališi dajem petrovićev med (imaš ga po apotekama, ili možeš tražit) i sad je ok (od kraja travnja)...
    ali početak lanio nam je bio 1-2tj mjesečno doma... uz sav češnjak, hranu bogatu vitaminima i svime... (voće, povrće - sve domaće i netretirano)...


  3. #53
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    što je s Petrovićevim medom? i gdje ga u Ri ima za kupiti?
    ja sam ga za sada našla u svakoj ljekarni. baš sam dana kupila med za grlo...

  4. #54
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    što je s Petrovićevim medom? i gdje ga u Ri ima za kupiti?
    ja sam ga prošle godine kupila u ljekarni Mazzi u starom gradu...

  5. #55
    majoslava avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    sthlm
    Postovi
    654

    Početno

    hm, utjecanje na imunitet zvuci mi opasnije nego malo prehlada i temperatura...

    bolesti same po sebi utjecu na podizanje imuniteta

    echinaforce se ne preporucuje upotrebljavati u preventivne svrhe, niti duze periode
    prema preporuka koje ja imam nije niti za djecu ispod 12 g

    boravak na svjezem zraku, igranje, prehrana sa puno voca i povrca, sto manje dodira s cigaretama/dimom cigareta, su najbolje mjere za zdravlje djeteta
    malo bolestina im samo dobro dodje...

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    204

    Početno

    Mi koristimo C-vitamin u prahu svakodnevno nakon što je napunio jednu godinu. Prehrana, koliko mogu utjecati na nju, boravak na svježem zraku i povremeno neka zaraza koja potiče imunološki sustav na borbu - mislim da se puno više ne može učiniti kod jasličke dobi.
    Kad bismo uspjeli postići da nam dijete nikada nije bolesno, u konačnici bismo vjerojatno dobili alergično dijete kao posljedicu uspavanog imunološkog sustava.

  7. #57
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Leona se već stalno vrti u krug sa infekcijama. Često reagira tako da upala preraste u sepsu. Ja sam već luda i ne znam kako da konačno dobijemo rat protiv beštija Mislim da je to ključno za daljnji napredak jer zbog toga slabo napreduje, bolje rečeno, nikako (već se 3 i pol mjeseca vrtimo između 6 i 7 kg), a bez kilaže, nema ni transplantacije. Kužite u čemu je problem.
    Treba nam, dakle, nešto, neki pripravak koji:
    - je podoban za djecu ispod 1 godine
    - se može koristiti i kada je dijete u infektu (jer već dugo vrijeme nije bila stabilno, CRP joj je već neko vrijeme izvan granica)
    - se može uzimati i natašte (jer joj je često zlo pa je dosta često i dosta dugo na parenteralnoj prehrani, "na žilu")
    - ima male šanse da joj se jave neke reakcije (ne želimo još i neke komplikacije)
    Dakle, podizanje imuniteta prirodnim putem, prehranom i sl. nam, mislim, nije opcija.
    Help!

  8. #58
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ok, znam da tražim previše, ali dajte bar nešto...

  9. #59

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    far away
    Postovi
    115

    Početno

    ključić nisam ubrala od čega ti točno leona boluje,no znam da homeopatski pripravci čuda čine za podizanje imuniteta kod beba

  10. #60
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam isto htjela predloziti homeopatiju ali nisam dovoljno strucna. vjerojatno ce sirius znati, posalji joj pp da ti nesto preporuci.

  11. #61
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Već smo uzimali neke homeopatske pripravke i homeopatica se čudila jer L. nije reagirala kako je ona mislila. Nekako sam homeopatiju prekrižila jer kao nije davala rezultate. Možda da ju ponovno kontaktiram :/
    Dalje?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •