Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 67 od 67

Tema: 07.06.2004. RTL "Sanja": Tate na porodu

  1. #51
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    ala je na putu pa ce odgovoriti tek ko zna kad, ali mislim da si u pravu

    jel da dogovorimo onda jednu pivu za muzeke s poroda? :D

  2. #52
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    ala je na putu pa ce odgovoriti tek ko zna kad, ali mislim da si u pravu
    MM i ja smo to takodjer shvatili...

    Citiraj "Maja prvotno napisa
    jel da dogovorimo onda jednu pivu za muzeke s poroda? :D
    Ne bi bilo lose :D

  3. #53
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Baš mi je žao, nisam gledala... Hoće li biti još koji put repriza?

  4. #54
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Ja čuvam snimljeno na VHSu :wink: .

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Ninochka, od srama sam peglala veš za vrijeme emisije kad sam skužila da kamera dodaje 300 kg i da imam tri podbratka.
    Majo, sinek se nije čuo na TV-u al ja ga čuh i gledah jer mi je čitavo vrijeme bio u vidokrugu, on i baka su se borili s plačem a meni je bio presladak. Baka ga drži a on pliva rukama i nogama po zraku!!! :D :D

  6. #56
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    daj, SUNCE, o cemu pricas kakav sram i kakva debljina

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Dorena, zaradila sam dvadesetak kg u trudnoci, a sad sam se vidla na ekranu (ogledalo jaaako izbjegavam, stvarno ) i pozlilo mi. A i pričala sam ko da me netko navio, što je još gore od kg-a.

    Al hvala, baš si frend!

  8. #58
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    ti draga stvarno ne znas sto znaci biti debel! uz to, friska si mama, a izgledas sasvim ok. a sto se tice tvog pricanja, mislim da si (kao i ostatak ekipe) bila super. kratko-jasno-sazeto. i sto je najbitnije, svaka je bila na mjestu .

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Evo me napokon doma. Nisam uspjela odgledati emisiju, probat cu sutra snimku.
    Hvala svima koji su zadovoljni , zao mi je da nisam uspjela reci sve bolnice u kojima otac ne moze na porod ali mislim da ste vidjeli da za rodu i rodina razmisljanja o ovome uopce nije bila predvidena minutaza. Pokusala sam reci najvise sto sam mogla i vecinu nisam uspjela zato sam ja dosta razocarana ali sto mogu.


    sto se tice šale oko epiduralne i tate na porodu. to je bila šala upravo na ono što su cure rekle. emisija je bila tate na porodu a ogroman dio minutaže je išao na neke druge stvari, pa sam eto htjela vratiti na temu i mislim da je Sanjin odgovor rekao sve. Ja iskreno žalim da nije bilo diskusije i da nije bilo kontra stavova, to mi je možda čak i više žao od toga što nije bilo mjesta za rodu

  10. #60
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    ala, ne zamaraj se s time. emisija je od samog pocetka isla u krivom smijeru bas zato sto je sanja forsirala tu epiduralnu, ali sto ces. ona je vodi pa moze raditi sto hoce. ali ja ipak mislim da ste vi rekli koliko ste mogli, i vise, a sanjin propust je (bar u mojim ocima) sto nije uspjela napraviti kvalitetnu emisiju koliko bi ta emisija dobra mogla biti. frigaj ju!

  11. #61
    sanjamk

    Početno

    Moje misljenje, ak je vec Sanja D.isla raditi takvu emisiju onda se trebala i dobro pripremiti.To je isto kao da pisem ispit iz matematike a ja pisem odgovore iz glazbenog,mislim stvarno,uopce nije dala prostora curama da iznesu sve argumente nego se zakvacila za epidu,Dobra mi je ona mama Jane i njen gameboj koja je time lijepo i jednostavno odgovorila na ono Sanjino prevrtanje ocima i boli,boli,boli.Bas sam bila ljuta,inace cesto pogledam njezin show,ali cesto forsira na neku drugu temu i to me izludjuje.Uglavnom mame i tate su mi bili super jer su ipak u tom kratkom vremenu uspjeli reci bar dio onog sto su zeljeli ,Maja mi izgleda jako mlada a Nola mi je najbolja sa svojim malim bosim nozicama.Bas je prekrasna :D :D

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    255

    Početno

    da ...upravo tako..tema bude jedno..a bla bla se o sasvim necem drugom....
    a cujte..pa sanja svako malo VAPI da ju bilo tko nazove i predlozi temu..pa evo...tema...friendly bolnice...(zasto u svim bolnicama ne mogu bebe biti sa mamama...zasto porodi nisu svugdje isti ...zasto su doktori antacibl,hladni....) mislim..lupam kak mi dolazi,ali...bar u Rodama ima tema...

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    E da BTW za RODAe metuzaleme. Ta mama Jane je bila nasa gosca na prvoj prvcatoj tribini koju smo radili prije 3 godine kada jos nismo bili sluzbeno ni osnovani. Tribina se zvala 'Nemamo vremena za privremene mjere' a nju je poslala HuGPD

  14. #64
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Za sve koji su propustili danas repriza emisije u 17:30 :D

  15. #65
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    napokon da i ja nesto uspijem gledati.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    243

    Početno

    Žene bile ste odlične, ja sam bila na GO i nisam uspjela vidjeti na forumu da će biti emisija i jučer palim televizor na Sanjin šou i vidim crnu majicu sa webom rodinih stranica, totalni lom..... jako mi se zdopalo!

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    182

    Početno

    Ja sam također jučer gledala, sve u svemu, MM odlučio da ako Bog da jednog dana imali bebaća, bit će uz mene na porodu, slatkiš moj :D :D :D !!!!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •