samaritanka, tregerice s kopcanjem izmedju nogu su mi najspretnija odjeca. najcesce uopce nije zakopcan pa mu samo izmaknem noge iz nogavica i skinem pelenu. to mi je bilo lakse i dok je nosio gacice, nego skidati i navlaciti hlace.

anchi, imam jedno 6 gacica, kupila u turbo limachu. velike su ali mu ne spadaju. dobro da znam za mercatone za kasnije.

sun, dobra ideja to s razgovorom. mogla bih pokusati, bar da sebi olaksam.

a sto se tice frustracija i osjecaja da sam nesposobna mama, mogla sam si i misliti da ce tako biti kad se jedan perfekcionist i control freak uhvati ipt-a...

pomoc u stanu imam, evo upravo teta cistilica pere prozore. skoljkice, niste navalili, mozda bi skidanje pelene stvarno pomoglo. razmisljam o tome, mozda za koji dan i pokusamo par sati dnevno u gacama. zao mi ga je gledati ovako zapakiranog u pelene i zastitne, koliko god ga cesto stavljala na tutu (inace jucer i danas katastrofa sto se tice pisanja, nikako nece pisati u tutu, samo mokre pelene mijenjam a tuta prazna)

ono sto bi mi dobro doslo, su instrukcije. da jedna iskusna mama provede dan s nama, uhvati me za ruku i veli: vidis, felix, ovo je ocito njegov znak za pisanje, stavi ga na tutu!