Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: dr. Rački

  1. #51
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Ja se definitivno kanim preseliti kod privatnika (fala bogu na dodatnom osiguranju), a pred kraj u bolnicu. Jučer mi je baš puk'o film.
    sve ovisi koliko puta ideš doktoru: ako ideš tri puta (što je za neku urednu trudnoću dovoljno), to je nekih 600 kuna kod privatnika i to si u 9 mjeseci možeš priuštiti, a ne da budeš ovako nezadovoljna više od pola trudnoće :/
    Nakon ovog posta sam otišla Kosu i kod njega mi je super.
    Imam dodatno osiguranje pa nakon što sam ispucala besplatne preglede plaćam samo pregled 200 kn (tj. 160 jer i na to imam 20% popusta) dok su mi uzv-i besplatni.
    Račkom se nakon onog više nisam ni javljala.

  2. #52
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    ja sam danas bila na pregledu kod Račkog - prvi pregled nakon poroda ( laura mi ima 10 i pol mjeseci) i očekivala sam ribanje ali sam dobro prošla. Pregled nekak na brzinu, doktor nikako pričljiv, rekao je samo da su me dobro zašili jer sam mu ja rekla da mi se čini da su me malo sfušali i to je to. Nakon pregleda pitala sam ga čisto informativno za pregled prsa, da li bi bilo dobro to obaviti ultrazvuk il nešto s tim da sam napomenula da još dojim. I onda :shock: :shock: dr rački izlane da moram prekinuti sa tim dojenjem jer da je 6 mjeseci čisto dosta dojenja i da nakon što prestanem dojiti mogu napraviti ultrazvuk. Na to sam mu ja lagano odbrusila da koliko ja znam sve žive preporuke su da se doji što duže ali da nema veze za pregled, da bum se ja još za taj ultrazvuk strpila.

    Ja sam s njim imala još jedan konflikt u trudnoći. Uvijek sam na dogovorene termine došla na vrijeme, čak i ranije i jednom mi se dogodilo da sam ja čekala u čekaoni a on je uredno izašao van sa cigaretama u ruci ( u vrijeme kada sam ja bila naručena za pregled) i nije ga bilo 15 min. I nakon toga me pozvao na pregled i onako bahato pitao zašto kasnim na preglede. Naravno da sam popi...... i odbrusila mu da sam ja čak došla 10 min ranije i da sam uredno sjedila u čekaoni dok je on išao na puš pauzu. I nakon toga smo si bili jedno vrijeme dobri.....

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav ekipa. Jel ima netko mail od doktora Rackog? Trenutno mi je na zamjeni on, a trebam mu nalaz poslati (radio je ujutro, a hitno mi je da mi odgovori slj radni dan)

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •