Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: slucajna trudnoca

  1. #1

    Početno slucajna trudnoca

    hmmm imam jednu veliku dvoumicu i molim vas posto sam malo neiskusna s tim stvarima a cula sam svasta ali ja bi ovaj nekog malo ipak hmmm kak se to kaze strucnijeg..
    jeli moguce zatrudnjeti ako se ne spava s momkom
    malo smijesnoooo ali ipak cula sam svasta..... :/
    pomoziteeeee

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Ne razumijem u čemu nisi iskusna? I šta si to čula?

    Postoji umjetna oplodnja ako misliš na to.

  3. #3
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Moraš malo konkretnije postaviti pitanje.

  4. #4
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Ako je malena mare stvarno malena onda je ovo link za nju:

    http://www.sezam-hr.net

    I ne, ne može se zatrudniti ako nije došlo do spolnog odnosa.

  5. #5
    devet_mjeseci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    679

    Početno

    Ne može zatrudniti niti od analnog ili oralnog spolnog odnosa (osim ako kod analnog baš nije jaaaaako profulao)

  6. #6
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    ma kako ne a di su sve one price o spermi na prstima pa prsti unutra, doduse to bi trebalo biti stvaaarno puno sperme :/

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    da bi ostala trudna moraš spavati sa momkom na način da je njegov penis u tvojoj vagini i da pri orgazmu on ejakulira(svrši) u tebi vaginalno(znači u tebe) nije bitno je li penis "samo malo ušao" ili je skroz unutra.
    sa druge strane ne možeš zatrudnijeti ako si se kupala u kadi jezeru ili bilo kakvoj vodi di je netko ejakulirao , ako je sex bio oralan ili analan ili se radilo o petingu , ako ste ležali na krevetu jedan do drugog ili bili u istoj sobi ili si to bila odjevena ili ilo šta slično. zatrudnijeti možeš samo na gore navedeni način A sad daj reci , šta si to čula?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Mene je ljetos zblenula jedna reklama, za nekakve tampone za kupanje, koji "sprečavaju ulazak bakterija i sperme" :shock: pa sam se, usprkos svom formalnom zdravstvenom obrazovanju, počela pitati...

  9. #9
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    :?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj mamazika prvotno napisa
    Mene je ljetos zblenula jedna reklama, za nekakve tampone za kupanje, koji "sprečavaju ulazak bakterija i sperme" :shock: pa sam se, usprkos svom formalnom zdravstvenom obrazovanju, počela pitati...
    A zamisli kako je onda nekome bez zdravstvenog obrazovanja... :/

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj sandra23 prvotno napisa
    da bi ostala trudna moraš spavati sa momkom na način da je njegov penis u tvojoj vagini i da pri orgazmu on ejakulira(svrši) u tebi vaginalno(znači u tebe) nije bitno je li penis "samo malo ušao" ili je skroz unutra.
    Ne mora doći do ejakulacije da bi ostala trudna. I prije ejakulacije manje količine sperme "cure". Puno je manja šansa da ovako ostaneš trudna, ali moguće je.

  12. #12
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa

    Ne mora doći do ejakulacije da bi ostala trudna. I prije ejakulacije manje količine sperme "cure". Puno je manja šansa da ovako ostaneš trudna, ali moguće je.
    Ovo mi je uvijek bilo najsilnije Cijeli život sam se pazila da mi slučajno kapljica sperme ne padne blizu i da slučajno ne bih sjela na mrlju, a onda kada sam htjela ostati trudna ni uz svakodnevno držanje nogu u zraku nakon seksa nismo uspijevali. Onda sam se pitala kako uopće netko može slučajno zatrudniti

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj mamazika prvotno napisa
    Mene je ljetos zblenula jedna reklama, za nekakve tampone za kupanje, koji "sprečavaju ulazak bakterija i sperme" :shock: pa sam se, usprkos svom formalnom zdravstvenom obrazovanju, počela pitati...
    aaaaaa .....pa po tome bi mogle ostati trudne i nakon kupanja u bazenu :shock: i to s ko zna s čijim materijalom

  14. #14
    devet_mjeseci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj Anćica prvotno napisa
    aaaaaa .....pa po tome bi mogle ostati trudne i nakon kupanja u bazenu :shock: i to s ko zna s čijim materijalom
    Ja sam se još u srednjoj školi naslušala savjeta nekih prijateljica: "pazi da ne svrši u kadi!"

    A kao što kaže dorotea, kad je stiglo vrijeme za bebu, nikako, pa nikako... No, istini za volju, činjenica je da smo počeli "raditi" na tome tek blizu 30-ih, pa nije ni čudo da je malo teže išlo.

  15. #15
    Hello_Kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    155

    Početno

    Citiraj dorotea24 prvotno napisa
    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Ne mora doći do ejakulacije da bi ostala trudna. I prije ejakulacije manje količine sperme "cure". Puno je manja šansa da ovako ostaneš trudna, ali moguće je.
    Ovo mi je uvijek bilo najsilnije Cijeli život sam se pazila da mi slučajno kapljica sperme ne padne blizu i da slučajno ne bih sjela na mrlju, a onda kada sam htjela ostati trudna ni uz svakodnevno držanje nogu u zraku nakon seksa nismo uspijevali. Onda sam se pitala kako uopće netko može slučajno zatrudniti
    da, da..tako i kod mene!! Cijeli zivot sam pazila: jesi oprao ruke..nemoj mi se sada pribliziti ..ne tim rucnikom...i onda kada sam TO htjela nije uspjevalo 1,5!?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Ovo me podsjetilo na jedno pitanje iz "Modre Laste". Djeca su se naguravala, dečko je pao na curu i ona je ostala zabrinuta da nije možda u drugom stanju.

    Mislim da spermijima treba određeni ph, inače umiru. A voda baš i nije neki medij u kojem bi preživjeli. Mislim da bi onda morali postojati odvojeni bazeni za žene i muškarce.

  17. #17
    devet_mjeseci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Mislim da spermijima treba određeni ph, inače umiru. A voda baš i nije neki medij u kojem bi preživjeli. Mislim da bi onda morali postojati odvojeni bazeni za žene i muškarce.
    I još nešto - nije valjda da toliko muškaraca svršava u bazenima da bi to bilo zabrinjavajuće kada bi oplodnja u vodi bila moguća? :shock: Ipak je ugodnije u kadi, ako baš nije egzibicionist.

    malena mare, ne zamjeri nam na šali. Slobodno pitaj što te zanima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •