Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: cijena jednog sata cuvanja djeteta?

  1. #1

    Početno cijena jednog sata cuvanja djeteta?

    cure, vi kojima studentice cuvaju djecu koliko im placate?
    meni treba netko da mi povremeno pricuva klince po sat, sat i pol i nasla sam osobu od povjerenja, djevojka koja zivi u susjedstvu, moji klinci je vole al mi je bed da joj nis ne platim a neznam koliko...
    ona kaze nista ,ali ipak...
    kako ste to rijesile?

  2. #2

    Početno

    sta ovo nitko nezna??
    dajte mi bar okvirno neku cifru

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Nazovi Studentski servis i pitaj ih koliko košta takav sat rada. Mislim da je to najpravednije.

  4. #4

    Početno

    ima li netko broj tog servisa?

  5. #5

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    301

    Početno

    30-35 kuna je prosjek.

  7. #7

    Početno

    mamaitata super, hvala, to je bas ono sto sam trebala!!!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    u snovima o bebi
    Postovi
    50

    Početno Re: cijena jednog sata cuvanja djeteta?

    Citiraj daphne prvotno napisa
    cure, vi kojima studentice cuvaju djecu koliko im placate?
    meni treba netko da mi povremeno pricuva klince po sat, sat i pol i nasla sam osobu od povjerenja, djevojka koja zivi u susjedstvu, moji klinci je vole al mi je bed da joj nis ne platim a neznam koliko...
    ona kaze nista ,ali ipak...
    kako ste to rijesile?
    ako djevojka stvarno voli klince, vjerujem da ozbiljno misli kad kaze nista. ja recimo bih.
    ostavite joj nesto da pojede, a ona ce vec imati sto za raditi dok oni spavaju, a i da se mora baviti njima, ako je to samo sat-dva, stvarno nije problem.
    ja bih vam bila besplatno cuvala.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ma daj, pa naravno da joj treba platiti, pogotovo ako misli računati na nju. ako ti netko čuva djecu dobrovoljno i besplatno, onda mu baš ne možeš doći i reći: e, drugi tjedan mi trebaš svaki dan po sat-dva popodne.
    najviša "službena" satnica SCa je 25kn (bar je bila prošlih godina). iako, ako ste zadovoljni s curom, mislim da je 30-35kn sasvim ok.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    26

    Početno

    Zanima me ako se cuva dvoje djece u vecernjim satima (kino.kazaliste..) da li je ta ista cijena? Da li je to cijena sata za obadvoje ili ide duplo?
    Hvala

  11. #11

    Početno

    mi se dogovorili za 30 kn/sat s tim da je cura srednjoskolka i da mi je rekla da mogu racunati na nju kad mi treba, a meni ce trebati po sat- dva iskljucivo navecer(najkasnije do 9 i 30) tako da si ipak i ona stigne izaci i to svaki drugi tjedan kad mm radi poslijepodne.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •