Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Doniranje robice

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno Doniranje robice

    Imam nešto robice koja nije nešto posebno (čisto i neoštećeno, možda onak izbjedljelo) što bih poklonila. Je li to moguće i koja je procedura?
    Treba li ta robica biti sezonska (npr sada jesenska)? Mogu li se donirati i nošene cipelice (znam da nije preporuka nositi ih ali znam da ima djece koje nemaju niti takve a zimska cipelica za kišu koja ne propušta je ipak bolje nego ništa)?
    Molim Rode da mi odgovore jer imam toga dosta po tavanu a trebat će mi i puno vremena da to razvrstam i sortiram uz dvoje male djece pa da stignem to odraditi do ove rasprodaje. Hvala

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ja bih također donirala tridesetak komada odjeće/zimske obuće, pročitala sam negdje da za doniranje ne moram imati šifru, ali ne znam da li robu moram označiti (na onaj žuti selotejp napisati RODA, odnosno napisati iz koliko je dijelova nešto? Gdje su ono bila uputstva kako označiti robu?)Prijavit ću se za dežurstvo, da li je OK da tada i donesem robu?

  3. #3
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    šeprtlja , našla sam sam na portalu upute.
    Dakle, samo ostaje pitanje mogu li robu donijeti na dežurstvo?

  4. #4
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    Paula i Cokolada, samo donesite 21.09. ili 22.09. od 11-19 sati u predvorje kina SC

    i hvala

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    OK. Vidimo se

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •