Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Zelena akcija i Roda 15.06.2004. - Mala setnja Zagrebom

  1. #1
    ivarica

    Početno Zelena akcija i Roda 15.06.2004. - Mala setnja Zagrebom

    POZIV NA AKCIJU


    Udruge ZELENA AKCIJA i RODA organiziraju u
    utorak, 15. 06. 2004. u 18.00 sati akciju pod nazivom " Mala šetnja Zagrebom".

    Cilj akcije je upozoriti vozače automobila da prilikom parkiranja ostave dovoljno mjesta za nesmetan prolaz pješaka, dječjih i invalidskih kolica te bicikala, ali i sve ostale koji taj problem mogu riješiti.

    Šetnja započinje od dvorišta dječjeg vrtića "Trešnjevka" u ulici H.Badalića, kreće se Kranjčevićevom i završava u Ogrizovićevoj ulici. Automobilima koji se zateknu na nogostupu pod brisačem će im biti ostavljen letak upozorenja.

    Mamama iz gradske četvrti Trešnjevka, pridružiti će se mame Ivana Plechinger, Blaženka Leib, Uršula Tolj i Danijela Trbović-Vlajki, biciklisti i invalidi.


    Nadamo se i Vašem dolasku


    Podsjecamo vas i na rodin letak za sebicne vozace koji mozete skinuti na nasem portalu (desna tipoka, save target as)

    http://www.roda.hr/_upload/dokumenti..._na_cestu3.pdf

    ili

    http://www.roda.hr/_upload/dokumenti..._na_cestu9.pdf

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    zašto na letku umjesto Č i Ć imam tilde? jako bih rado ostavila koji letak tu na Srebrnjaku i okolici!! a mogli bi i koju šetnju organizirati.

  3. #3
    ivarica

    Početno

    hm, ne znam, ja ih obicno pretvorim u krivulje kad stavljam u pdf.
    tenks sa info.

  4. #4
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    isprika!!! tilde se pojavljuju kad se otvori u Internet Exploreru, u Acrobatu se vide svi znakovi. odmah printam par komada... :wink:

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Podržavam akciju, ali što s bicklistima? Često šećem Maksimirskom, koju mnogi biciklisti doživljavaju kao stazu (pločnike, naravno) a da pritom postoje manje prometne paralelne ulice po kojima se mogu voziti. Tako sam i u trudnoći doživjela da me jedan lupi u bubreg s guvernalom, a kad hodam s djecom samo se osvrćem...
    Znam da bi suvisle biciklističke staze riješile problem, ali ipak mislim da pješaci na pločniku imaju prednost. A naročito djeca.

  6. #6
    ivarica

    Početno

    podizem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •