Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Boravak - smjenska nastava

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno Boravak - smjenska nastava

    Zanima me koliko vas ima koji imate heterogeni boravak i smjensku nastavu?
    Ja sam skreoz u komi od popodnevne šihte i boravka prije.
    Jučer je bio u školi od 8 -1730. Ne da je bio umoran, nego je jedva funkcionirao jedno sat vremena. Kad se malo odmorio pojeo juhu, tek onda smo mogli pričati.
    sam boravak je jako dobro koncipiran, učiteljica prekrasna i njemu se jako dopalo. Ali što je predugo predugo je.

    Ako imate ovakav koncept da li smijete djecu dovesti iza 8 u školu?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Mi imamo uvijek ujutro i to mi se čini OK. U školi je od 7.30 do 16.15. Mislim da je ovo zaista dugo do 17.30

  3. #3
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    To znači da boravak imaju prije nastave? Nisam još za to čula, zašto je tako?

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mi ivara mozemo dovesti bilo kad od 830 do 1310
    ako zelim da pise domacu zadacu trebam ga dovesti do 10, a ako zelim da ruca u skoli, trebam ga dovesti do 1215.

    obecali su nam na roditeljskom da ce ubrzo skola krenuti sa samo jutarnjim sihtama.

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    To znači da boravak imaju prije nastave? Nisam još za to čula, zašto je tako?
    zdenka, rijec je o heterogenom boravku (vise razreda u jednom), ne klasicnom, a skola nema kapaciteta odrzavati nastavu samo ujutro.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    mi ivara mozemo dovesti bilo kad od 830 do 1310
    ako zelim da pise domacu zadacu trebam ga dovesti do 10, a ako zelim da ruca u skoli, trebam ga dovesti do 1215.

    obecali su nam na roditeljskom da ce ubrzo skola krenuti sa samo jutarnjim sihtama.
    joj ti bi ja. Sutra imamo roditeljski, kako se ono zove vaša škola, da iskoristim joker zovi prijatelja za referencu

  7. #7
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    petra zrinskog

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Citiraj davorka prvotno napisa
    Mi imamo uvijek ujutro i to mi se čini OK. U školi je od 7.30 do 16.15. Mislim da je ovo zaista dugo do 17.30
    to je ponedjeljkom kad ima 5 sati. Ostale dane su do 1625. Ali meni je i to puno.
    Kada ima ujutro školu, onda ga smijemo kupiti u 15 u boravku, i to mi je skroz prihvatljivo. Isto tako bi mi bilo OK da u popodnevnoj šihti može doć u 10. Nadam se da ću se uspjeti sutra tako dogovoriti. Inače ću nekako dogovoriti da bar tim ponedjeljkom ne ide u boravak, pa da tu zadaću vikednom riješimo

  9. #9
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    bilo bi dobro vidjeti u gradskom zavodu za skolstvo (tako nekako se zove) da li se ide u smjeru odrzavanja nastave samo ujutro.
    naime u zadnje vrijeme ima jako puno natjecaja (arhitektonskih) za izgradnju novih skolu u zagrebu i okolici i koliko znam, svuda je predvidena nastava u dvije smjene.
    opcenito, a pogotovo u nizim razredima mi se to cini kao prilicno opterecenje za djecu, pogotovo u kombinaciji sa boravkom.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    ma ići će se dugoročno na jednosmjensku, al to mi neće ugasiti požar ove godine

    Nadam se da će za dvije godine biti već nekih promjena

  11. #11
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    ivana ide na nastavu u smenama. jedan od razloga sto je nismo dali u boravak u skoli blize je upravo taj sto bi, kada ide popodne na nastavu, u boravak stizala ujutro u 6 i 30, a sa casovima bi zavrsavala oko 17 i 30. sto je mnogo, mnogo je... . ovako imamo dadilju sa kojom je pre i posle skole. ona je odmorna i zadovoljna i ne sedi u klupi po citav dan.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Hura ipak možemo dolaziti kasnije. Danas ću ga dovesti u 9 i tako sam sretna jer još miš spava i sam će se lijepo probuditi, spremiti torbu pa u boravak.

    Inače boravak je jako lijepo koncipiran, jučer smo imali roditeljski. Učiteljica je Korakovka, tako da i tamo imaju cijeli isti stil, od razredne maskote, tipa učionice isl.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Hura ipak možemo dolaziti kasnije. Danas ću ga dovesti u 9 i tako sam sretna jer još miš spava i sam će se lijepo probuditi, spremiti torbu pa u boravak.

    Inače boravak je jako lijepo koncipiran, jučer smo imali roditeljski. Učiteljica je Korakovka, tako da i tamo imaju cijeli isti stil, od razredne maskote, tipa učionice isl.

  14. #14
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    o djizus meni to nikak ne pase ak ce tak ostat jer ja nemrem nego dovodoit oskara u skolu u 7,50 - ja radim od 8 do 16
    fakat mi se cini ful predugo da je do pol 6 navecer u skoli kad ce imati skolu popodne :/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •