Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 220

Tema: Muka zvana pločice u kuhinji

  1. #1
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno Muka zvana pločice u kuhinji

    Imamo big problem. Tražimo pločice za kuhinju (zidne i podne) a o njima pojma nemamo.
    Znam samo da bih na pod kvadrate cca 30x30 cm, a na zid između elemenata cca 10x10 jednobojne (kombinacija bijele, narančaste i smeđe).
    Da li mat ili sjajne?
    Da li ravne ili ne?
    Kakve fuge (boja)?
    Koja boja bi mi u ovoj kombinaciji zidnih najbolje odgovarala na pod?
    Gornji kuhinjski elementi će biti bijeli sa 2 ormarića od pjeskarenog stakla, a donji tamno smeđi (čokolada), s tim da će lajsna (valjda se tako zove - s čime ćemo zatvoriti rupu od poda do elemenata) biti bijela.
    Da li nove pločice lijepiti na stare ili stare skidati (prvi put danas u dućanu čula uopće za mogućnost lijepljenja na stare)?
    da li podne lijepiti dijagonalno? Zašto?
    Prednosti i mane?
    Pomagajte jer ću izluditi, glava mi je kao balon. A mislila sam da sam najveći problem riješila kada sam izabrala kuhinju :/

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    294

    Početno

    Nove pločice možete lijepiti na stare fleksibilnim ljepilom. Postupak će vam u tom slučaju biti znatno jednostavniji jer nakon odbijanja starih treba ravnati zid, pa tek onda stavljati pločice. Ovako već imati ujednačenu podlogu. Pritom morate voditi računa o odnosu nivoa prostorije iz koje se ulazi u kuhinju i same kuhinje. Ukoliko dođe do denivelacije postoje lajsne koje to lijepo prekrivaju.

    Pločice 10X10 su najbolji izbor za prostor iznad radne površine ( ili mozaik pločice ). 30X30 su dosta velike i ne bih ih preporučila ukoliko ti kuhinja nije prostrana.

    Sjajne pločice se lakše održavaju, ali se na njima i više vide packe, dok je kod onih mat situacija obrnuta, pa ko voli nek izvoli...

    Mrak mi je tvoj odabir boja. Fugu bih na tvom mjestu stavila u jednoj od navedenih boja, ovisno o tvojem ukusu, veličini i rasvjeti prostorije i sklonosti ka čistoći. Možda bi bilo najbolje da su narančaste jer mi se smeđe čine malo pretamnima, a bijele prezahtjevnima.

    Toliko od mene! Sretno s novom kuhinjom!

  3. #3
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Mene kod ljepljenja pločica na pločice ne muče toliko podne jer se mogu na prelazu zakamuflirati lajsnom, ali me muče zidne s obzirom da na jednoj strani ne završavaju okomitim zidom nego se nadovezuju na blagovaonu i običan zid. Bojim se da će tu biti predebeli sloj pločica i da će se kužiti da su dva sloja. kakva je kvaliteta u odnosu na jedan sloj pločica?
    Što se tiče veličine podnih pločica, koja veličina bi najbolje odgovarala s obzirom da kuhinja nije velika (dužina je 215 cm, a sve skupa nam treba 5-6 m2 podnih pločica)? meni se nekako učinilo da bi manje bile premale :/
    Kako se održavaju fuge u boji (narančasta uopće ne zvuči loše)? Ja sam razmišljala i o bijelim ali se bojim da bi oko ploče za kuhanje požutile i ne bi bile ravnomjerne sa ostalima.

  4. #4
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Brunda, ja na podu kuhinje imam smedje plocice, 30x30, postavljene ravno, a ne dijagonalno. kuhinja je kao i tvoja, jedva 5,5 m2
    svakako preporucujem skidanje prethodnih plocica, a narocito onih zidnik jer se se negjde nemonivno vidjeti debljina plocice.
    moje su fuge na podnim tamne, nije lose, al mozda bolje da je isla neka neutralna siva boja (o kojoj Apri stalno prica :beeelj

    ako volis boje, mislim da bi narandzaste podne plocice bile super uz tu boju tamne cokolade

  5. #5
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    U nekoj mojoj kombinaciji u glavi na podu sam zamišljala smeđe pločice prošarane bijelim ali me tip u dućanu danas razuvjeravao jer dosta zatvore prostor. Kad malo bolje razmislim, vjerojatno ima pravo ali sam ja sad na sto muka s obzirom da nemam pojma kaj bih sad. Možda isto bijele pa ubacivati male 10x10 u smeđoj i narančastoj da ispadnu dijagonalni pravci. Nemam pojma.

  6. #6
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Nama su nedavno završili sa kuhinjom i na zidu su 10 x 10 polirane pločice postavljene dijagonalno, s time da je svaka 3. boja marelice a ostale žućkasto bež, fuga bež. Ispalo je fenomenalno, preporučam.
    Na podu su 30 x 30 svijetle polirane pločice sa svijetlo sivom fugom.

  7. #7
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Nemam ništa protiv da ubacite i koju fotkicu svojih kuhinja, možda mi nadođe inspiracija

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    294

    Početno

    U tom slučaju mislim da je bolje da stare zidne pločice skinete i stavite nove. Fuge u boji se održavaju isto kao i bijele, samo kupite fugir masu u boji. Naknadno bojanje prečesto rezultira neprekidnim otpuštanjem boje kod pranja i parenja, a to je za poluditi.

    Nema razlike u kvaliteti kad se postavljaju pločice preko pločica, samo ako su dobro postavljene.

    Je bih na tvom mjestu razmislila o pločicama 20X20 za pod ( možda naizmjenično bijela i narančasta - u toj kombinaciji tvoja dobro poznata kuhinja nakon postavljanja pločica djelovat će ti kao plesna sala ).

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Brunda, hajde me nazovi u neko doba pa ćemo to riješiti (sudeći po bojama kuhinje, čini se da si izabrala trenutno vrlo modernu hi-tech kombinaciju).
    ako su ručke srebrne... razmisli da ti to bude osnova za pločice.
    Pistacio zelena odlično "pokriva" bijelo-smeđu kombinaciju.
    Gloss crvena (ne svijetla, nešto zagasitija).
    Limeta žuta.
    Čak i čelično plava.

    Ne preporučam žuto-narančastu kombinaciju, to bi zatvorilo čistoću kontrasta (osim ako ti smeđi elementi nisu rezbareno puno drvo, a to mi nekako ne sliči na tebe).

    Ja nikako ne bih pločicu na pločicu.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    USA
    Postovi
    369

    Početno

    Wow, stvarno si hrabra sto se tice boja. Ja obozavam vesele boje, ali kuhinja mi je nekako uvijek prirodnih tonova. Stil moje kuhinje je dosta staromodan, iako dosta nova kuhinja, jos uvijek preuredjujemo neke djelove. Na podu je dizajn plocica od prirodnog kamena. Ima ih cetri vrste i rubovi su neravni, isto sa plohom. Na zidu su male plocice od istog kamena, ali samo cetverokuti i ukupno imamo 7-8 plocica sa dizajnom voca, povrca, rucno oslikano. Smedja kuhinja, drvo, i granit na radnoj plohi.
    Ja bih svakako digla stare plocice, jer nikada ne znas kad ce nesto ispod starih oslabiti, a i mislim da je puno profesionalnije raditi ispocetka, nesto slicno kao slikati na platnu preko vec neke slike.

  11. #11
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    I ja bih svakako maknula stare pločice. Zovi nekog tko se treba "ispucati" da ti to riješi....

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    123

    Početno

    Ja sam uvijek za maknuti stare pločice, a pogotovo na zidovima.
    Imam dosta usku kuhinju i dugu isto negdje oko 2,5 m, elemente sa obadvije strane, i stavila sam pločice 30x30 cm, ravno, na nagovor drugih što mi je sada žao. Htijela sam dijagonalno, ali su me odgovarali, da je usko i ne znam šta još. Kažem ti, sad mi je žao. Kad bih mogla sve iz početka sigurno bih stavila dijagonalno i nisu prevelike 30x30 cm.

  13. #13
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Makla bih stare pločice..i ne bih ih ljepila dijagonalno na podu..na tako malom prostoru još i ako je sve u boji, bilo bi mi malo "previše"...

    I definitivno poslušaj Apri..stavi "malo boje" na pločice, da kuhinja ne ispadne "smeđe - blijeda" (makar mi se jako sviđa tvoja kombinacija)...

    Uh .... i baš ti zavidim...to su slatke stvari!

  14. #14
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Brunda, moja kuhinja će bit isto smeđe-bijela. Kuhinja mi je 3,30. Na pod sam stavila ravno pločice , valjda su 33x33. A na zid pločice 30x15.Dužom stranom horizontalno. Bila sam skeptična jer to nisu tipicne plocice za kuhinju al kad su ih postavili oduševila sam se. Ploćice su mi bljdunjave, sa laagano bež vodoravnim trakama. Fuge neutralne.
    Za dva tjedna će mi montirat i kuhinju.. Mogu ti onda poslat slicicu.

    Ja nisam htjela puno boja, i nisam se bojala da će ispast jednolično. Vidjela sam jednu takvu kuhinji i izgleda mi fenomenalno. Onak, čisto..

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    nama je onaj dio fuga na plocicama oko cesme potamnio. Isto kao nekakve tackice. Ne vjerujem da su gljivice. Mislim da je potamnilo jer tu cesto znam ostaviti sundjer :/ Zna li neko kako se to cisti, ili moram prefarbat fuge na tom mjestu :?

  16. #16
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    nama je onaj dio fuga na plocicama oko cesme potamnio. Isto kao nekakve tackice. Ne vjerujem da su gljivice. Mislim da je potamnilo jer tu cesto znam ostaviti sundjer :/ Zna li neko kako se to cisti, ili moram prefarbat fuge na tom mjestu :?
    to jesu gljivice, uzmi sirce pa dobro natopi i onda cetkicom izribaj. ili uzmi kakav cilit ili domestos, otici ce sve.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj wewa prvotno napisa
    Citiraj snorki prvotno napisa
    nama je onaj dio fuga na plocicama oko cesme potamnio. Isto kao nekakve tackice. Ne vjerujem da su gljivice. Mislim da je potamnilo jer tu cesto znam ostaviti sundjer :/ Zna li neko kako se to cisti, ili moram prefarbat fuge na tom mjestu :?
    to jesu gljivice, uzmi sirce pa dobro natopi i onda cetkicom izribaj. ili uzmi kakav cilit ili domestos, otici ce sve.
    mislis na jabukovo sirce :?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    probala sam sa Arfom i nije uspjelo. Probat cu danas sa sircetom, pa bas da vidim hoce li spast.

  19. #19
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    Citiraj wewa prvotno napisa
    Citiraj snorki prvotno napisa
    nama je onaj dio fuga na plocicama oko cesme potamnio. Isto kao nekakve tackice. Ne vjerujem da su gljivice. Mislim da je potamnilo jer tu cesto znam ostaviti sundjer :/ Zna li neko kako se to cisti, ili moram prefarbat fuge na tom mjestu :?
    to jesu gljivice, uzmi sirce pa dobro natopi i onda cetkicom izribaj. ili uzmi kakav cilit ili domestos, otici ce sve.
    mislis na jabukovo sirce :?
    ma bilo koje, gdje ces naci jabukovo. najbolje alkoholno, jer je bezbojno.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    294

    Početno

    Domestos je neprijatelj gljivica, provjereno!

  21. #21
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Mi još nismo našli pločice ali mislim da ćemo se držati (ako uspijemo naći) toga da su zidne bijele sa pokojom smeđom i narančastom a podne smeđe ili narančaste (ovisi šta nađemo) jednobojne. Ne znam još kako ćemo ih slagati ali meni se čini zgodno baš dijagonalno. Fuge po preporuci apricot ću inzistirati da budu manhatan.I definitivno nećemo pločice na pločice nego prvo poskidati stare.

  22. #22
    tinkerbell

    Početno

    Brunda, ja na podu imam plocice u boji terakote i moram reci da su vrlo zahvalne. Jedino mi je zao sto ih imam samo u kuhinji, a ja bih da su i po cijeloj blagovaoni i DB. Fuge su tamno sive. Ja odusevljena!

    Vidim da si ti vec odlucila za boju, pa bih ostalima samo rekla..iz osobnog iskustva, vise nikad bijele ili svijetle plocice na pod (pogotovo u kuhinji i kupaonici), takodjer bih izbjegla sjajne svijetle plocice..mozda izgledaju efektno ali vjerujte, to je vrlo kratkog vijeka, na njima se vidi svaka flekica i najmanja mucica prasine.

  23. #23
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Nama bi sutra ili prekosutra trebao doći keramičar pa kad postavi pločice budem sliknula...naše u kuhinji će biti :
    na zidu - bijele 10x10 sa pokojom plavom 10x10 u različitim varijantama slaganja (npr. 3 u dijagonalu ili 5 u kocku sa jednom u sredini),
    na podu - 33,3x33,3 sivkasto bijele sa umetnutim plavim 10x10 pločicama (kao i na zidu) s time da se slažu jedna mala plava i oko nje 4 velike sivo-bijele
    Fuge na podu i zidu sive, s time da na zid idu svijetlo sive

  24. #24
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Našla sam ih! Juuupiiii :D
    Ali sad novi problem.Sve smo izabrali ali ništa još nismo naručili jer ne znam kako bih to napravila.
    Rok isporuke i kuhinje i pločica je 30 dana. Razmišljam da prvo naručim pločice a jedno 2 tjedna nakon toga kuhinju jer se bojim ako pločice kasne i kuhinja bude prije nego one dođu gotova, šta ću tada?! A pločice ako dođu prije mogu u nekom čošku i pričekati.
    Koliko vremenski treba da se makne stara kuhinja, skinu stare pločice, poveća broj utičnica i postave nove pločice? 2-3 dana? Bitno je da to nekako istempiram jer ne mogu biti dugo bez kuhinje. Kako ste vi to rješavale i koliko je trajalo?

  25. #25
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Uuuh,za to buš ipak morala skupiti živce i ne nervi rati se jer je kod nas normalno da niš ne možeš isplanirati...
    Ja bih kuhinju naručila da dođe isto kad i pločice pa bi se dogovorila sa ljudima u dućanu da mi ju malo pričuvaju kod sebe na skladištu ako pločice zakasne. Obično su susretljivi (osim u Domi ) i rado ti pričuvaju (neki i po par mjeseci)

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Koliko vremenski treba da se makne stara kuhinja, skinu stare pločice, poveća broj utičnica i postave nove pločice? 2-3 dana? Bitno je da to nekako istempiram jer ne mogu biti dugo bez kuhinje. Kako ste vi to rješavale i koliko je trajalo?
    Ovisno o sposobnosti izvođača radova i iznenađenjima koja se pojave putem.. Ukoliko uspijete to izvesti za tri dana stvarno ste maheri! Ako prvi dan rastavite kuhinju i skinete pločice, drugi dan razvedete struju i poravnate neravnine kako bi pripremili podlogu za nove pločice, treći dan postavite pločice, a četvrti pofugirate, peti možete postaviti novu kuhinju. Sve to pod uvjetom da se ništa ne zakomplicira i da za ravnanje podloge koristite materijal koji brzo steže. Nadam se da će vam uspjeti u tako kratkom roku, kod nas se stvari uvijek zakompliciraju i otegnu u nedogled!!!

  27. #27
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Ah, zaboravih napisati ... trajanje je ovisno tko će ti to raditi..
    Ako radi jedan čovjek ili vi sami onda računaj bar 4-5 dana ali ako ti dođu kao kod mene njih 4,5 onda oni za jedan dan postave i pofugiraju pločice i sve ti je gotovo u 2 dana

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    8

    Početno

    jos nesto Brunda,

    ako stavljas podne dijagonalno trebat ce ti dodatnih 1,5m2 nadam se da ti je majstor rekao. Moj stari je keramicar a i ja sam skoro renovirala stan pa znam

    eto cuvaj zivce i nemoj se nervirati plaho

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    Kupila bih kuhinju; donji elementi tresnja s crnim vodoravnim prugama, gornji elementi bijeli+staklo. Jako mi se svidja, ali sad sam na mukah jer treba odabrat plocice.
    Kako bi pasale neke tople, smećkasto-kremkasto-crvenkaste (e, jesam objasnila!) nijanse na podu, a male bijele na zidu. Zidove mozda u zeleno. Ili nesto drugo? Znalci i znalice, pomagajte!

  30. #30
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Ja mislim da je ideja super - pod tamniji (slično kao i elem) a zid svjetli

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Ja planiram staviti pločice u boravak onak kao mramorne bež.....ako netko ima savjet bilo bi lijepo

  32. #32
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj Romina prvotno napisa
    Ja planiram staviti pločice u boravak onak kao mramorne bež.....ako netko ima savjet bilo bi lijepo
    Mi stavili, bež polirane, u dijagonalu, dobro je ispalo.

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Citiraj Romina prvotno napisa
    Ja planiram staviti pločice u boravak onak kao mramorne bež.....ako netko ima savjet bilo bi lijepo
    Mi stavili, bež polirane, u dijagonalu, dobro je ispalo.
    Nemojte se ljutiti, ali meni nikako ne pašu pločice u dnevom boravku. Za moj ukus previše su hladne. Pod u dnevnoj mora biti topli pod (parket, tepih...), ipak se tamo provodi najviše vremena, hoda bos, dijete.... , a i daje toplinu domu.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    294

    Početno

    Možda cure imaju podno grijanje..

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    123

    Početno

    Ma nije stvar u grijanju, nego u osjećaju topline. Pločice djeluju prazno i hladno, a kad staviš parket pa tepih ili samo tapison....potpuno druga slika.

  36. #36
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Ne mora to uvijek biti tako.
    Dobro, te o kojima Romina priča bi mi izgledale muzejski ili galerijski, ali ima pločica koje ostavljaju topliji dojam od bilo kojega parketa ili tepiha.

    Cijela Italija, Prtugal, Španjolska, dio Njemačke... imaju popločene dnevne boravke i stvarno može odlično izgledati.

    Romina, ja te podržavam (ako je to stvarno ono što hoćeš), ali moooožda da zaboraviš taj mramorni uzorak - topla terakota ili npr. Gabbianellijeve pločice rukom rađene... ostavile bi puno bolji dojam za obiteljski život.

  37. #37
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Kao što reče apricot, može i sa pločicama biti dobrih rješenja. Naišla sam na ovu stranicu, gdje ima dobrih ideja za interjer

    http://vodotehna.hr/keramicke-plocic..._tau_ceramica/

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    123

    Početno

    Super su te pločice i izgleda sve super, ali ja se tu nebi mogla udobno osjećati.
    Inače imam problema sa mjehurom i jajnicima, i ne do' Bog da stanem na hladno (pločice), a volim po dnevnoj koji put hodati i bosa.
    Btw. pločice pašu u veći prostor, nekako ne pašu u male prostorije, ali to je ionako samo moje mišljenje, Romina će napraviti kako njoj paše. Ukusi su različiti.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    mi na podu u kuhinji imamo parket, a za zid smo naručili lakirano staklo. crveno. sad čekamo da stigne pa da vidimo na kaj bu to ličilo....

  40. #40
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj petrić prvotno napisa
    Možda cure imaju podno grijanje..
    Imaju :D

  41. #41
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Zaboravih dodati da se u načelu slažem da pločice djeluju hladnije nego parket ili nešto drugo ali smo mi zato zid obojili u jednu žućkasto narančastu kombinaciju a kutna garnitura je zagasito narančasta sa bež jastucima pa to daje toplinu. Uostalom, topao dom čine ljudi koji u njemu žive....

  42. #42

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    176

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    mi na podu u kuhinji imamo parket, a za zid smo naručili lakirano staklo. crveno. sad čekamo da stigne pa da vidimo na kaj bu to ličilo....
    I kak izgleda? Jesi li zadovoljna ili još čekaš?

  43. #43

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    gotovo je ali ga nismo još podigli
    bumo drugi tjedan.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    stiglo staklo prije par dana. crveno. zadovoljni smo. izgleda dobro, onak malo spejsi, i ful je lako za održavanje; samo ga malo poprskaš i pobrišeš. montaža totalno jednostavna, samo ga zakeljiš na silikon, doslovce 3min posla. platili smo 1100kn. dimenzije su 60x220, s tim da je staklo kaljeno, lakirano i zbušena je jedna rupa za dupli šteker ( 1 rupa košta 150kn). eto.

  45. #45
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    anki, možeš nam fotkati?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    mogu, ali prvo moram malo pospremiti kuhinju
    a možda ispečem i kakav kolačić, pa ga kao slučajno ubacim u kadar da ispadnem vrsna domaćica

  47. #47
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    kolačić..? apri je već u autu, stiže svojim očima vidjeti to čudo od stakla!

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ako je situacija takva, sumnjam onda da će gledati staklo....

    a kad smo već kod kolača, moram vas svečano izvjestiti da sam našla "pice of cake" i da su mi kolačići ok, nisu tak skupi kak je netko pričao i pogodni su za nositi na posao, za nuditi fine goste.....a kad sam već bila tamo, odo ja i do "orienta" i moram priznati da oni ipak ostaju moj No1! evo, sad sam vas i o tome obavijestila!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Apri,ploče na radijatorima su kao mramorne bež i ista takva ploča je ispod prozora u boravku
    :/ i naravno na podršci

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Danas sam kupila bež pločice gress koje su još posebno polirane,,,,,,fotke bum stavila čim sve bude gotovo

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •