Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 199

Tema: Prvi sex

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    Mjesec ipo nakon poroda ,prošlo je ok i skroz ugodno

  2. #52
    She Devil

    Početno

    nakon prvog poroda pršlo je, nekih, 15, 20 dana. nakon drugog poroda prošlo je nešto više, cca mjsece i pol-starije dijete nas je ometalo

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    hrenovka i hodnik.......

    a taj frend nije čuo da osim misionarskog postoje i drugi položaji .....

  4. #54
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Na ovoj vec zaboravljenoj temi imate nesto informacija koje bi vam mogle pomoci ...

  5. #55
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Svagdje po malo
    Postovi
    32

    Početno

    9 tjedana i 2 dana! Ali isplatilo se cekat

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Na ovoj vec zaboravljenoj temi imate nesto informacija koje bi vam mogle pomoci ...
    postavila sam ti piranje na zaboravljenoj temi

    vita jela,zelen bor,molim brzi odgovor

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    26

    Početno

    jao jadan moj mm!!!pa ja već skoro 2mj. nemam nikakvu želju i to nekako trpi i sve se nada jadničak poslje poroda nakon što prođe tih 6 tjedana...i sad kad vidim da je kod nekih prošlo i po 7,8 mj. :shock: iskreno mi ga je žao....ali vidjet ćemo..

  9. #59
    oleandrina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    94

    Početno

    A zna li tko koliko čekati nakon carskog? Ili koliko ste čekali?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    Citiraj oleandrina prvotno napisa
    A zna li tko koliko čekati nakon carskog? Ili koliko ste čekali?
    i mene isto zanima... koliko se preporuča čekati nakon poroda carskim?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    ja nikada nisam čula za neke konkretne zabrane nakon carskog. Napala sam MM-a čim su mi skinuli konac od carskog. Bi ja i prije, ali do tada se nisam mogla pošteno ni istuširati.

  12. #62
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Nakon skoro 3 mj prvi sex - katastrofa. Mene još uvijek boli i još nismo uspjeli u potpunosti. I pitam se hoću li ikada ponovo uživati. Još jedno pitanje imam - sa kondomom ili bez??? Imam osjećaj da mene taj prokleti kondom žulja, a bez njega sam u panici da bih mogla malo prerano ostati trudna

  13. #63
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Nakon carskog smo ga upraznili nakon 5 tj, a nakon drugog (vag.) poroda 3 tj.

  14. #64
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    osjećam kako me preplavljuje val iskonske sreće kad vidim da ova tema još uvijek živi...
    ugl., ja sam to sebi protumačila ovako...kaktiga babinje traje 6 tjedana pa se iz istog prvi sex ne preporuča...
    kod mene je babinje trajalo toliko koliko je i onda sam od trenutka prestanka krvarenja navalila na caju, a bogme i obratno ... da nam živi, živi rad!

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    18

    Početno

    ja cu vama jednostavno umrijeti od smijeha....moj sad koristi svaku priliku dok sam trudna,da se njega pita on bi nakon svga ...joj ajmo jos jednom hm...ja se bojim kako ce to biti kad se rodi mali Luka.... mislim da ce i moj spremat, kuhat, i usisavat,samo da ja budem odmorna ,pa da usutkam svoju veliku maznu bebu...sve ce on napravit,samo neka ja namignem ako mi dodje...

  16. #66
    oleandrina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    94

    Početno

    Hehe, mi se nismo držali onih službenih 6 tjedana, nego već nakon 3. Predugo sam bila u bolnici...

  17. #67
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    pa, nismo ni mi... krvarenje stalo nakon 3 tjedna...a mi to objeručke prihvatili kao znak za početak aktivnosti...

  18. #68
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno

    9 tjedana nakon poroda


    rezalo me kod sava,ali nije bilo tako lose..

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    evo i mene, podižem temu nakon vaginalnog... ...zadnje tromjesečje trudnoće NULA BODOVA zbog mirovanja, sad ne znam što i kako dalje... niije da sam samo nestrpljiva, nego se osjećam i kao da nam se odnos raspada... postajemo braco i seka, iliti najbolji frendovi, iliti ja sam sada 'majka njegovog djetata' - i tu sve prestaje. neku večer malo smo se mazili i jedva me dotaknuo po dojkama (sad su one od malog, ne više njegove). od kad nema seksa, ni ne ljubimo se pretjerano... a ja bi se baš onako 'srednješkolski' pohvatala 8)
    ...imala sam idealan prirodni porod bez pucanja i rezanja, sad me zanima - koliko još čekati? treba li krvarenje SKROZ prestati? što se može dogoditi ako npr pokušamo već sada, ili, ajde, za tjedan dana (a rodila sam točno prije tjedan dana)? ...stvarno mislim da nam je to p o t r e b n o !

    ...i kakva su vaša iskustva s tim duuuugim pauzama? čini li vam se kako su vam veze ili brakovi postali kao oni penzionerski naših staraca koji se gledaju već PREdugo? ...ima li šanse da se to ispravi......?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    podižem opet iznova... u nadi da će mi netko odgovoriti... već sam OČAJNA

    koliko još čekati? treba li krvarenje SKROZ prestati?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    mislim da si oborila Mostarkin rekord !

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    mislim da si oborila Mostarkin rekord !
    Haaa? :?

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    k2007, ako se ti dobro osjećaš, ne vidim razloga zašto ne - ali obavezno uz prezervativ, jer je nešto veća mogućnost infekcije dok traje krvarenje.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    stvarno?? :shock: :D
    jer probala sam jedan dan prstom (ja sam mali znatiželjko kad je moje tijelo u pitanju ), kao da iznutra ima 'manje prostora', ne znam kako da objasnim...jel to možda maternica koja se još nije stisnula? kao da dotičem neki organ... ne znam upravo zbog toga jel još sigurno zaskočiti M... he-he

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    :/ nije mi pao na pamet taj aspekt maternice koja se još nije vratila na svoje mjesto. Najraniji sex nakon poroda za kojeg sam čula je bio nakon 2 tjedna. Nije bilo nekih problema zbog toga.

  26. #76

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Joooj, kako te razumijem, k2007... Ja sam nakon poroda bila napaljena kao slon na tripu, sjećam se kad je MD došao u posjet (bilo je to možda 3. dan od poroda) i onako nježno me zagrlio, u stilu, ti si sad majka mog djeteta, a ja sam samo razmišljala kako bih voljela da me odvuče u prvu slobodnu prostoru i nabije na...No, dobro, ne želimo ići u detalje. Sve u svemu, sjećam se te luđačke želje. Na kraju smo se prvi put poseksali mjesec dana nakon poroda i osjećala sam se malo zategnuto (iako nisam rezana niti sam dugo krvarila). Ne znam...Probaj se strpiti bar još malo.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    a ja sam samo razmišljala kako bih voljela da me odvuče u prvu slobodnu prostoru i nabije na...No, dobro, ne želimo ići u detalje.


    Uuuu,dobra jutros nešto kava.

  29. #79
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Evo i mene, ja sam nekih 4-5 tjedana nakon poroda.
    Bila bi ja i prije ali je mog muža bilo strah, nije htio dati....

    Male zatezalo prvih par puta i to je to. Šta se mene tiče mi bi mogli svaki dan, ali on je taj kojeg boli glava (šalim se, radi po cijele dane pa bude koma), meni je takav kontakt potreban.
    Mogu biti ne znam koliko umorna, dan mi je mogao biti najgori ali ako imam priliku da se ja i dragi poseksamo to nikad nebi ni za što propustila.
    Nakon cijelog dana nosanja, hranjenja, uspavljivanja, to mi treba čisto da se malo opustim i shvatim da nisam samo mama.

  30. #80
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    dane pa bude koma), meni je takav kontakt potreban.
    Mogu biti ne znam koliko umorna, dan mi je mogao biti najgori ali ako imam priliku da se ja i dragi poseksamo to nikad nebi ni za što propustila.
    Nakon cijelog dana nosanja, hranjenja, uspavljivanja, to mi treba čisto da se malo opustim i shvatim da nisam samo mama.
    Eh, sto bi muskarci dali da to sve zene ovako dozivljavaju ...

  31. #81

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    evo opet mene... očajna kućanica nada se da će opet postati vatrena ljubavnica! hahaha

    ...sad će biti 3 tjedna od poroda. mislim to pokušati VEČERAS. 8)

    ...stoga ljubazno molim sve koje su se 'prerano zaletile' i imale ikakvih problema zbog toga, da mi se jave kako ne bih i ja ponovila njihove greške.

    ukratko - što se NAJGORE može dogoditi? mogu li postati "hodnik" ako ga upraznimo prerano? HELP


  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    56

    Početno

    ne možeš postat hodnik i ništa se neće desiti, osobito ako upotrijebite prezervativ.
    Ono što si napipala prstom vjerojatno je grlić maternice i normalno je da je tamo. Pripremite se na malo dulju predigru, jer rodnica zna biti dosta "sušna" zbog prolaktina koji sad vlada. Nekim ženama treba lubrikant, ali ako dobro obavite predigru sve će se podmazati kako treba
    Samo naprijed, osjećaj je super, kao prvi put... i jako je ljubavno

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    joooooj, thx!


    ...trnci me prolaze... on još ne zna da će biti, ali biti će
    već sam sad napeta k'o da idem na prvi spoj, haha! jedino mi škemba malo smeta (ostalo mi je dosta kože, s time da sam prije trudnoće imala struk 57 cm!!), i sva sam si 'velika'...a ni ne stanem u one stare seksi kompletiće (zbog sisurdi, haha) ...nadam se da će biti dovoljno to što se nismo sve skupa možda 3 mjeseca (isuse... :shock: ) !!

  34. #84

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    56

    Početno

    Čuj, te "sisurde" njima su jako seksi. I inače ćeš se začuditi kad spoznaš da muški baš uopće ne primjećuju naše male nedostatke, nego čak naprotiv vole zrelu ljepotu ženskog tijela. Samo sad pazi, kad prvi puta krenete... nikako se neće moć zasitit

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    Citiraj studeni prvotno napisa
    Čuj, te "sisurde" njima su jako seksi.

    čak naprotiv vole zrelu ljepotu ženskog tijela.
    e, oko ovog se nažalost ne mogu složiti, kod mene nije takav slučaj...umjesto da uživa u njima (kao što sam mislila da bude, i uostalom kao što bi svaki drugi frajer činio?!?), on ih se boji dotaknuti, čak ima komentare u stilu 'joj kak su prije bile slatke male...', a dobila sam i veću količinu smješnih nadimaka
    (čak mi se čini da mu se nikako ne sviđa to što su sada pune mlijeka, i što ustvari - ruku na srce - sad ispunjavaju svoju pravu svrhu)

    a ništa...vidjet ću danas...pa se javim

  36. #86
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Ajme k2007, ja sad čitam i :shock: . Gle nju kak se brzo oparavila od carskog (i kak sam skrolala prema gore skužim post gdje pišeš evo mene nakon vaginalnog-da tog ne bijaše, ja bih i dalje brijala po svom i čudom se čudila ).
    I zavidim svim napaljenicam, a MM zavidi njihovim M.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    jesmo se...!



    Samo naprijed, osjećaj je super, kao prvi put... i jako je ljubavno Heart
    ...bilo je ok za prvi put, meni osjećaj super, ali on je nekako 'ubrzao' pa nije bilo baš ljubavno
    ali ajde, moramo se naviknuti valjda ponovno...jedno na drugo...

  38. #88

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    56

    Početno

    A jesi slatka!
    Stvarno si javila kak je bilo i to iskreno.
    Pa i je kao prvi put, osim ljubavnog malo je i smiješno i sramežljivasto i prtljavo. I kratko kaj se njih tiče :shock:

  39. #89

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj studeni prvotno napisa
    A jesi slatka!
    Stvarno si javila kak je bilo i to iskreno.
    Pa i je kao prvi put, osim ljubavnog malo je i smiješno i sramežljivasto i prtljavo. I kratko kaj se njih tiče :shock:
    A zamisli kako je tek kratko (ali i slatko) nakon cijele trudnoće bez keksa (i koji tjedan nakon poroda)...

  40. #90
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Ajme lude ste....

    K2007 stati ćeš brzo u kompletiće (ja stala prije koji dan), a i trbuh se brzo povlači

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    Citiraj studeni prvotno napisa
    I kratko kaj se njih tiče
    ...ovo je bilo kratko što se mene tiče

    ..i šmrc, nismo od onda... studeni, očito ipak ne vrijedi za oboje da se nećemo moći zasititi ...ja se trudim, a on ništa

    kompletići? evo i ja sam neki dan uspjela ući u trapke prije trudnoće, jeee! doduše, loše mi stoje, ali stvari se popravljaju. smeta me kod trbuščića što postane škemba u sekundi, čim se nagnem, sjednem itd. a valjda i za to ima lijeka (VJEŽBANJE, oh ne!)

  42. #92
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Meni je najgore kada obučem trap ake oko trbuha se napravi šlauf ....a i punije su nego prije trudnoće

  43. #93
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Oprostite na greškama

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    oko trbuha se napravi šlauf
    ...kako mi je to poznatooooooo

  45. #95

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    56

    Početno

    čuj k2007, ja sam vidjela onu tvoju sliku u trudnoći i znam da si krasna žena (šteta bi bilo da takva krasota ima ožiljak od carskog, ako baš ne mora ) pa sad imam neke upitnike iznad glave.
    Možda je TM jako mlad :? Žali za malim cicama, ne hoda za tobom po kući kao napaljeni zombi... možda treba proći mali proces sazrijevanja?
    Nikad žena nije ljepša od onog cvata u prvih godinu dana nakon poroda. Mora pazit da mu te netko ne ukrade

  46. #96
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj k2007 prvotno napisa
    Citiraj studeni prvotno napisa
    Čuj, te "sisurde" njima su jako seksi.

    čak naprotiv vole zrelu ljepotu ženskog tijela.
    e, oko ovog se nažalost ne mogu složiti, kod mene nije takav slučaj...umjesto da uživa u njima (kao što sam mislila da bude, i uostalom kao što bi svaki drugi frajer činio?!?), on ih se boji dotaknuti, čak ima komentare u stilu 'joj kak su prije bile slatke male...', a dobila sam i veću količinu smješnih nadimaka
    (čak mi se čini da mu se nikako ne sviđa to što su sada pune mlijeka, i što ustvari - ruku na srce - sad ispunjavaju svoju pravu svrhu)

    a ništa...vidjet ću danas...pa se javim
    Daj mu malo vremena da se prilagodi ... Nije mi uopce neobicno sto ih se boji dotaknuti kad on ne zna (osim ako mu nisi to direktno rekla) jel to tebe boli kad ih dira ili ce ti mozda poteci mlijeko ili pak nesto trece. MZ je tokom trudnoce i dojenja MRZILA dodirivanje cica i ja (iako bih rado ... ) se uopce vise ne trudim oko toga ... steta, ali njoj to ne pase (op., jos uvijek doji Zrinku), nekad ju boli, nekad je zaista curilo mlijeko ... Ako zelis dodir i ako te ne smeta, reci mu to direktno i vise puta.
    Iako to mozda ne izgleda, siguran sam da on jako brine da te nesto en boli ili da ti ne bude neugodno i sigurno je da je pri tome i ukocen, ali i da ce ti prvi seksovi biti "na brzaka" (uz dugo ocekivanje seksa to uopce i nije cudno, zar ne, da se covjek, htio to ili ne, u stvari "potrosi" na brzinu ...)

    A kaj se tice fizickog dijela price, male cice/velike cice, ako mislis da su mu male zaista draze ... a ti mu pokazi da i velike imaju svoje estetske prednosti! Nabaci koji dekolteic, obuci tijesnu majicu ili kosuljicu po kuci ... bas me zanima sto ce reci i kud ce gledati!
    (samo pazi da ti ne pocne padati preko namjestaja i sudarati se sa zidovima ... )

    Puno srece u normaliziranju intimnog zivota!

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    joj studeni hvala na komplimentima!



    tatek...
    A kaj se tice fizickog dijela price, male cice/velike cice, ako mislis da su mu male zaista draze ... a ti mu pokazi da i velike imaju svoje estetske prednosti! Nabaci koji dekolteic, obuci tijesnu majicu ili kosuljicu po kuci ... bas me zanima sto ce reci i kud ce gledati!
    been there, done that..

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    možda treba proći mali proces sazrijevanja?
    možda i to...

  49. #99
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    A kaj se tice fizickog dijela price, male cice/velike cice, ako mislis da su mu male zaista draze ... a ti mu pokazi da i velike imaju svoje estetske prednosti! Nabaci koji dekolteic, obuci tijesnu majicu ili kosuljicu po kuci ... bas me zanima sto ce reci i kud ce gledati!
    tatek, da si ovo meni predložio 3 tjedna nakon poroda katapultirala bih te iz mojeg kvarta u tvoj.

    doduše, i mm bi krenuo istim putem da se usudio žaliti na veličinu bilo čega.

  50. #100
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    Citiraj tatek prvotno napisa
    A kaj se tice fizickog dijela price, male cice/velike cice, ako mislis da su mu male zaista draze ... a ti mu pokazi da i velike imaju svoje estetske prednosti! Nabaci koji dekolteic, obuci tijesnu majicu ili kosuljicu po kuci ... bas me zanima sto ce reci i kud ce gledati!
    tatek, da si ovo meni predložio 3 tjedna nakon poroda katapultirala bih te iz mojeg kvarta u tvoj.

    doduše, i mm bi krenuo istim putem da se usudio žaliti na veličinu bilo čega.


    Molim, ja se nisam zalio ... (niti bi se usudio pa da bas i imam estetskih primjedbi)
    Ali kad zena vec kaze da joj je muz jos lagano "grogi",a ona bi htjela akciju, tad mu mozda bas treba takav podstrek.

    k2007, zelim ti/vam vise srece (i duze zadovoljstvo) slijedeci put, to ti je ipak tek pocetno uhodavanje ...
    (i, BTW, na "been there, done that" bi tvome muzu zavidjeli mnogi drugi muzevi, puno zena se poslije poroda tesko nosi sa svojim novim oblicjem i izbjegavaju ga isticati, pa makar kako ono u stvarnosti dobro izgledalo ... i tako onda godinama, pa prijedje u naviku ... )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •