Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 199 od 199

Tema: Prvi sex

  1. #151

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Stvarno je puno rjeđe ovo pročitati, da muškarci ne osjećaju potrebu za sexom.
    Da se meni to događa, prva stvar na koju bih pomislila je da me je možda zamjenio sa drugom ženom, nikako to da l imam kilu više il manje.
    To vrijedi ako je odjednom postao nezainteresiran..a ako mu je takav karakter (kao tatekovoj Z) onda bih znala i prije braka koga uzimam..
    Što bi se dogodilo da čekate dok oni (ona) ne preuzmu inicijativu?
    Mislim, sex je potreba svakog čovjeka, nekom manja nekom veća, ali je tu..

  2. #152
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Nije stvar da mm nije zainteresiran, nego jednostavno kada je on umoran njemu se spava....a kod mene je situacija da kada sam umorna sex mi super dođe da se opustim.....nismo svi isti, zar ne

    Šta se tiče preuzimanja inicijative....on pita da li se hoćemo....ali nema one igre zavođenja koju ja obožavam

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    [quote="Ana

    Šta se tiče preuzimanja inicijative....on pita da li se hoćemo....ali nema one igre zavođenja koju ja obožavam[/quote]

    e točno to!!!! ...baš se slično dogodilo sinoć... doslovce me 'pitao', a tako mrzim kad izostane spontanost (bar odglumljena!)... naravno, ja pristala, jer jadna - šta ću drugo
    (kasnije mi je bilo bed...jer kao da sam mu poslužila umjesto ruke)

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    Citiraj bubica27 prvotno napisa
    Da se meni to događa, prva stvar na koju bih pomislila je da me je možda zamjenio sa drugom ženom, nikako to da l imam kilu više il manje.
    misliš da mi nije i to prošlo kroz glavu? :/ ...samo što kad to prolazi, boli puno više...
    MM, kad se malo prisjetim, bio je sličan i prije što se tiče 'potreba'...ali prije sam mu daleko više bila zanimljivija. i on daleko 'poduzetniji' i 'maštovitiji'. (a vjerojatno sam i ja sad puno više zainteresirana, pa mi je veći šok, prešaltat se s ničega (zbog mirovanja) na - opet ništa)

  5. #155

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    još nešto...

    došla sam do najpametnijeg mogućeg zaključka. mičem se s topica jer sam davno otišla off topic. hvala svima na savjetima, nadam se da nije bilo uzaludno...a ja se javim ako se išta promijeni


  6. #156
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj k2007 prvotno napisa
    još nešto...

    došla sam do najpametnijeg mogućeg zaključka. mičem se s topica jer sam davno otišla off topic. hvala svima na savjetima, nadam se da nije bilo uzaludno...a ja se javim ako se išta promijeni


  7. #157

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Ja kupila kondome i vazeljin danas jer se spremamo na pohode i to nakon skoro 4mj... _Ono doktor me šiva po ure ka da veze goblen,samo sam još čekala da mu neko donese kavicu Prvih mj dana nisam mogla ni sjediti
    Uglavnom nisam se usudila, a ni sad nisam nešto hrabra ali ćemo pokušat. A MM isto nije nešto do seksa, kaže da se nemože skoncentrirati to majčinstvo i to, da mu ne ide sa sexom ... Neku večer nam je nešto došlo međutim nisam se usudila bez maziva 8)

    Dabogda se kresnula večeras

  8. #158

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Ja kupila kondome i vazeljin danas
    Kondomi i vazelin ne idu zajedno , lubrikant mora biti na bazi vode (vazelin može uzrokovati pucanje lateksa).

  9. #159

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    samo da prijavim veeeeliki napredak :D 8)

  10. #160
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Dabogda se kresnula večeras
    Čuj vikend je...možda ti se posreći

    K2007

  11. #161
    Mostarka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Francuska
    Postovi
    461

    Početno

    9 dana nakon poroda samo me je jos bolilo....

  12. #162

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Mellyna već smo pričale o tome...ti se prvo moraš riješiti tog grča i straha od boli. Kada se opustiš biti će ti lakše
    lako bi ja sa strahom od boli....ali mene booooooliiiii......
    imam osjećaj da je dr P. to malo previše zašio :/

  13. #163

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Ja kupila kondome i vazeljin danas
    Kondomi i vazelin ne idu zajedno , lubrikant mora biti na bazi vode (vazelin može uzrokovati pucanje lateksa).
    Eto neka i to znam..Nisam nikad ništa koristila za podmazivanje pa ni neznam, nije mi tribalo
    A sinoć ionako ništa nije bilo...Ona ka da je znala šta se sprema pa nije zaspala oko 8 neko tek oko 9 nakon mukotrpnog nosanja A onda ni ja nisam bila za ništa. Eto vazelin će bar za ruke poslužiti ili eventualno za podmazat vrata šta škripe

  14. #164

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Ja kupila kondome i vazeljin danas
    Kondomi i vazelin ne idu zajedno , lubrikant mora biti na bazi vode (vazelin može uzrokovati pucanje lateksa).
    Eto neka i to znam..Nisam nikad ništa koristila za podmazivanje pa ni neznam, nije mi tribalo
    A sinoć ionako ništa nije bilo...Ona ka da je znala šta se sprema pa nije zaspala oko 8 neko tek oko 9 nakon mukotrpnog nosanja A onda ni ja nisam bila za ništa. Eto vazelin će bar za ruke poslužiti ili eventualno za podmazat vrata šta škripe
    Samo nemoj mazat noge, ima jedna koja je namazala noge pa se skoro ubila u kupaoni na ploćicama.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    Citiraj "Ana :-)"

    [b
    prvotno napisa
    K2007[/b]
    oooooo, DA! 8)



    ima kaj novo kod tebe, Ana ?

  16. #166
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Javim ti večeras

  17. #167

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno

    Nemojte kao ja, nikako , tek nakon 1 godine i takva nelagoda...užas, kao da je sve nasilno...i tako je ostalo a mali ima 2,5 godine. Više se nikad nismo vratili na staro, znam da nije dobro, nikako, ali nema tu na silu, bar je mislim... ..nekad se sam pitam kako to? Prvo me užasno boljelo, onda je i MM prestao navaljivati. Ali je vam to ne mogu opisati, jednostavno želja za sex-om jedna velika O!!!

  18. #168
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Noa prvotno napisa
    Nemojte kao ja, nikako , tek nakon 1 godine i takva nelagoda...užas, kao da je sve nasilno...i tako je ostalo a mali ima 2,5 godine. Više se nikad nismo vratili na staro, znam da nije dobro, nikako, ali nema tu na silu, bar je mislim... ..nekad se sam pitam kako to? Prvo me užasno boljelo, onda je i MM prestao navaljivati. Ali je vam to ne mogu opisati, jednostavno želja za sex-om jedna velika O!!!
    Tuzno.

  19. #169
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Noa prvotno napisa
    Nemojte kao ja, nikako , tek nakon 1 godine i takva nelagoda...užas, kao da je sve nasilno...i tako je ostalo a mali ima 2,5 godine. Više se nikad nismo vratili na staro, znam da nije dobro, nikako, ali nema tu na silu, bar je mislim... ..nekad se sam pitam kako to? Prvo me užasno boljelo, onda je i MM prestao navaljivati. Ali je vam to ne mogu opisati, jednostavno želja za sex-om jedna velika O!!!
    Nemoj ovakvu situaciju uzeti kao nešto normalno ili nešto što se podrazumjeva da se može dogoditi nakon poroda.Potraži pomoć da shvatiš zašto nema želje(sex u svakom slučaju počinje u glavi),Premladi ste ti i TM da bi tako proveli ostatak života.
    U jednoj fazi mog života ja također nisam bila zadovoljna sa količinom svoje želje ,meni je pomogla homeopatija koja me je navela da počnem razmišljati zašto je tako.

  20. #170
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Evo mi smo hopsali 18 dana nakon poroda. Nije ništa bolilo - ali ja nisam šivana. Što se tiče želje, mi smo se davno dogovorili - on ne navaljuje nego je inicijativa uvijek moja. To mi je ok jer znam da je on uvijek raspoložen i da se čeka samo mene. (A mene se ne treba dugo čekati )

  21. #171
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Usput, ovdje se uglavnom prica u stilu "sex = penetracija", ... a ima jos dosta drugih ne manje dobrih nacina za vodjenje ljubavi koji ju ne iziskuju i koji su pogodni za seks i odmah nakon poroda i za vrijeme menge i u svim slicnim (nezgodnim) situacijama.

  22. #172

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Usput, ovdje se uglavnom prica u stilu "sex = penetracija", ... a ima jos dosta drugih ne manje dobrih nacina za vodjenje ljubavi koji ju ne iziskuju i koji su pogodni za seks i odmah nakon poroda i za vrijeme menge i u svim slicnim (nezgodnim) situacijama.
    x

    ...a i u trudnoći (iako je tema nakon poroda), pogotov kad je cijela trudnoća bez hopsanja

  23. #173

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Usput, ovdje se uglavnom prica u stilu "sex = penetracija", ... a ima jos dosta drugih ne manje dobrih nacina za vodjenje ljubavi koji ju ne iziskuju i koji su pogodni za seks i odmah nakon poroda i za vrijeme menge i u svim slicnim (nezgodnim) situacijama.
    E ovo svakako moram potpisati i još dodati da se tako mogu otkriti i mnogo šire spoznaje o samom sexu, a i otkriti sebe samu i svoje najskrivenije kutke mašte i želje.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    [quote="Amelie32"]
    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Citiraj Amelie32 prvotno napisa
    Poslije me MM morao dugo uvjeravati da nemam hodnik.
    Viš, a meni je rekao da imam. :/
    quote]

    Nemaš ti draga hodnik, nego mu reci da on ima hrenovku !

  25. #175

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno re

    Ma nisam se pomirila, ali što mogu? Nije lako imati dobar brak ili solidan brak koji funkcionira, a muškarac bez seksa...uh, jako loše...

  26. #176
    Ava M avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa
    meni je pomogla homeopatija koja me je navela da počnem razmišljati zašto je tako.
    Molim te možeš li mi malo pojasniti kako si uz pomoć homeopatije potaknula volju za seksom?
    Ja bih željela svoju isto "malo pogurati" a ovaj način me zaintrigirao; još samo da znam kako...

  27. #177

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    Citiraj Ava M prvotno napisa
    Citiraj sirius prvotno napisa
    meni je pomogla homeopatija koja me je navela da počnem razmišljati zašto je tako.
    Molim te možeš li mi malo pojasniti kako si uz pomoć homeopatije potaknula volju za seksom?
    Ja bih željela svoju isto "malo pogurati" a ovaj način me zaintrigirao; još samo da znam kako...
    i ja isto

  28. #178

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Svugdje pomalo
    Postovi
    201

    Početno

    I mene zanima
    Nije ni kod nas sjajno, i to od prve trudnoce :/

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    61

    Početno

    Naš prvi sex nakon poroda je bio nakon mjesec i po skoro. Želja je bila obostrana. Dosta je bolilo jer sam rezana al sad je super. I mogu reći da nam je sex sada bolji nego ikad!!!!!

  30. #180
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    mi još nismo
    probali pa boli

  31. #181
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Ja kupila kondome i vazeljin danas
    Kondomi i vazelin ne idu zajedno , lubrikant mora biti na bazi vode (vazelin može uzrokovati pucanje lateksa).
    a je li onaj Green Tea lubricant iz dm dobar? koji koristite?
    ne znam ni kak se zovu te stvari

  32. #182
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj dambo prvotno napisa
    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Ja kupila kondome i vazeljin danas
    Kondomi i vazelin ne idu zajedno , lubrikant mora biti na bazi vode (vazelin može uzrokovati pucanje lateksa).
    a je li onaj Green Tea lubricant iz dm dobar? koji koristite?
    ne znam ni kak se zovu te stvari
    Da, taj na bazi cajevca je dobar i visestruko ispitan.

  33. #183
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    thnx

  34. #184

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Mi smo se puknuli nakon prvog ginek. pregleda. Čekala sam da doktorica vidi ako je sve ok. Ma da budem iskrena, baš me i nije vuklo. Al mogu vam reći da nakon prvog poroda sex je bio puuuno bolji no inače, al sad nakon drugog..... savršen!

  35. #185
    jozefina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    68

    Početno

    Mi smo se zaigrali prvi puta tri mjeseca nakon poroda. Ali nista na silu. Lijepo se MM potrudil da me opusti, i lijepo je sve ostalo prepustil meni. Sve u svemu nije bilo lose. Iskreno, najbolje je bilo kad smo "hodali". Ljubav na straznjem sjedalu starog yugica... mlado, ludo... Kak stvari stoje, dolje situacija vise ne zgleda ko prije poroda. Kao da se sve izokrenulo na van. Osjecaj nije isti. Treba si dati vise vremena. Svaka cast zenama koje se uspiju vratiti na staro tjedan dana nakon poroda, ali imam i frendice koje su prvi puta tek nakon godinu dana. Tajmning nije za sve isti. I da... naravno kada smo se najvise zanjeli, nas dragi podmladak se probudil, digo glavu, pogledal nas i pocel gugutati... Tak me bilo SRAM!

  36. #186

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    Citiraj dambo prvotno napisa
    mi još nismo
    probali pa boli
    Vidis, meni je tek u zadnje vrijeme bezbolnije i mokrije ali sad sam skuzila i zasto jer sam danas dobila gđu menstruaciju. Dakle, valjda su se stvari hormonski malo regulirale pa se i to vratilo na normalu jer ide pod ruku s tim hormonima.

  37. #187
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Citiraj jozefina prvotno napisa
    Kak stvari stoje, dolje situacija vise ne zgleda ko prije poroda
    Tu pomažu kegelove vježbe.
    Radiš li ih?

  38. #188

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ja mislila da otvorim topic, a on vec postoji! Naravno!

    Malo da vam se pozalim: skoro tri meseca i jos nista Tj. ima svasta ponesto, ali nikako ono pravo. Zelje ima, ali ne i vremena, jer mala kao da nas nanjusi. Meni treba vreme i koncentracija da se opustim, a ona se bas tad probudi, pa daj sisu, i onda se ja ohladim. Ne ide mi to saltanje u glavi i bas me to nervira. Al valjda je to tako kad imas dete, pa cu morati i ja da se naviknem. Drzite mi fige.

  39. #189
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj toffifeee prvotno napisa
    Citiraj Ava M prvotno napisa
    Citiraj sirius prvotno napisa
    meni je pomogla homeopatija koja me je navela da počnem razmišljati zašto je tako.
    Molim te možeš li mi malo pojasniti kako si uz pomoć homeopatije potaknula volju za seksom?
    Ja bih željela svoju isto "malo pogurati" a ovaj način me zaintrigirao; još samo da znam kako...
    i ja isto
    Javim se opširnije čim stignem...

  40. #190
    Karlova_mama

    Početno prvi sex

    imala sam jedan sav sto sam pukla (nisu me rezali) i probali smo nakon 4 tjedna. uspjeli smo. ali sljedeci put je bilo neuspjesno, jer sam osjecala neugodnu bol. tek sad nakon 4 mjeseca je sve ok.

  41. #191
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    nas boli i sa gelom i nije ništa uspjelo

  42. #192
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    mi smo prvi put četresetak dana nakon poroda- složli si platicu sira i pršuta, malo vina i opa!
    samo sam čekala da me nešto zaboli, a ono ništa...
    još sam MM začuđeno rekla pa mene ništa ne boli, a on će- vidim, vidim
    naravno da je naša Princeza tu noć odlučila protestirati i za kaznu nas držala budne još par sati
    sad me strah opet... morat ćemo po danu!
    (MM je sad htio ali sam ga potjerala na šišanje... imam posla doma, sutra nam je krštenje i dolaze gosti)
    želja- kod oboje postoji, štvo se više uhodavamo kao roditelji, imam osjećaj da se vraćamo na staro!

  43. #193

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    nakon 1. poroda jaaaako dugo.

    a zato nakon ovog .... 9 dana

  44. #194
    anna24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Garešnica
    Postovi
    114

    Početno ??

    Nisam redom čitala sve... No zanima me što je sa onima koje su imale carski. Koliko dugo ste čekale? Meni je od carskog prošlo mjesec dana. Ne boli me ništa pretjerano, ali se nekako bojim...

  45. #195

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Pa ana zar tebe ne svrbi rez

  46. #196

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj disa prvotno napisa
    Pa ana zar tebe ne svrbi rez
    sorry,nisi ta ona ana...

  47. #197
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno Re: ??

    Citiraj anna24 prvotno napisa
    Nisam redom čitala sve... No zanima me što je sa onima koje su imale carski. Koliko dugo ste čekale? Meni je od carskog prošlo mjesec dana. Ne boli me ništa pretjerano, ali se nekako bojim...
    nakon 6 tjedana (to sam vec napisala tamo na strani 1 ). MM je samo malo vise pazio na rez, nije se naslonio na mene cijelom tezinom nego odigao rukama. kod carskog mi se cini da je najbolje kad si ti na ledjima.
    sad nakon skoro godinu dana od poroda su stvari napokon sjele na svoje mjesto. hormoni su proradili, pa ne treba vise koristit podmazivace.

  48. #198
    anna24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Garešnica
    Postovi
    114

    Početno

    Citiraj disa prvotno napisa
    Citiraj disa prvotno napisa
    Pa ana zar tebe ne svrbi rez
    sorry,nisi ta ona ana...

    Pa i mene ponekad svrbi rez...svrbio me još dok sam bila u bolnici...vele da je to dobro, da onda rana zarasta.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    71

    Početno

    Mi točno mjesec dana nakon poroda i to me MM baš iznenadio dok je preuzeo stvar u svoje ruke...
    U trudnoći baš nije bio zainteresiran pa sam tak bila sretna dok je počelo :D

    Bilo je prelijepo i nije me ništa boljelo. Sad nam je super, bolje nego ikad.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •