Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 292

Tema: UN dijeta- molim iskustva

  1. #201
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ..he he,a onda cu morat jos vise toga skidati..budem probala jedno 7 dana da vidim malo.......nije mi potrebno puno skidat.... :D

  2. #202

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Dobro jutro!!!
    Da i ja prijavim..od jucer manje za 0,6 Kg, sto ukupno znaci 2,2kg :D
    Jucerasnji menu: D- 2 jabuke; R - spageti u paradajz umaku; V - 2 kolaca
    Danas nam je samo voce!! I naravno super se osjecam :D

  3. #203
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    LeeLoo dobro došla :D
    Meni se čini da tebi ova djeta nije baš potrebna. Možda da izbaciš večeru i recimo sebi napraviš neko ograničenje za slatkiše ili šta te već vuče i ti si na konju.
    Jer mislim da bi ovu djetu baš morala gurati svih 90 dana.
    Ali ako se ipak odlučiš možeš je maklice kršiti ali i tu odredi granicu. Npr ja bi pila bijelu kavu na tvom mjesti (i ja je popijem ali samo kad mi je proteinski dan-počastim se ujutro kavicom sa mlijekom) a ostale dane pijem bez. Ali neka ti granica bude da je to samo jedna b.kava, a ne 3 u danu i neka ne bude baš najveća šalica.

    Djetalice moje, dobro vam jutro :D .
    Dobila sam upravo obe knjige. Popodne ili sutra ujutro dajem kratki osvrt, a detalje na zahtjev i po potrebi

  4. #204
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno 100 dana moje 100 dijete

    Ja sam vam katastrofa karakter!
    Kupila knjigu naručila je preko prijatelja u RH i sad ništa............
    Čitam vas i bjesnim na svoj ne-karakter imam 18 kg viška na 168 cm.I odlučila na se na svoju 100 dijetu(počinjala sam 100 puta mislim).neznam što jes vama ali mene moja kilaža deprimira neda mi se izlaziti ,šminkati........ma ništa.
    E baš sam se izjadala,nego primate li me od sutra ovaj ću put biti dobra ALI STVARNO,STVARNO.
    A i spremam se na postupak i hoću bebu .

    ________________________________________________
    hebeš čovjeka čiji je karakter jači od njega-ovo ide u prošlost sad sam karakter

  5. #205

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    laky pa pridruzi se nama!! Evo sutra nam je opet proteinski dan tako da se mozemo zajedno bodriti!! A sto se kila tice, u istoj smo situaciji samo sto sam ja jos manja prema tome, vjeruj nisi sama. I isto imam simptome da jedva cekam petak kako ne bi izlazila iz stana do ponedjeljak i kada sam vidjela koliko mi te kile smetaju za normalan zivot i koliko MM pati zbog mene, morala sam nesto poduzeti. Ajde, osmjeh na lice, danas je lijep dan, pronadi jedan lijep recept za sutra i kreni s nama!! U ostalo, poznata stvar je da ce nam bebonje brze doci ako skinemo malo te suvisne kilice!!

  6. #206
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno problem zvan juha

    Mislim da mi je najveći problem taj što juhu moram popiti pslije ručka a kad sam na poslu to i nije jednostavno.ja radi 12-24-12-48 sati(turnus) pa ću nekako naštimati da mi je škrobni dan na poslu .A za ovaj pod forum bi mogla promijeniti nick u Loptica jer je najbolji sinonim za moj izgled.
    Od sutra počinjem a ako koja od vas ima još koji recept koji nije u knjizi neka piše,nadam se da sutra umjesto mesa mogu jesti ribu .
    Evo i mojih karakteristika :
    visina 168 cm
    težina 74 ujutro a naveče 75
    cilj-58

  7. #207

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    laky iskreno ja juhu nisam ni popila..i naravno da mozes ribu!! Znaci pridruzila si nam se :D :D Tu smo za podrsku!!

  8. #208
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    laky, dobro došla :D
    Nema više zafrkancije. Samo se maltretiraš kad je malo djeta, malo nije.
    Kreni i polako. A ako nekad malo prekršiš nemoj reći: ma sad je ionako gotovo, pa udri po "zabranjenom". Guraj dan po dan i sve će biti ok.
    Riba, naravno da može. Dapače. Mislim da nje možeš i više nego mesa jer je laganija.
    Ajde fino, samo polako i hrabro i bez posustajanja

  9. #209

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno Re: problem zvan juha

    Citiraj laky prvotno napisa
    A za ovaj pod forum bi mogla promijeniti nick u Loptica jer je najbolji sinonim za moj izgled.
    Evo i mojih karakteristika :
    visina 168 cm
    težina 74 ujutro a naveče 75
    cilj-58
    Ako si ti loptica ja bi onda trebala biti kugletina
    Na 174 cm imam 95 kg

  10. #210
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno pravo objašnjenje

    Suncem.m točno kako si objasnila umorili su me svi pokušaji i razočaranja su me tjerala po zabranjenom.Ni sama ne bih bolje objasnila svoje stanje a stvari treba nazvati pravim imenom.
    Pa počijem od sutra a juhu ću nositi u termos boci kad mi bude po jelovniku,kao da moji na pošlu znaju jeli čaj ili juha.
    Čini mi se da mi se salo preliva i mućka kao želatina se trese.
    MM me od milja zove guzara jer mi je radna površina zaista kao stadion .

    P.S na poslu imamo psihofizičke provjere i među njim skok u dalj .I ja lijepo skočim ali kad dotaknem tlo pri doskoku prevagne zadnjica i slabiji rezultati a tek zezanje kolega(nije zlonamjerno jer stvari su takve kakve jesu).

  11. #211

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Samo se nedaj smesti, nastavi i kada pokleknes..glavu gore i sve cemo se lijepo primiti za rucice i hodati prema naprijed!! A naprijed nam je sve manje i manje kila!!

  12. #212
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Hy curke.
    Meni kilaža 2-3 dana miruje, ali hlače sam počela vući po podu :D :D
    Dobila sam 1. knjigu, simpa je (još proučavam) i naravno odmah sam naručila drugu, pa da vidimo.
    Danas sam pojela 1 jabuku ujutro, za ručak pizza (sjec.rajčica-origano-gljive)
    A za večeru sam kupila jedan prekrasan (valja će biti i predobar) čokoladni kolač
    Sutra voće, uf, uf....., sva sreća da postoji međuobrok.

    Sretno svima, da se što bolje otopimo!!!!

  13. #213
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    ja ovu UN dijetu asociram sa indirom mujkić.... i nikako se ne mogu načudit zašto su stručnjaci UJEDINJENIH NARODA to kreirali?

  14. #214

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Andora, kreirali je za Indiru Mujkić ! Ma šalim se naravno, s ovom dijetom su smršavili mnogi, još dok je Inira bezbrižno udarala po čvarcima i kulenu i govorila da je baš briga za dijetu jer voli svoje obline i svoj pravi slavonski kulen..Nego da vam izreferiram; vagala se još nisam, hlače još ne vučem po podu (ma teško da ću ih ikad vuć, prejaka mi stražnja osovina ), nitko mi još nije rekao da sam smršavila (osim MM, al odgovor je bio iznuđen tako da se to ne računa ) sutra mi je voćni dan - čekam da prođe, pa ću prekosutra na vagu, baš me zanima . Danas sam jela tjesteninu sa šalšom i nije me baš nešto išlo, ali zato maloprije; 2 prekrasne knedle+prezla+malo punomasnog vrhnja (a što da ne, kad su nam već dozvolili ) :D. Kupila sam knjigu Montignacova dijeta (ima jako zanimljivih stvari), tako da ću kad prestanem s UN-ovkom proučit Montignacovu prehranu za održavanje težine.
    Iano27, veliko ti hvala za recepte , zahvaljujući tebi sutrašnji (voćni) dan neće biti tako siv! :D Uenovski poljubac svim curama; suncem, angelina, white_musk... i sve vi nove.....dobro došle! :D

  15. #215
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj Andora prvotno napisa
    ja ovu UN dijetu asociram sa indirom mujkić.... i nikako se ne mogu načudit zašto su stručnjaci UJEDINJENIH NARODA to kreirali?
    nemoj mi nista govorit,ja sam na to pukla
    a ovo sam nasla na jednom forumu
    DJETA UJEDINJENIH NACIJA

    UPOZORENJE!
    PRE ZAPOCINJANJA DIJETE POSAVETOVATI SE SA LEKAROM
    I POSTUPITI PO NJEGOVOM SAVETU!

    DIJETA UJEDINJENIH NACIJA ZA VOJVODINU I FINSKU
    CILJ OVE DIJETE JE PORED SKIDANJA VISKA KILOGRAMA DA DOVEDE DO PROMENE METABOLIZMA U ORGANIZMU , CIME SE GARANTUJE DA SE SKINUTI KILOGRAMI VISE NECE VRATITI.

  16. #216

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    DIJETA UJEDINJENIH NARODA ZA VOJVODINU I FINSKU
    ovo stvarno zvuči ko neka ozbiljna povijesno- politička akcija!

  17. #217
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    danas pojela:
    3 mandarine
    1 jabuku
    1krušku
    2 kiwija
    1/2 banane

    i popila 1,5 l mineralne vode
    osjećam se super i baš nestrpljivo očekujem sutrašnje vaganje :D

    (ali čisto sumnjam da je još nešto otišlo :/ )

  18. #218
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    reko da odmah napišem i sutrašnji meni :
    D:2 mandarine
    R:supa sa mrkvom i piletinom
    M:šolja supe
    V:vejrovatno ništa, evtl.malko supice sa piletinom

  19. #219
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    DIJETA UJEDINJENIH NARODA ZA VOJVODINU I FINSKU
    ovo stvarno zvuči ko neka ozbiljna povijesno- politička akcija!
    to sam i ja promislila. Za umrit od smija .
    Nego, osjecam neku laganu depresiju u tvom postu? Polako draga, zaboravila sam sada odakle si, ali mi u Dalmaciji bi rekli djava i prisu odnia (sad samo treba staviti kvacice na odgovarajuca mista jer ja ih danas nemam,papila maca ).
    Dan po dan i rezultati ce biti just fine.(odo ja u pjesnike 8) ).
    A koja je frka sa manistrom sa salsom. Pa meni je to . Tebi ne?

  20. #220
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj Suncem.m. prvotno napisa
    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    DIJETA UJEDINJENIH NARODA ZA VOJVODINU I FINSKU
    ovo stvarno zvuči ko neka ozbiljna povijesno- politička akcija!
    to sam i ja promislila. Za umrit od smija .
    Nego, osjecam neku laganu depresiju u tvom postu? Polako draga, zaboravila sam sada odakle si, ali mi u Dalmaciji bi rekli djava i prisu odnia (sad samo treba staviti kvacice na odgovarajuca mista jer ja ih danas nemam,papila maca ).
    Dan po dan i rezultati ce biti just fine.(odo ja u pjesnike 8) ).
    A koja je frka sa manistrom sa salsom. Pa meni je to . Tebi ne?
    lahko je nama dok nam je sunca

  21. #221
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    triba dizat atmosferu. Ja sam gladna ko vuk, ali ne dam se.Ipak ujedinjeni narodi stoje iza mene

  22. #222
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    w_m, to ti je zaista premalo hrane, i za danas i za sutra, nema potrebe da toliko smanjujes.
    ja sam se lepo pridrzavala kolicina, eventualno bih malo povecala (za vreme pms-a i slicnim situacijama), pisala sam vec da sam smrsala 15kg u dva meseca.
    Meni je danas dan sa povrcem. Jeli smo dinstano razno povrce + proso na vodi + mesane mahunarke (leblebija, pasulj i socivo).
    Super mi je kad kuvam isto za sve nas!

  23. #223
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa
    w_m, to ti je zaista premalo hrane, i za danas i za sutra, nema potrebe da toliko smanjujes.
    ja sam se lepo pridrzavala kolicina, eventualno bih malo povecala (za vreme pms-a i slicnim situacijama), pisala sam vec da sam smrsala 15kg u dva meseca.
    Meni je danas dan sa povrcem. Jeli smo dinstano razno povrce + proso na vodi + mesane mahunarke (leblebija, pasulj i socivo).
    Super mi je kad kuvam isto za sve nas!
    ja jedem polahko i onda sačekam osjećaj sitosti, jer je to dosad bio moj najveći problem

    i napokon, želim da ja vladam hranom, a ne hrana sa mnom,jer do sad je bilo:
    bananice naređuju da se pojedu, e sad ja naređujem da neću

    a izgleda da se uključio i neki psihički support, pa mi se više i netraži

    uživam u malo hrane i više vode,

    ma uživam,a nisam gladna, a da sad trpam u sebe bez potrebe, ne mogu makar i ne smršala

  24. #224
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    angelina bell, fritulica, vodimo iste dane!
    moj raport:
    d: 2 mandarine
    r: pizza samo s rajčicom i origanom
    v: 3 male štrudle s jabukama i naravno rebro čokolade za kuhanje

    zlo mi je od slatkog trenutno, i meni večera teže ide. jučer navečer sam bila gladna ko pas, ako jučer nisam pala onda sam na dobrom putu :D !
    čekam knjigu da mi stigne, drago mi je što vidim da stavljate gljive na pizzu, znači mogu i to! nemam puno inspiracije pa jedem stalno isto, ali sutra je voćni dan...onda šnicle pa se veselim .

    bitno da se osjećam super, nisam troma od hrane niti gladna od dijete. čisto sam zadovoljna. vaganje nakon voćnog dana, važem se po ciklusima, nakon dva ciklusa 2.2 kg manje. očekivala sam više no dobro... držite se i dalje!

  25. #225
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    ja na pizzu stavljam crni i beli luk, papriku (svezu) i karfiol. paradajz naravno!

    w_m, naravno da treba da ti kontrolises hranu a ne ona tebe, ali moj point je bio da ne preterujes na pocetku, dijeta traje 90 dana i stvarno je efikasna.
    kontrolu ces pokazati s vremenom, to i jest ono najbitnije!

  26. #226
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa
    ja na pizzu stavljam crni i beli luk, papriku (svezu) i karfiol. paradajz naravno!

    w_m, naravno da treba da ti kontrolises hranu a ne ona tebe, ali moj point je bio da ne preterujes na pocetku, dijeta traje 90 dana i stvarno je efikasna.
    kontrolu ces pokazati s vremenom, to i jest ono najbitnije!
    slažem se ,

    ALI ja i dalje ne vidim poantu u jedenju bez potrebe tijela

    eh cure,raport sa vage 3,9kg manje :D

    ma happy sam i volim se družit s vama

    jedno pitanje(i moja mama je na dijeti ):
    da li je VELIKI prijestup ako se slučajno jedan dan za doručak zaboravi pojest voće i ne doručkuje :/
    ona radi jako zahtjevan posao i desi se da zaboravi, pa ako joj se desi jednom ili dva puta u cijeloj dijeti, valjda neće biti nekih problema,ILI :?

  27. #227

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Citiraj suncem.m. prvotno napisa
    nego osjećam neku laganu depresiju u tvom postu
    a pročitala ti mene..ma nema nista loše u manistri i salsi, dapače, to volim papat, ali kad to skuhaš dan ranije, pa si cijeli dan po putu, pa kad se ta manistra ohladi, napuše i nabubri i upije svu onu salsu pa postane suha i mlohava, nije baš nešto.. :/ a još kad uz sve to ekipa pored tebe papa carske odreske..kad sam došla doma, došlo mi je da jedem onu mađarsku salamu i kruh.. :shock: Ali nisam! Danas mi je voćni dan i učinit ću ga raskošnim..već smišljam recepte. Tonja1 i Angelina Bell - pratimo se!!
    kli-kli-super ti je ta ideja za pizzu, pa na nju se može svašta stavljati.. :D

  28. #228
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    hoćemo li se poredat na listu
    ako ste za dodajte se

    1.wite_musk(30kg)26 to go

  29. #229
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    hoćemo li se poredat na listu
    ako ste za dodajte se

    1.wite_musk(30kg)26 to go
    2.LeeLoo(5kg)5 to go

  30. #230
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    :D

  31. #231

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Dobro jutro, evo i mene :D Ja bas ne napredujem kao WM ali ona nam daje dobar poticaj...ali super mi je 2,8 kg ukupno manje. Jutros mi je i MM rekao kako sam "splasnula" u licu i tak sam happy!!

    1.wite_musk(30kg)26 to go
    2.LeeLoo(5kg)5 to go
    3. Iana27 (20kg) 17,2 to go

  32. #232
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Hej dijetalice!
    Jeste li mi dobro?
    Luda sam jer mi se ona smotana vaga ne miče već 4 dana. (Past će barem za 3 kg, kad pošteno posjetim wc )

    Tonja1, fritulica1 (morat ću i sebi dodati 1 ) danas nam je voće na repertoaru ha?
    Za doručak sam imala jedan osrednji grozd, za ručak ću napraviti pečene jabuke sa marmeladom i večera isto to. Za međuobroke sam uzela 2dcl Vindijinog multija bez šećera.

  33. #233

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Pricamo sinoc MM i ja, i on meni kaze kako bi mu bilo zao da odustanem od ove dijete kada mi ide dobro. I onako me pita da sta cu s dijetom kad zatrudnim (ako se to desi u ovih 90 dana) ? Ja mislim da ako nam se desi bebac da bi trebale prestati s dijetom i prebaciti se na zdraviju hranu ali svaki dan od svega po malo. Sta vi mislite?

  34. #234
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Mislim da si u pravu.
    Da zatrudnim unutar ovih 90 dana (daj Bože), ostavila bih se dijete, ali bi se ipak !!pokušavala!! malo pripaziti.

  35. #235

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Angelina, imaš isti meni kao ja danas :D (ja ću jabuke puniti suhim šljivama, jer zaboravih kupiti dijetalnu marmeladu!) Samo što sam ja evo sad prošvercala još i bananu, hm..a i malo suhih smokava . Tebe je super krenulo, ali piše u opisu dijete da može doći do stagnacije gubljenja kila, pa onda odjednom izgubiš 2! A i više kila se gubi na samom početku dijete jer najprije ode voda.
    Iana27, u trudnoći (daj Bože) bih isti čas prekinula dijetu i sve podredila zdravom razvoju moje bebe!
    WM, ja ću se dodati na listu sutra, kad se izvagnem!

  36. #236
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    .... pa postane suha i mlohava, nije baš nešto..
    , a na ovom forumu ništa suho i ništa mlohavo nikako nije poželjno

    nego, hm, neznam kako da vam kažem, živo me , ali ja sam prije 2 sata pojela pola štrudela od sira i pola od višanja.
    A hebi ga. A skroz bez veze, nisam morala, nego nekako iz objesti.
    Ali mene to ne da smest. Ručam po planu tikvice lešo sa malo krumpira i rižu, a večeru ću samo tikvice.

    Vidim dobro mi se držite. Samo hrabro. Kad uhvatim vremena napisati ću koji receptić

  37. #237
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    samo da va podsjetim, da kile znaju stajati i po nekoliko tjedana (iz vlastitog iskustva, ali i iz čitanja tuđih). Nekom na početku, nekom u sredini, nekom na kraju dijete.

    Bitno je da ne odustajete! Pozdrav svima, redovno vas čitam i pratim i drago mi je da vam ide.

  38. #238

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Suncem nista zato, ajmo naprijed u ostalom nitko nista nije vidio...strudla ti? jok, ja nemam pojma...
    Da te utjesim, sada sam se toliko najela da mislim da me trbuh boli..MM mi donio rucak na posao 3 ( citaj tri) velika raznjica - teletina, sa brdo salate (zelena, matovilac, rajcica) i jedno pecivo. Ne da je ovo trodupla porcija nego uhhh ali sta cu kada je meni bilo
    Ali zato cu danas nevecerati, jos mi super dode nas sastanak tako da cu potpuno zaboraviti na klopu..pa ga valjda to dode kao i rucak i vecera

  39. #239

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Šta netko spominje nekakve zabranjene strudlice? Ništa čuli, ništa vidjeli, ništa se nije dogodilo. Idemo dalje!
    Citiraj suncem.m. prvotno napisa
    a na ovom forumu ništa suho i ništa mlohavo nije poželjno
    Definitivno ne. I ništa ne bi trebalo visiti! (mislim na naše obline nakon dijete-naravno)

  40. #240
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    tinkie winkije, bas je lipo sta nam dajes podrsku, , hvala
    fritulice,iana
    nista cula nista vidila
    , stasne se cure

  41. #241
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno guram

    samo da se javim,uspijevam odoljeti napastima hrane .kod mene je najgore što općenito nevolim ograničenja pa kad znam da mi je ograničen unos hrane postanem nervozna.Srećom odmah se prebacim na drugi kanal i pokušam se zamisliti s 18 kg manje i USPJEVAM.

  42. #242
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    tinkie winkie

    ostale cure, drž'mo se

    evo meni je vaga danas stala, znači još uvijek sam u istom plusu , ali se ne dam razočarati, jer super mi je ovih skoro 4 kg 8) (bila bi zadovoljna i da mi je 1 kg spao u jednom ciklusu od 4 dana)
    danas:

    D:3mandarine
    R:grah i kiseli krastavci
    V:vjerovatno šolja čaja

  43. #243
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    dakle ostaje:

    1.wite_musk(30kg)26 to go
    2.LeeLoo(5kg)5 to go
    3. Iana27 (20kg) 17,2 to go[/quote]

  44. #244
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    upišite i mene (18 kg) 17,5 to go

  45. #245
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    1.wite_musk(30kg)26 to go
    2.LeeLoo(5kg)5 to go
    3. Iana27 (20kg) 17,2 to go
    4.laky (18 kg) 17,5 to go


  46. #246

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Cure moje vagala sam se jutros! -2kgJoš 3 to go. Stavite me na listu!

  47. #247
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    1.wite_musk(30kg)26 to go
    2.LeeLoo(5kg)5 to go
    3. Iana27 (20kg) 17,2 to go
    4.laky (18 kg) 17,5 to go
    5.fritulica(5kg)3 to go


  48. #248
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Ja sam bila ljetos na UN-ki i skinula sam 16 kg za mjesec i pol i do prije 10-ak dana nisam vratila niti grama. Poslije sam bila prisiljena mirovati 10 dana i od nervoze sa trpala sve u sebe i vratila nekih 5 kg. Od sutra idem ponovno na dijetu.Inaće visoka sam 165, 63-65 kg ovisi kako kada a prije par mjeseci imala sam 76 kg.
    Svim curama koje su stigle do svog cilja čestitam a onima koje pokušavaju da ustraju.

  49. #249
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    a da se i ja dodam ukupno -3, 9 to go.
    wm ti piši kad neko javi promjene da ne bi nastao kupus

  50. #250
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ...khm,pitanjce.kad se vagate?uvijek poslije voćnog dana? ....ili?I-koliko ste,ako jeste,izgubili max u jednom ciklusu(od 4 dana)?......ako niš drugo barem u ova tri dana nisam pomazala Karlovu zdjelicu s čokolinom..i dovršila njegov tost.....
    :D

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •